Burgan Bank Mevduat Faiz Oranları 2019 (YÜKSEK FAİZ)

Burgan Bank mevduat faiz oranları 2019 yılında da en yüksek mevduat faizi veren bankalar arasında yer almıştır. Bu bankanın birden fazla mevduat ürünü bulunmaktadır. Size en uygun kampanya hangisi ise onu bularak anında paranızla para kazanmaya başlayabilirsiniz. En yüksek mevduat faizi veren bankalar arasında yer alan Burgan Bank, yeni müşterilerine tanışma faizi yani hoş geldin faizi adı altında mevduat ürünleri vermektedir. Bu yazımızda sizlere burgan bank mevduat faiz oranları hakkında bilgiler vereceğiz. Faiz oranları, hesap açma işlemi ve e-vadeli mevduat hesabı hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. İşte Detaylar.

Burgan Bank Mevduat Faizi Hesaplama

Bu bankadan mevduat hesabı açmak istiyorsanız yüksek mevduat faizi veren hesabı açmalısınız. Bunun için de internet üzerinden açtırılan e-vadeli mevduat hesabı açmanız gerekmektedir. Burgan bank internet üzerinden açtırdığı mevduat hesaplarında daha yüksek faiz oranı ile hizmet vermektedir. İnternet sitesi olan www.burganbank.com.tr adresinden 7 gün 24 saat hesap açma işlemi yapabilirsiniz. Burgan bank şubelerinden ve burgan bank internet sitesi üzerinden açılan faiz oranları değişiktir. Şubeler üzerinden açtığınız mevduat hesabı daha düşük faiz oranları ile hizmet verirken, internet üzerinden açılan e-vadeli faiz oranı daha yüksek olarak hizmet vermektedir. Şu an için Burgan Bank mevduat faiz oranı %20.00 olarak bilinmektedir. Günlük, aylık, haftalık veya yıllık olarak mevduat açtırabilirsiniz.

100.000 TL mevduat hesabı açtırdığınızda 32 günlük sonunda 4.344 TL, 365 gün sonunda ise 17.540 TL faiz kazanmış olursunuz. Daha detaylı bilgi ve hesaplama için internet sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Burgan Bank Şube Mevduat Faiz Oranları Nedir?

İnternet üzerinden yüksek faiz alabildiğiniz gibi banka şubelerinden hesap açmak isteyen kişilerde diğer bankalara göre ortalama daha yüksek faiz oranlarından faydalanmaktadır. 32 günlük faiz oranında %15 ile faiz işlenirken, 1 yıllık mevduatlarınızda %17 oranında bir faiz uygulanmaktadır. Burgan bank bu sebeple en yüksek mevduat faizi veren bankalar arasında yer almaktadır.

Vade 100.000 TL Getirisi
32 – 91 Gün Arası 3.178 TL
274 – 365 Gün Arası 14.908 TL

Burgan Bank hesap açma limitleri en fazla 250.000 TL, en az 500 TL olarak bilinmektedir. Faiz oranları ise sadece yaptırdığınız vadeye göre değişiklik gösterir.

Burgan Bank Güldüren Hesap Faiz Oranları

Burgan bank güldüren hesap hoş geldin faizinden de yüksek bir mevduat ürünüdür. En yüksek mevduat hesabı olarak bilinen bu hesap için azami 90 günlük bir hesap açtırabilirsiniz. 1 milyon liraya kadar hesap açtırabilirsiniz. Bu hesap için belirlenen faiz oranı %20.50’dir. Eğer dolar hesabı olarak bu hesaptan açmak istiyorsanız faiz oranı %4 üzerinden hesaplanmaktadır.

Güldüren hesap açmak istiyorsanız, her hangi bir alt sınırı bulunmadığını belirtmek isteriz. İstediğiniz miktarda para yatırarak bu hesabı açabilirsiniz. Bu hesabı vadesiz TL hesabı olarak da kullanmanız mümkündür. Ayrıca Vakıfbank mevduat faizi sayfamıza giderek Arı hesap hakkında bilgi alabilirsiniz.

Burgan Bank 3 Para Birimi Mevduat Faiz Oranları

Burgan Bank üzerinden açtığınız hesaplarda para birimi değişikliğine gitmek istiyorsanız bu hesabı açabilirsiniz. Örneğin dolar hesabı olarak açtığınız mevduat hesabını daha sonra TL cinsine çevirebilirsiniz. Bu hesabı açmak için TL, $ ve € işlemleri yapılmaktadır. En fazla 90 gün açabileceğiniz bu mevduat hesabını en az 32 günlük olarak açtırmalısınız. Bu hesap ile çift yönlü bir kazanç sağlayabilirsiniz. Burgan bank benzeri yazıları aşağıdaki linkleri tıklayarak okuyabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Burgan Bank mevduat faizi hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankadan internet üzerinden veya banka şubelerinden dilediğniz zaman mevduat hesabı açabilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilir ve yazımızı faydalı bulduysanız sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz.