Denizbank İhtiyaç Kredisi 2019, 60 Ay Vadeli

Denizbank ihtiyaç kredisi 60 ay vadeli verilmektedir. BDDK’nın son yaptığı düzenlemeden sonra Denizbank ihtiyaç kredisi vade rakamını 36’dan 60 aya çıkartmıştır. Bundan böyle Denizbank kredi başvurusu yapacağınız zaman 60 ay vadeli ve uygun faiz oranları ile kredinizi alabilirsiniz. Tüm nakit ihtiyaçlarınızda bu bankadan kolay bir şekilde başvuru yapabilir ve onaylanan kredinizi gelir belgesiz olarak da çekebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi nasıl alırsınız bunun hakkında bilgiler vereceğiz. 60 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Denizbank Kredi Başvurusu Şartları

Denizbank’ın diğer bankalardan olan özelliği kolay başvuru ve onaylanan kredinizi kolayca aynı gün kullanmanızdır. Yapacağınız başvurularda krediniz onaylanırsa kimliğinizle istediğiniz şubeden evraksız, kefilsiz ve gelir belgesiz olarak kredinizi alabilirsiniz. Yalnız bu bankadan kredi başvurusu yapmanız için bazı şartlara da uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Bu bankanın dikkat ettiği en büyük şartlardan bir tanesi kredi notunuzdur. Eğer kredi notunuz düşük ise bu bankadan kredi alamazsınız. Bankanın dikkat ettiği en mühim konulardan bir tanesi kredi notudur. Kredi notunuzu ve kredi sicilinizi öğrenmeden kredi başvurusu yapmayınız. Eğer bankalardan dolayı icralık bir durumunuz varsa bu bankadan yapacağınız kredi başvuruları anında olumsuz sonuçlanacaktır.

Denizbank Kredi Faiz Oranları 2019

Vadelerin 60 aya çıkmasından sonra bu banka faiz oranlarında çok olmasa da bir yükseltme yapmıştır. Denizbank ihtiyaç kredisinde 55.000 TL’ye kadar ve 60 ay vadeli olarak kredi kullandırmaktadır. Bu kredide faiz oranı şu an itibari ile %2,95 olarak belirlenmiştir. Bu bankadan 55 bin liraya kadar kimliğinizle kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca kendi müşterilerine ve kredi notu yüksek olan kişilere özel faiz oranları da bu bankadan verilmektedir.

Denizbank Kredi Başvurusu SMS

Bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, SMS ile başvuru yapabilirsiniz. En çok tercih edilen bu başvuru sistemi hem basit hem de anında size sonucu söyleyecektir. Eğer onay mesajını alırsanız da istediğiniz Denizbank’tan kredinizi kullanabilirsiniz. Denizbank SMS kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, cep telefonunuzdan mesaj atmanız gereklidir. Bu mesaj ücretlidir. Eğer hattınızda ücret yoksa bu mesajı atamazsınız. Tek bir kerelik alınacak ücret ile kredi başvurusunu kolayca yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne geldikten sonra KREDİM TCKİMLİK yazdıktan sonra 3280’e mesaj atmanız yeterlidir. Kredim ve T.C kimlik yazarken arada boşluk bırakmayı unutmayın. Başvurunuzu yaptıktan sonra başvurunun bankaya ulaştığına dair bir mesaj alacaksınız. Bu mesajdan 5 dakika içinde de cep telefonunuza kredi sonucu gelecektir. Eğer kredi cevabında olumlu olduğunu belirtilirse kimliğinizi alıp, cep telefonunuzu alıp bankaya giderek onaylanan tutar kadar kredinizi istediğiniz vadede kullanabilirsiniz.

Denizbank Başvuru Kanalları

  • SMS Kredi Başvurusu
  • İnternet Sitesi Üzerinden Web Kredi Başvurusu (Tıklayınız.)
  • Denizbank ATM üzerinden kredi başvurusu
  • 0 850 222 0 800 müşteri hizmetleri kredi başvurusu
  • İnternet Bankacılığı üzerinden kredi başvurusu
  • Mobil Deniz üzerinden kredi başvurusu

Tüm yollarla anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka üzerinden yaptığınız kredi başvurularında evrak istenebilir, kefil istenebilir. Mümkün olduğunca Web Kredi veya SMS Kredi başvurusu yapmayı deneyiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama 2019 (60 Ay Vade)

Kredi Tutarı Vade Aylık Taksit Tutarı
5.000 TL 36 Ay 247 TL
5.000 TL 60 Ay 202 TL
10.000 TL 24 Ay 625 TL
10.000 TL 36 Ay 496 TL
10.000 TL 48 Ay 436 TL
10.000 TL 60 Ay 404 TL
20.000 TL 36 Ay 991 TL
20.000 TL 60 Ay 808 TL
30.000 TL 60 Ay 1.212 TL
40.000 TL 60 Ay 1.616 TL
50.000 TL 60 Ay 2.020 TL
55.000 TL 36 Ay 2.726 TL
55.000 TL 48 Ay 2.398 TL
55.000 TL 60 Ay 2.222 TL

Bu Bankadan kredi başvurusu yapacağınız zaman güncel faiz oranlarını www.denizbank.com sitesinden muhakkak öğreniniz. Faiz oranları değişebilir. Vadeler aynı kalacaktır.

Denizbank Emekli Kredisi, 60 Ay

Denizbank tüm emeklilere kredi kampanyası başlatmıştır. Daha önce 36 ay vadeye kadar olan bu kredide maaşınızı Denizbank’a taşımaya taahhüt ederseniz 65.000 TL’ye kadar emekli kredisi kullanabilir ve 60 ay vade yapabilirsiniz. Ayrıca bankaya taşıdığınız maaş sonunda diğer tüm banka borçlarınızı da kapatabilirsiniz. Eğer emekli iseniz ve kredi notunuz düşük ise de bu banka sizlere maaş karşılığı kredi vermektedir. Bu yüzden en yakın banka şubesine gidebilir ve kredi başvurunuzu direk banka şubelerinden yapmanız gerekmektedir. Kredi cevabınız 1 iş günü içinde size iletilecektir.

Denizbank Kredi Başvurusu Sorgulama

Kredi başvurunuzu yaptınız ve henüz sonuç alamadıysanız bu bankanın verdiği yöntemlerle kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Öncelikle banka şubesine giderek kolayca kredi başvurunuzu öğrenebilirsiniz. Kimliğinizi verdiğiniz zaman banka yetkilisi kredinizin hangi aşamada olduğunu ve neden hala sonuçlanmadığını söyleyecektir. Bu bankadan ayrıca bankaya gidecek vaktiniz yok ise banka müşterisi iseniz internet bankacılığından değilseniz de müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma yapmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi hakkında sizlere bilgiler verdik. Bu konu hakkında sormak istedikleriniz varsa, aşağıdaki yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizi takip ederek tüm yeni kredi haberleri hakkında bilgi alabilirsiniz.