Anında Kredi Kartı Veren Bankalar 2019 (SMS BAŞVURUSU)

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar 2019 yılında hangileridir? En kolay, En hızlı kredi alabileceğimiz bankalar var mıdır? Bu soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Sundukları taksitli harcama ve sağladığı indirim imkanları kredi kartları oldukça kişiye ekonomik açıdan yardımcı oluyor. Ödemelerinizi düzenli ve zamanında yaptığınız sürece kredi kartları gerçekten faydalı. Her banka birden fazla kredi kartı üretmekte ve her tip müşteri için bir kredi kartı sunmaktadır. Bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız bu yazımızda hızlı kredi kartı veren bankaları araştırdık. İşte 2019 Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar listesi:

Kredi kartları sayesinde sahip olmadığımız para ile daha kolaylıkla alışveriş yapabiliyoruz.  Özellikle internetten alışverişin yaygınlaşmasıyla kredi kartı kullanımı da arttı. Özellikle internetten alışverişte kapıda ödeme veya banka kartı kabul edilmediğinde kredi kartıyla ödeme yapmak zorundasınız. Anlık para ihtiyacımız olduğunda bankalardan kredi çekebiliyoruz, kredi kartları ise daha çok belli şartlar ve limit dahilinde verilmektedir. Bu sayede kredi kartları daha çok rağbet görmektedir. Peki hangi bankalardan daha çabuk kredi kartı alabiliriz?

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartı başvurusu yaptığınızda genellikle belli bir bekleme süresi olur. Bu yüzden bazı tüketiciler anında alabilecekleri kredi kartlarına başvurmayı tercih ediyor. Aşağıda hızlı kredi kartı veren bazı temel bankaları listeledik. İşte o bankalar:

Akbank ile Anında Kredi Kartı:

Akbank ile kredi kartına çok kolay başvuruda bulunabilirsiniz. Akbank resmi internet sitesi üzerinden formu doldurarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Çok kısa bir sürede banka size geri dönüş yapacaktır. Kredi kartı başvurunuz onaylanırsa çok kısa bir sürede kartınız adresinize teslim edilir. Buraya tıklayarak Akbank kredi kartı için başvuru yapabilirsiniz. Eğer Akbank mobil bankacılık kullanıyorsanız AkbankDirekt üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası ile Anında Kredi Kartı:

Garanti Bankası’nın resmi internet sayfası üzerinden saniyeler içerisinde kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Banka kısa bir süre içerisinde başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı hakkında size geri dönüş yapacaktır. Onaylandıktan sonra BonusKart’ınız adresinize gönderilecektir. Bonus Kart’ınızın akdi faizi %2.25 iken gecikme faizi %2,75’tir. Buraya tıklayarak Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi ile Anında Kredi Kartı

Yapı Kredi Adios, Play ve World olmak üzere birçok kredi kartı alternatifi sunmaktadır. Yapı Kredi ile de kredi kartlarına başvurabilir ve sizin şartlarınıza uygun kredi kartını alabilirsiniz. Mobil uygulama, SMS veya internet aracılığıyla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. World Card’ın faiz oranları Garanti Banka’sıyla aynı; akdi faizi %2,25 veya gecikme ücreti %2,75’tir. Buraya tıklayarak Yapı Kredi ile anında kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası ile Anında Kredi Kartı

İnternet üzerinden online form doldurarak Ziraat Bankası içinde kredi kartı başvurusu yapabilirsniz. Ziraat ATM’ler üzerinden de Combo kartlara kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartı alabilmeniz için gelir belgesi göstermeniz gerekir, böylece banka kredi borcunuzu ödeyip ödeyemeyeceğini teyit eder. Ama öğrenciler için sunulan gelir belgesine gerek olmadan kredi kartları vardır. Elbette bu kredi kartlarının limiti düşük olabilir.

Ziraat Bankası Bankkart Genç : Bankkart Genç ile Ziraat Bankası öğrencilere kredi kartı sunmaktadır. Yalnız bu kredi kartının limiti 500 TL’dir.

Garanti Bankası ile Öğrencilere Kredi Kartı : Bonus Genç kredi kartı 18 – 25 arası gençlere ücretsiz olarak verilmektedir. Garanti Bankasının sunduğu Bonus Genç’e SMS ile başvuru yapabilirsiniz. GENC yazıp 3340’a mesaj göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere anında kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer kredi kartları hakkında haber ve başvuru için Kredi Kartları Menümüze gidebilirsiniz.