1100 Puana Kredi Veren Bankalar | 2019

1100 puana kredi veren bankalar var mı? 1100 ve üzerinde kredi puanına hangi bankadan sorunsuz kredi alabilirim? Bu merak ettiğiniz soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz. Bankalardan kredi almak için bazı şartlara uygun müşteri grubunda olmanız gerekmektedir. Banka kredisi kişinin siciline bakıldıktan sonra kredi notuna göre verilmektedir. Bu durumda eğer kredi notunuzu öğrendiniz ve 1100 olduğunu biliyorsanız bazı bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

1100 kredi notu aslında tam sınırda olan bir puandır. Bankalar 1100 ve üzerinde olanlara kredi verirler. Bu yüzden 1100 puanı olan kişilerin her bankadan kredi alabileceğini söyleyemeyiz. 1100 civarında bir kredi notunuz varsa ayrıca gelir belgesiz kredi alamazsınız. Gelir belgenizin olması ve bir iş yerinde çalışıyor olmanız gerekiyor.

Kredi Notum 1100

Bu puanlamada olan müşteriler ne iyi ne de kötü müşteri gruplarında olmaktadır. Bu yüzden isteğiniz doğrultusunda bankalardan kredi ve kredi ürünlerini kullanabilirsiniz.

  • 1100 kredi notu olan bir müşteri istediği bankadan kredi kartı alabilir.
  • 1100 kredi notu olan bir müşteri bankalardan taşıt kredisi, ipotekli kredi ve konut kredisi başvurusu yapabilir. Ayrıca bazı bankalardan kefilsiz ihtiyaç kredisi alabilir.

Kredi notundan ziyade kredi sicilinizin de önemi vardır. Eğer bankalardan dolayı bir icralık durumunuz varsa ve avukatlık olduysanız kredi alamazsınız. Ayrıca devlete olan borcunuzdan dolayı hesaplarınıza e-haciz geldiyse de hiçbir şekilde kredi alamazsınız. Bu durumda yaptığınız başvurular olumsuz sonuçlanacaktır.

Eğer bir banka kredisi ödüyor veya kredi kartı kullanıyorsanız ödemelerinizi düzenli yapmadığınız taktirde hiçbir şekilde kredi alamazsınız. Bu durum zaten sizin kredi notunuzu hızlı bir şekilde düşürecektir. Şimdi sizlere 1100 ve üzerinde kredi notu olan kişilere ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Kredi Puanı Hesaplama Nasıl Olur? Çok İyi Olması İçin Kaç Puan Olması gerekiyor?

Bankalarda yaptığınız tüm kredi ve kredi ürünleri ödemeleri ve kullanımları sizin puanınıza etki edecektir. Eskiden ayda bir olan güncelleme artık her gün olmakta ve 1 geciktirme gününüz olsa bile anında kredi notunuza etki etmektedir. Kredi notu 18 yaşından itibaren tüm T.C Vatandaşlarında oluşan bir puanlama sistemidir. Buna göre en düşük kredi notu 0 olurken en yüksek kredi notu ise 1900 olarak bilinmektedir.

  • 0 – 699 – En riskli grup
  • 700 – 1099 – Orta riskli grup
  • 1100 – 1499 – Az riskli grup
  • 1500 – 1699 – İyi grup
  • 1799 – 1900- Çok iyi grup

Buna göre eğer kredi notunuz 1100 ise az riskli grupta yer alırsınız ve evraklarınız ile birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. 1100 Puana Kredi Veren Bankalar Listesi şu şekildedir.

Kredi Notu 1100 olana kredi veren bankalar vardır

Ziraat Bankası

Kamu bankası olan Ziraat Bankası tüm müşterilere krediler vermektedir. Sizde eğer kredi notunuz 1100 ise bu bankaya evraklarınızla giderek 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Bu bankadan kredi almak için son 6 ay aynı iş yerinde çalışmanız ve düzenli olarak sigortanızın yatması gerekir. Aksi taktirde krediniz onaylanmaz.

QNB Finansbank

Kredi notu 1100 olan ve diğer banka ürünlerinde gecikmesi olmayan kişiler QNB Finansbank aracılığı ile 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Bu bankadan ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenmek için TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atarak başvurunuzu yapabilir ve onaylanacak olan limiti öğrenebilirsiniz. Son iş yerinde en az 2 ay çalışmanız ve sigortanızın yatması durumunda banka size kredi verecektir.

Vakıfbank

Bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank’tan iki çeşit kredi alabilirsiniz. Eğer bu bankadan maaş alan müşterisi iseniz maaşınızın 22 katına kadar kredi alabilirsiniz. Ama eğer bu bankadan maaş almıyorsanız maaşınızın 15 katına kadar kredi alabiliyorsunuz. Bu bankadan kredi çekmek çok kolaydır ama şartları biraz ağırdır. Son çalıştığınız iş yerinde 6 aydır kesintisiz olarak sigortanızın yatması istenecek ve geçmiş ile toplamda 1 yıl sigortalı olmanız istenecektir. İlk defa işe girdiyseniz ve 6 aydır bu yerde çalışıyorsanız bu bankadan kredi alamazsınız. Bu bankanın bu şekilde prensipleri vardır. Kredi başvurusu için en yakın Vakıfbank şubesine gidebilirsiniz.

Aktifbank N*Kolay Kredi

Düşük kredi notuna kredi veren bankalar arasında gösterilen Aktifbank ile 30.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer kredi notunuz 1100 ise bu bankadan online olarak kredi alabilirsiniz. www.nkolaykredi.com.tr adresine girerek buradan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi adresinize banka personeli gelerek kullandıracaktır. Bu bankanın faizleri diğer bankanın faizlerinden farklıdır. Bu yüzden kredi başvurusu yapmadan önce faizlerini bir incelemenizi öneririz.

Garanti BBVA

Garanti BBVA yeni açılımı ile kredi kampanyalarında da değişikliklere gitmiştir. 1100 ve üzerinde kredi notu olan müşterilere 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Eğer son çalıştığınız iş yerinde 3 ay 90 gün sigortalı olarak çalışıyorsanız bu bankadan kredi başvurusu yapabilir ve ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Banka şubelerine sadece kimliğinizle giderek anında kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca www.garantibbva.com.tr adresinden de kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi notunuza göre uygulanan faiz oranları genel olarak banka faiz oranları üzerinde sizlere sunulacaktır. Çünkü uygun faiz oranlarından faydalanmak için kredi notunuzun 1600 ve üzerinde olması gerekir.

Yukarıda sizlere 1100 ve üzeri kredi notuna nakit veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bize sorabilirsiniz.