Ankara Senetle Para Veren Yerler 2019

Ankara senetle para veya senetle kredi veren yerler listesi için araştırmalarda bulunduk. Bu listelerin içinde Ankara senetle altın veren kuyumcular, faktöring firmaları ve tefeciler bulunmaktadır. Eğer Ankara şehrinde oturuyorsanız ve acil nakit ihtiyacınız varsa bazı yerlerden senetle kredi alabilirsiniz. Borç para arıyorum diyenlerde bu tarz işlemlerle acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Bu yazımızda sizlere Ankara Senetle Para veya Borç Veren Yerler hakkında bilgiler vereceğiz. Bu konu ile ilgili yazımız Senetle Kredi Veren Yerler makalemizi okuyarak ayrıca bilgi alabilirsiniz.

Ankara Senetle Borç Veren Yerler 2019

Ankara’nın Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Ulus, Mamak, Sincan ve Yeni Mahalle gibi ilçelerinde senetle para veren kuyumcular ve ikrazatçılar bulunmaktadır. İkrazatçılar devlet izni ile kredi alamayan kişilere krediler vermektedirler. Bu kredileri almanız için bir ipoteğinizin olması şarttır. İpoteğinizi vererek hızlı bir şekilde senet karşılığında borç para alabilirsiniz. Bu adresleri bulmak için www.google.com/maps adresine girebilir ve haritalarda sol arama kısmına ikrazatçılar yazabilirsiniz. Size en yakın olan firmaları göstereceklerdir.

Ankara Senetle Altın Veren Kuyumcular 2019

Ankara senetle altın veren kuyumcular için öncelikle bilmeniz gerekenler vardır. Senetle altın alacağınız kuyumcunun sizi tanıması ve bu kuyumcuya kefil vermeniz gerekmektedir. Ayrıca senetle altın veren firmalar çok büyük miktarda size borç para vermezler. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için Senetle Altın Veren Kuyumcular adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Ankara Ulus Senetle altın veren kuyumcular vardır. Yukarıda verdiğimiz Google map uygulaması ile senetle altın veren kuyumcuları da bulabilirsiniz.

Ankara Senetle Kredi Veren Faktöring Firmaları 2019

Bildiğiniz gibi bankalardan kredi alamadığınız zamanlarda ilk tercih senetle kredi veren yerler olmuştur. Faktöring firmaları da sizin kredi sicilinize bakmadan kredi veren kurumlardır. Yalnız bu firmalar önüne her gelene kredi vermemektedir. Ankara ilindeki faktöring firmalarından senetle kredi almak istiyorsanız öncelikle bir şirketinizin olması gerekir. Ayrıca sizin veya bir başkasının adına ait bir ipotek vermeniz gerekir. Vereceğiniz bu ipoteğin ekspertiz değerine göre %30 ile %60’ına kadar kredi verilmektedir. Her ipoteği olan da bu kredilerden yararlanamaz. Bunun için size yakın faktöring firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Ankara’da Lider Faktöring, Çağdaş Faktöring, Şirinoğlu Faktöring gibi birçok şirket bulunmaktadır.

Ankara Senetle Para Veren Tefeciler 2019

İnternet üzerinden herkesin aradığı bir terimdir Tefeci kelimesi. Tefeciler anlık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirler ama daha sonrası için büyük borçlar altına girebilirsiniz. Örneğin bir tefeciden 100 bin TL para aldınız. Tefeci faizleri en az %20’den verilmektedir. 100 bin lira para aldığınızda taksidiniz 20 bin lira olacaktır ve aldığınız bu paradan ilk ay taksitini çekeceklerdir. Yani sizin elinize 80 bin lira geçecektir. Bu aydan sonra her ay 20 bin lira ödeyeceksiniz. Tüm borcu kapatasıya kadar da bu borcu ödemeye devam edeceksiniz. Ne zaman ki 100 bin TL ödeme yaptınız o vakit borcunuz bitecektir. Bu tarz büyük krediler aldığınız zaman tefeciler sizden ipotek isteyecektir. Bu sebepten ötürü borç ödenmezse verdiğiniz ipoteği hemen satarak borcunu tahsil edeceklerdir. Sayfamız olarak tefecileri önermiyoruz. Daha başka şekillerde para bulma yöntemlerine yönelebilirsiniz. Bankalardan kredi notunuz yüzünden kredi alamıyorsanız Kredi Notu Yükseltme adlı makalemizi okuyabilirsiniz.