Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2019

‘’ Ülkemizde nakit ihtiyaçları için en çok tercih edilen bankalardan birisi Akbank’tır. Akbank kredi başvurusu yaparak anında nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Üstelik eğer bankanın müşterisiyseniz şubeye gitmeden kredi alabilirsiniz. ‘’ Dilek Hanım

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler için banka özel olarak kredi kampanyası hazırlamıştır. Akbank ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren bir özel bankadır. Akbank kredi başvurusu yapmak isteyenler için hazırladığımız bu konuyla nasıl başvuru yapabileceğinizi ve yaptığınız başvuruda onaylanan kredinizi nasıl kullanabileceğinizi söyleyeceğiz.

Akbank Kredi Başvurusu

Akbank’tan kredi almak istiyorsanız, tüm kredi ürünlerine kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Akbank’ın en uygun faizleri ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın uyguladığı şartlara uygun bir müşteri olmalısınız. Yani bu demek oluyor ki bankaya kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu kontrol etmeniz gerekmektedir. Kredi notunuz düşük ve ya kredi notunuz oluşmamışsa Akbank’tan ihtiyaç kredisi başvurusu yapamazsınız. Akbank’ta kredi ürünleri arasında ihtiyaç kredisi haricinde taşıt, konut, ipotekli kredilere de başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca esnafsanız Akbank Kobi Kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredilerde uygun faizlerden yararlanmak istiyorsanız kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir. Bankalar kredi notunuza göre faiz ve vade imkanı sunmaktadır.

Akbank Direkt Mobil Kredisi

Akbank’tan kredi almak istiyorsanız ve kredi ihtiyaçlarınızı anında çözüme ulaştırmak istiyorsanız Akbank müşterisi olursanız bu sıkıntınızı anında çözebilirsiniz. Akbank müşterileri internet şubesinden ve ya Akbank Direkt uygulamasından kredi başvurusu yapabilmektedir. Ayrıca bu yaptığınız başvurularda onay alırsanız hiçbir şekilde bankaya gitmeden anında onaylanan paranızı hesaba atabilirsiniz. Kefil yok. Evrak yok. Banka yok. Bunun için tek yapmanız gereken Akbank müşterisi olmak ve internet bankacılığı şifrenizi almak. Ayrıca Akbank Direkt kullananlar telefonunu sallayarak ne kadar kredi alabileceklerini görmektedirler. Sizde bu kolay kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Diğer Başvuru Kanalları

Akbank’tan internet şubesi dışında banka ATM’leri, Cep telefonundan SMS ve müşteri hizmetleri kanallarından, Banka şubelerinden ve www.akbank.com sitesinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Kredi yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazarak 4425’e mesaj atmanız gerekmektedir. Kredi cevabınız anında cep telefonunuza gelecektir. Eğer krediniz onaylanması durumunda kimliğinizle birlikte en yakın Akbank şubesinden kredinizi kolayca kullanabilirsiniz. SMS ile yapılan kredi başvurularında limit 20 bin lira olup en yüksek vade 36 ay olacaktır. Daha yüksek kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankaya gelir belgelerinizi alıp direk şubeden başvuru yapmanız gerekmektedir.  ATM’lerden de kredi başvurusu menüsünden kolayca başvuru yapabilirsiniz. ATM’lerden 10 bin liradan fazla kredi başvurusu yapamazsınız.

Akbank müşteri hizmetleri numarası 4442525i arayarak anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu numarayı aradığınızda önce 4 sonra 2 tuşuna hızlıca basarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi başvuruları bu şekilde yapılmaktadır. Güncel faiz oranları ve krediler hakkında bilgi almak için bankanın resmi internet sitesi www.akbank.com ‘a girerek öğrenebilirsiniz.

Yukarıda sizlere Akbank İhtiyaç Kredisi hakkında bilgiler verdik. Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar hakkında bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.