Başvuru Sayısı Fazla Olanlara Kredi Veren Bankalar

Başvuru Sayısı Fazla Olanlara Kredi Veren Bankalar hangileridir? Bu bankalar ne şartlar altında kredi vermektedirler. Bu yazımızda sizlere bunlar hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer başvuru sayısı yüzünden kredi alamıyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyacımızı karşılamak için bankalar aracılığı ile kredi başvurusu yapabiliriz. Krediler bu süreçte en hızlı ve güvenilir acil nakit karşılama yöntemidir. Her bankanın sunduğu kredi imkanları farklıdır ve bununla birlikte müşterilerinden talep ettiği bazı şartlar vardır. Bu yazımızda sizinle başvuru sayısı fazla olanlara kredi veren bankaları açıklayacağız.

Bankalardan kredi çekebilmeniz için bazı şartlara uygun olmanız gerekir. Öncelikle kredi siciliniz ve kredi notunuz en önemlileridir. Kredi sicilinizde tüm geçmiş bankaya olan borçlarınızın listesi vardır ve böylece önceki borçlarınızda ödemelerinizde ne kadar sorumlu olup olmadığınızı bankalar rahatlıkla görüntüleyebilir. Bu kredi sicilinizin analizi olarak kredi notunuz belirlenir. Kredi çekebilmeniz için kredi notunuzun ve sicilinizin iyi olması gerekmektedir. Bunlar dışında diğer önemli husus ise yaptığınız başvuru sayısıdır. Her kredi başvurunuz kayıt altına tutulur ve tüm bankalar bu bilgiye ulaşabilir. Bu yüzden kredi başvurularından birden fazla ret yemeniz kredi almanızı zorlaştırabilir. Peki kredi başvurusu yüksek olanlara kredi veren bankalar hangisidir?

Başvuru Sayısı Fazla Olanlara Kredi 2019

Kredi başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Acil nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak için kredi başvurusu yaparız. Bir bankadan yaptığımız başvuru olumsuz sonuç aldığında başka bankalara başvuru yaparak şansımızı deneriz. Ama bu durum bir diğer kredi başvurunuzda karşınıza çıkabilir. Çünkü kredi başvurularınız kayıt alına alınır ve diğer bankalarla paylaşılır.

Kredi başvuru sayımız yüksekse bankalar kredi vermekte geride durabilir ve istediğiniz nakit ihtiyacınızı bu yüzden alamayabilirsiniz. Ama bu süreçte de bazı bankalar yine kapılarını müşterilerine açmaktadır. İşte başvurusu sayısı yüksek olanlara kredi veren bankalar:

DenizBank ile Başvuru Sayısı Fazla Olana Kredi

Başvurusu sayısı fazla olması sebebiyle kredi vermeyen bankalar olabilir. Ama DenizBank bu süreçte müşterilerine kolaylık sağlıyor. DenizBank üzerinden yapacağınız kredi başvurularında sizden gerekli – temel belgeler dışında başka belge istemiyor. Ayrıca kredi sicilinize bakarak da çeşitli faiz oranları sunmaktadır. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık veya SMS ile kolayca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ziraat Bankası ile Başvuru Sayısı Fazla Olana Kredi

Başvuru sayısı fazla olanlara kredi imkânı sunan diğer bir banka ise Ziraat Bankası. Bireysel ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredilerine çeşitli faiz oranlarıyla başvuru yapabilirsiniz. Yalnız başvurularınızı direkt Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapmalısınız.

Yukarıda sizinle başvuru sayınız yüksek olmasına rağmen kredi alabileceğiniz bankalardan bahsettik. Bankalar bünyesinde yaptığınız tüm işlemler kayıt altında tutulur ve diğer bankalarla paylaşılır. Bu yüzden bir bankadan yaptığınız bir işlemin bilgilerini diğer bankalar görüntüleyebilir. Kredi başvuru sayınız da bunlardan biridir. Fakat bilmeniz gereken bir şey vardır ki bu başvuru sayılarınız belli bir süre sonra temizlenir. Bu süreç ise 3 ile 5 ay arasında değişiklik gösterebilir. Bu işlem bankalar otomatik olarak yapar. Bu yazımız haricinde bir önceki konumuz olan Kredi Çekemiyorum sayfamıza giderek bu konu hakkında da bilgi alabilirsiniz.