Akbank Müşteri Hizmetleri (Direk Bağlan)

“Akbank’tan müşteri hizmetleri numarasına bağlanarak bir çok işleminizi hiç bir şekilde bankaya gitmeden yapabilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma yapmanız gerekmektedir. Eğer sizde menülerde devamlı kaybolan ve bir türlü direk bağlanamama gibi sıkıntılar yaşıyorsanız bunun bir formülü olduğunu söylemek isteriz.” Vural Bey
Akbank Müşteri Hizmetleri (Direk Bağlan)

Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019 yaparak kolay bir şekilde menülerde kaybolmadan temsilciye bağlanabilirsiniz. Bunu yapmak için birkaç yöntem mevcuttur. Akbank müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra yapacağınız birkaç tuşlama işlemi ile anında müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Akbank size bu konuda oldukça güvenli bir hizmet vermektedir. Bugün yazımızda sizlere Akbank Müşteri Hizmetleri direk bağlanma ve müşteri hizmetleri numarası ile neler yapabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızı okuyarak tüm bu konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

<<< — Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Tıkla — >>>

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akbank müşteri hizmetlerine bağlanma nasıl olur bunun bilgisini vermeden önce size Akbank müşteri hizmetleri numaralarını söylemek istiyoruz. Akbank müşteri hizmetleri numarası 2 adettir. Bunlardan bir tanesi 444 25 25, diğeri ise 0 850 222 25 25’tir. Aşağıdaki numaralara tıklayarak direk cep telefonunuzdan arama yapabilirsiniz.

444 25 25 TIKLA ARA 0 850 222 25 25 TIKLA ARA

Akbank Müşteri Hizmetleri İle Yapacağınız İşlemler

Akbank müşteri hizmetleri ile bankaya gitmeden tüm işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca eğer telefon ile değil de daha kolay bu işlemleri yapmak istiyorsanız Akbank Direkt uygulamasını indirerek internet bankacılığı üzerinden bu işlemi yapabilirsiniz. Bunun için Akbank müşterisi olmanız ve internet bankacılığı şifrenizin olması yeterlidir.

Akbank müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra bankacılık işlemlerinizi ve diğer bilgilendirme işlemlerinizi yapabilir, kredi kartı başvurusu ve kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini yapabilir, kredi başvuru ve kredi başvuru sonucu öğrenme işlemini yapabilir, EFT, Havale gibi para transferi işlemlerinizi yapabilir, Size özel kampanyalar hakkında bilgi alabilir ve ayrıca İstek ve ya şikayetlerinizi de müşteri temsilcisini arayarak yapabilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri numarasını 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Şimdi sizlere Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma için hangi yollardan geçmelisiniz ve hangi tuşlamaları yapmalısınız bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemleri 2019

Akbank müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra sizi bir bant kaydı karşılayacaktır. Bu bant kaydı sizden TC Kimlik numaranız ve ya Kredi Kartı numaranızı isteyecektir. Siz bu tuşlamayı yapacaksınız ve Müşteri hizmetlerinin sizi tanımasını sağlayacaksınız. Daha sonra çıkan menüden 9 tuşuna basınız. Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma bu kadar kolay bir şekilde olmaktadır. Müşteri temsilcisi boşsa sizinle görüşmeye başlayacaktır.

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2. Yöntem

Akbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25’i arayınız. Daha sonra çıkan telesekreterin konuşması başlayınca 2 tuşuna basınız. TC Kimlik numaranızı ve ya Akbank müşteri numaranızı giriniz. Daha sonra size ait kartınızın son 4 hanesini tuşlayınız. Sonrasında sizden kart şifreniz istenecek ve kart şifrenizi tuşladıktan sonra direk müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 3. Yöntem

Akbank müşteri hizmetleri numarasından bir tanesini arıyoruz. Daha sonra bant kaydı gelecek ve bu bant kaydını dinledikten sonra 4 tuşuna basıyoruz. Bu basma sonucu bir menü daha gelecektir ve bu açılan menüde 2’ye basıyoruz. Daha sonra hemen 0 (sıfır) tuşuna basarak direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcisi boşsa sizinle hemen görüşecek, boş değilse de 2-3 dakika bekleyip müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Hakkında Diğer Bilmeniz Gereken Bilgiler

Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra yukarıda da söylediğimiz gibi tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Cep telefonundan arayan kişiler kendi tarifleri üzerinden ücretlendirilmektedir. Sabit hatlardan arayan müşteriler ise şehir kodunu girmeden şehir içi konuşma ücreti ile görüşme yapabilirler. Banka müşterisi olmayan müşteriler sadece bilgi almak ve ya kredi kartı başvurusu yapmak için arayabilirler. Eğer banka müşterisiyseniz kredi başvurusu bile yapabilirsiniz.

Akbank müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat yani haftanın her günü istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Kredi kartı şifrenizi belirlemek içinde arayabilir, parasal işlemleriniz için destek isteyebilirsiniz. Akbank müşteri temsilcisi ile yapacağınız EFT işlemleri mesai saatleri içinde 09.00 ile 15.30 arasında karşı tarafa iletilmektedir. Eğer yurt dışından aramak istiyorsanız müşteri hizmetleri numarasının başına +90 koymanız gerekmektedir.

Yukarıda sizlere Akbank Müşteri Hizmetleri numarasını ve Müşteri hizmetleri direk bağlanma hakkında bilgiler verdik. Akbank ile ilgili konumuz olan Akbank Kredi Başvurusu adlı makalemizi de okuyarak bu bankaya kredi başvurusu yapabilirsiniz.