Akbank Esnaf Kredisi 2019 [SMS Başvuru]

Akbank Esnaf Kredisi almak isteyenler uygun faiz oranları ile bu krediden yararlanabilirler. Yeni iş yeri açmak için ve var olan iş yerlerini büyütmek için esnaf olan vatandaşlar krediler kullanmak istemektedirler. Her bankanın esnaf kredisi kampanyası olduğu gibi Akbank’ın da esnaflara özel bir kredi paketi bulunmaktadır. Kobi olanlar cep telefonlarından SMS ile anında kredi başvurusu yapabilirler. Bugün sizlere tüm Akbank esnaf kredisi kampanyaları hakkında bilgiler ve başvuru şartları hakkında bilgiler vereceğiz.

Akbank Esnaf Kredisi Paketi

Akbank kobi vatandaşlarımıza yatırım desteği olmak için yeni kredi kampanyaları başlatmıştır. Akbank’ın esnaflar için en çok tercih edilen kredi türü gününe göre öde esnaf kredisidir. Akbank’ta esnafların kredi ödemelerini rahat yapmaları için 6 farklı ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca nakit sıkıntısı çektiğinizde kredi ödemelerinizi 3 veya 6 aylık olarak faizsiz erteleme özellikleri de bulunmaktadır. Bu şekilde kredi aldıktan hemen sonra nasıl öderim diye düşünmezsiniz.

Akbank Esnaf kredisi ödeme şekilleri şu şekildedir.

 • 6 Ay Ertelemeli Sabit Taksitli Ödeme Planı
 • 3 Ay Ertelemeli Sabit Taksitli Ödeme Planı
 • Balon Taksitli Ödeme Planı
 • 2 Ayda 1 Ödemeli Kredi Planı
 • 6 Ayda bir ödemeli kredi planı
 • Aylık Sabit Taksitli Ödeme Planı

Akbank esnaf kredisi kullanmak isterseniz bu ödeme planlarından birisini seçebilirsiniz. Akbank esnaf kredisi adı altında 50.000 TL’ye kadar kredi imkanı vermektedir. Kullanacağınız bu krediyi 36 ay vade ile geri ödeme fırsatı sunulmuştur. Bazı müşterilerine özel olarak bu vade 60 ay olarak da oluşturabilir. Bu bankanın devamlı çalışan kobi müşterisi iseniz bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Akbank Esnaf Kredisi SMS Başvurusu

Gönlüne göre öde esnaf kredisi kullanmak istiyorsanız cep telefonunuzdan mesaj atarak ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmından GONLUNEGOREODE yazıp boşluk bırakın TCKİMLİK yazıp 4425’e mesaj atın. Bu şekilde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz mesaj attığınız cep telefonuna olumlu veya olumsuz olarak gelecektir. Olumlu olma durumunda evraklarınız ile birlikte Akbank şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank Esnaf Taşıt Kredisi

Akbank esnaf olan tüm vatandaşlarımıza sıfır ve ikinci el araç alımları için taşıt kredisi vermektedir. Sizin sicilinize göre oluşturulacak faiz oranları ile uygun olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank esnaf taşıt kredisini aylık ödemelerini faizsiz olarak 3 ay erteleme imkanınız bulunmaktadır. İş yerinizde uzunca bir süre maddi imkan kaynağını bu şekilde sağlarsınız. Akbank esnaf taşıt kredisini sıfır km ve ikinci el araç alımlarınızda kullanabilirsiniz. Eğer bir filonuz var ise daha düşük faizle kredi alabilirsiniz.

 • Esnaf Kefalet Kredisi sayfamıza giderek yıllık %4 oranında kredi alma şartlarını da okuyabilirsiniz.

Akbank Esnaflar İçin Konut ve İş yeri Kredisi

Akbank Konut ve iş yeri kredisini bireysel olarak veya şirketinizin adına alabilirsiniz. İskân belgesi olan ve Kat Mülkiyet Tapusu olan tüm konut ve iş yerlerine Akbank kredi vermektedir. Akbank konut ve iş yeri kredisi avantajları şu şekildedir.

 • Akbank bu krediyi müşterilerine artan taksitli veya sabit taksitli ödeme planı oluşturmaktadır. Dilediğinizi seçerek kredinizi kullanabilirsiniz.
 • En fazla 60 ay yani 5 yıl vade ile bu krediyi alabilirsiniz.
 • Akbank esnaf kredileri Türk Lirası veya döviz endeksli alabilirsiniz.
 • Esnaf Kredisi Veren Bankalar sayfamıza giderek diğer bankaların kampanyalarına bakabilirsiniz.

Akbank Olduğunda Öde Esnaf Kredisi

Esnaflar için bir diğer kredi kampanyası da olduğunda öde kredi kampanyasıdır. Esnafların anlık ihtiyaçlarını giderdikleri 12 ay vadeli ve düşük faizli bu krediyi almak için SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Bu kredide en önemli avantajınız 12 ay içinde elinize ne zaman para geçerse ödemenizdir.12 ayı geçmeden ödeme yapmanız gerekir. İsterseniz 12 ay bitince tüm borcu kapatabilirsiniz.

Olduğunda öde kredisine başvuru yapmak için cep telefonunuzdan OLDUGUNDAODE yazıp boşluk bırakın T.C Kimlik numaranızı 4425’e mesaj atabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylanırsa banka şubesinden kredinizi alabilirsiniz.

Akbank KOSGEB Kredisi

KOSGEB ile Akbank arasında yapılan anlaşma sonunda esnaflarımıza 50.000 TL’ye kadar faizsiz kredi imkanı sağlanmaktadır. Akbank KOSGEB hibe kredisini 36 ay vade ile geri ödeyebilirsiniz. 1 yıl geri ödemesiz dönem imkanı da Akbank Kosgeb Kredisini dilerseniz 3 ayda 1 ödemeli olarak da yapabilirsiniz.

Akbank Kosgeb Hibe Kredisi Başvuru şartlarına uyan herkes bu krediden yararlanabilir. KOSGEB faizsiz kredi başvuru formu doldurulup onay alınması gerekir.

KOSGEB onayı alan vatandaşlarımız faizsiz kredi başvurusu için Akbank şubelerine gitmelidirler. Akbank şubelerinden başvuru yaptıktan sonra faizsiz Akbank hibe kredisi kullanabilirsiniz.

Akbank Esnaf Kredisi Başvuru Şartları 2019

 • Kredi sicilinizin ve kredi notunuzun düzgün olması gerekir. Bankalardan dolayı icralık olan kişiler bu kredilerden yararlanamazlar.
 • Esnaf ve Sanatkârlar Odasına Kayıtlı Olmanız gerekir.
 • Sanatkârlar Sicil Müdürlüğüne Kayıtlı Olmanız gerekir.

Akbank Esnaf Kredisi Başvuru Belgeleri 2019

 • İş yeri sahibine ait nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Esnaf Sicil Tasdiknamesi
 • Esnaflar Odasına Kayıt Belgesi
 • Vergi Levhası Fotokopisi

Bu evraklar ve bankanın sizden istediği diğer evraklarla kredi başvurunuzu Akbank şubelerinden yapabilirsiniz. Akbank kredi onayınız olsa bile kredi verme yetkisine sahiptir. Bu yüzden sizden kefil ve teminat isteyebilirler.