Denizbank Hayvancılık Kredisi 2019 | Mesaj ile Başvur

Hayvancılık sektörü ile uğraşan kişiler bankaların uygun faiz oranları ile ve devlet destekli kredilerine başvuru yaparak nakit ihtiyaçlarını karşılamak istemektedirler. Her bankanın ayrı ayrı kredi kampanyası vardır. Denizbank’ta 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da hayvancılık kredisi vererek bir çok müşteriyi kendi portföyüne çekecektir.” Vural Bey

Denizbank Hayvancılık Kredisi 2019

Denizbank Hayvancılık Kredisi başvurusu yapacak çiftçilerimiz için özel faiz oranları ve tüm ihtiyaçlarınız için nasıl kredi başvurusu yapabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Hayvansal üretimi yapan kişilerin büyükbaş ve küçükbaş hayvan almak, yeni ahır yapmak, besicilik ve süt hayvancılığı için tesis kurmak ve tüm ihtiyaçlarınız için Denizbank hayvancılık kredisi verilmektedir. Denizbank birçok kişiye uygun faizlerle kredi vermektedir. Bugün sizlere Denizbank Hayvancılık kredisi hakkında bilgiler vereceğiz. Bu kredi için gerekli belgeler nelerdir ve bu krediyi almak için hangi başvuru şartlarına uygun olmanız gerekir yazımızda bulabilirsiniz.

Çiftçilerimizin üretim kapasitelerini artırması için kredi veren bu banka ayrıca canlı hayvan alımı kredisi ve üretim ihtiyaçlarınız için kredi vermektedir. Denizbank hayvancılık kredileri 60 ay vadeye kadar verilmektedir. Bu krediler faizsiz kredi değildir. Denizbank hayvancılık kredisi verdiğinde uygun faiz oranları ile hizmet vermektedir. Ayrıca kişiye özel faiz oranları da uygulayan bu bankadan kolay bir şekilde hayvancılık kredisi alabilirsiniz.

Denizbank Hayvancılık Kredisini Birçok çeşitle alabilirsiniz. Kredi çeşitleri şunlardır.

 • Denizbank Besicilik Kredisi
 • Süt Hayvanı Alım Kredisi
 • Su Ürünleri Kredisi
 • Hayvancılık Ekipman Kredisi
 • Tadilat ve Modernizasyon kredisi
 • Organik Tavukçuluk Kredisi
 • Hayvansal Üretimi Destek Kredisi
 • Hayvancılık Destekleme Kredisi

Yukarıda ki kredi çeşitlerine başvurunuzu yapabilir ve 60 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz.

Denizbank SMS İle Hayvancılık Kredisi Başvurusu

Hayvancılık kredisi kullanmak isteyen kişilerin acil nakit ihtiyaçları için bu banka anında çözüm imkânı sağlamaktadır. Cep telefonunuzdan oturduğunuz yerden 50.000 TL’ye kadar anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu krediyi 60 ay vadeye kadar da ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. Denizbank SMS ile Hayvancılık kredisi almak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj kısmına gelip, T.C Kimlik numaranızı yazdıktan sonra boşluk bırakıp SMS Tarım yazarak 3280’e mesaj göndermeniz gerekir. Kısa bir süre içinde kredi cevabınız size mesaj olarak gelecektir. Eğer krediniz onaylandıysa istediğiniz Denizbank şubesinden sadece kimliğinizle krediyi alabilirsiniz. Kredi sonucunuz gelmediyse 0 850 222 68 00 numaralı telefonu arayıp bilgi alabilir ve bu kampanya hakkında sormak istediklerinizi de sorabilirsiniz.

*** Eğer Normal Çalışan Veya Kredi Kartı Kullanan Biriyseniz – Denizbank SMS Kredi Başvurusu Yapmak – adlı makalemizi okuyarak 55.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. ***

Denizbank Hayvancılık Kredileri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi birçok çeşidi ile hayvancılık kredisi verilmektedir. Besi hayvanı alım kredisi almak istiyorsanız, alacağınız hayvanların fatura değerine göre kredilendirilirsiniz. Fatura değerinin %75’ine kadar kredi verilen bu sistemde ödemelerinizi 6 ayda bir en fazla 12 ay vade yaparak kullanabilirsiniz. Süt Hayvanı Alım kredisi almak istiyorsanız 60 ay vadeye kadar yine aynı şartlar altında kredi kullanabilirsiniz. Fatura değerinin %75’ine kadar kullanacağınız bu krediyi 5 yıllık ödeme tablosu oluşturabilir ve ödemeleri ister aylık, ister 3 aylık, isterseniz de 6 aylık olarak yapabilirsiniz.

Hayvancılık Ekipmanına Yönelik Krediler almak istiyorsanız da yapacağınız yatırımların finansman amacına yönelik 60 aya kadar vade imkanı ile kredi kullanabilirsiniz. Bu kredi kullanımında oran %75 üzerinden hesaplanacaktır. Süt sağım sistemler, soğutma tankı gibi ürünler alımınızda da bu krediyi kullanabilirsiniz.

Denizbank Hayvancılık Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Her bankanın olduğu gibi Denizbank’tan da kredi alırken belli evrakları götürmeniz gerekmektedir. Sadece SMS ile yaptığınız başvurularda kimliğinizle kredi kullanabilirsiniz. Diğer kredi kullanımlarınızda aşağıdaki evraklarınızın bulunması gerekmektedir. İşte Hayvancılık Kredisi İçin Şahıs firmalarından istenilen Gerekli Evraklar.

 • İşletme Sahibinin Nüfus Cüzdanı Aslı Ve Fotokopisi
 • İşletme Sahibinin İmza Beyannamesi
 • Çiftçilik Belgesi (ÇKS Belgesi)
 • Krediyi Alacak Kişinin İkametgâh Belgesi
 • Tapu veya Kira Sözleşmeleri (Adına)
 • Taşıt veya Traktör Ruhsatları
 • Son 3 Yıla ait Vergi Levhası
 • Oda Kayıt Belgesi
 • Ticaret Sicil gazeteleri
 • Yeminli mali müşavirden son 3 yıl bilançosu
 • Son 1 yılın Mizan ve ayrıntılı gelir tablosu
 • Son 3 Yılın Hesap Özeti
 • Cari Yıla ait ayrıntılı mizan ve gelir tablosu

Yukarıda verilen evrakları tamamlayarak bankaya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka sizin kredi başvurunuz sonrası ek evrak, kefil ve teminat isteyebilir. En yakın Denizbank şubesine giderek kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Denizbank Resmi internet sitesine giderek bilgi alabilirsiniz.

Denizbank Hayvancılık Kredisi ile ilgili bilgileri yazımızda sizlere sunduk. Bu kredi ile ilgili, görüş, öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmına bırakabilirsiniz. Bir önceki konumuz olan Senetle Kredi Veren Yerler hakkında bilgi almak için makalemizi okuyabilirsiniz.