Aktifbank İhtiyaç Kredisi 2019 (Düşük Kredi Notuna Kredi)

Aktifbank ihtiyaç kredisi 2019 yılında da en çok tercih edilen kredilerden olacağı tahmin edilmektedir. Aktifbank kredi başvurusu yapmak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda bu bankanın faiz oranları, başvuru şartları nasıl kredi alınacağı hakkında bilgiler vereceğiz. Aktifbank’ın kredi bakımından tercih edilmesinin sebebi ise kredi notu düşüklere kredi imkanı sağlamasıdır. Eğer kredi notunuz yüzünden bankalardan kredi alamıyorsanız Aktifbank kredi başvurusu yaparak ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Şimdi sizlere bu kredi çeşidi hakkında bilgiler vereceğiz.

Aktifbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Yukarıda da dediğimiz gibi eğer kredi notunuz düşükse bu bankadan ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Bu bankadan düşük kredi notuna kredi alacağınız için yüksek faizle sizlere kredi imkanı sunulmaktadır. Kredi notu düşükler için uygulanan faiz oranı %2.49 olarak belirlenmiştir. Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız aktifbank internet sitesi üzerinden N-Kolay kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Aktifbank İhtiyaç Kredisi Özellikleri Nelerdir?

Aktifbank ihtiyaç kredisi internet üzerinden verilen ve şubesiz bankacılık olan N-kolay sistemi üzerinden verilmektedir. www.nkolaykredi.com.tr adresine girerek 30.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra size bildirilecek ve genel merkezden aranarak müşteri temsilcisi ile görüşmeniz için tarih belirlenecektir. Krediyi ister evinizde isterseniz de işinizde kullanabilirsiniz. Bankaya gitmeden kredi veren bu banka size Nkolay adında bir kart verecektir. Bu kart ile paranızı tüm ATM’lerden veya PTT şubelerinden kolayca alabileceksiniz.

Aktifbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Kredi Tutarı ve Vade Aylık Taksit Tutarı
5.000 TL 24 Ay 295 TL
10.000 TL 36 Ay 458 TL
10.000 TL 60 Ay 361 TL
20.000 TL 60 Ay 720 TL
30.000 TL 60 Ay 1.081 TL

Yukarıdaki hesaplama aktifbank resmi internet sitesinden alınmıştır. Bu krediyi almaya niyetlendiyseniz internet sitesinden güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Kredi notu iyi olan vatandaşlarımızın faiz oranlarında indirime gidilebilir.

Aktifbank Taksitli Alışveriş Kredisi

Aktifbank ilk olarak hizmet verdiği taksitli alışveriş kredisi ile şimdilerde her mağazada işlem görmektedir. Tüm alışverişlerinizde nakit sağlamak istiyorsanız Aktifbank taksitli alışveriş kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Anlaşmalı olduğu büyük mağazalarda alışveriş kredisi adı altında tüm alışverişinize göre kredi imkanı sağlanmaktadır. Bu kredide elinize para geçmez. Yaptığınız alışverişin parasını Aktifbank öder ve 60 ay vadeye kadar size kredi imkanı sağlar. Kredi kullanmak için anlaşmalı mağazalara giderek SMS ile başvuru yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzdan mesaj atarak başvuru yapmak için TAKSİT TCKİMLİK yazarak 3050’ye mesaj atmanız yeterli olacaktır. Alışveriş kredisi için büyük eşya mağazaları ve giyim mağazaları ile anlaşma sağlanmıştır. Genel olarak beyaz eşya sektöründe Arçelik, mobilya sektöründe Bellona ve Alfemo ile anlaşmaları vardır. Şehrinizdeki alışveriş kredisi veren yerleri öğrenmek ve başvuru yapmak için tıklayınız.

Aktifbank Emekliye PTT İhtiyaç Kredisi 2019

Aktifbank ve PTT anlaşmalı olan bu kredide emekli maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlara 60.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi verilmektedir. Bu kredide kredi notu düşük olan, kredi sicili kötü olan kişiler de başvuru yapabilir. PTT emekli kredisinde yaş sınırı güncellenmiş ve 85 yaşına kadar kredi verilmektedir. Kredi vadesi ile yaşınızın toplamı 85 olması gerekmektedir. 84 yaşındaki bir emekli 12 ay vadeli kredi alabilir. Sadece PTT üzerinden emekli maaşı alan müşteriler başvurabilir. Eğer bu bankada emekli maaşınız yatmıyorsa maaşınızı Postaneye taşıyıp ilk maaşı aldığınız zaman kredi başvurusu yapabilirsiniz. Diğer PTT üzerinden kredi veren bankaları merak ediyorsanız PTT Kredisi adlı sayfamıza gidebilirsiniz.

Aktifbank Kredili Destek Hesabı (EK HESAP)

Aktifbank ihtiyaç kredisi kullanan kişilere banka tarafından ek hesap limiti de verilmektedir. KMH hesabı olarak tanımlanan bu kredi destek hesabında limit 2.000 TL’yi geçmemektedir. Bu hesaptaki para ile acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Cep telefonunuza TL yükleyebilir, faturalarını ödeyebilir, maç bileti alabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Parayı harcadığınız günden itibaren 1 ay sonra ödemesini yapabilirsiniz. Kredili destek hesabı faiz oranı %2.25 olarak bilinmektedir. 2.000 TL harcama yaptığınızda 1 ay sonra 2.054 TL olarak ödeme yapabilirsiniz.