Denizbank Kurtaran Hesap (KMH ve Nakit Avans)

Denizbank Kurtaran Hesap açtırmak isteyenler banka ile irtibata geçerek kolay bir şekilde bu hesabı açtırabilirler. Bu hesabın bir diğer adı ek hesap, KMH hesabı, kredili mevduat hesabı veya avans hesap olarak bilinmektedir. Denizbank kurtaran hesap açtırmak isteyenlerin bazı şartlara uygun müşteri olmaları gerekmektedir. Eğer banka şartlarına uygun olursanız anında hesabınıza tanımlanır ve istediğiniz zaman nakit ihtiyaçlarınızda Denizbank kurtaran hesabını kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere bu hesap hakkında bilgiler vereceğiz.

Denizbank Kurtaran Hesap Özellikleri

Bu hesap başvurusunu SMS ile oturduğunuz yerden yapmanız mümkündür. Ayrıca Denizbank internet bankacılığı veya Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak kolayca yapabilirsiniz. Hesabınızda para olmadığı zamanlarda kullanabileceğiniz ve nakit sıkıntınızı giderebileceğiniz bir hesap olan Kurtaran hesap ile yaptığınız alışveriş veya nakit çekimlerinizde 12 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabilirsiniz.

Denizbank kurtaran hesap ile fatura ödemesi, vergi ödemesi, TL yükleme ve alışveriş yapabilirsiniz. Kartınızla market alışverişi dahil olmak üzere tüm Maestro üye iş yerlerinde nakit kart olarak kullanabilirsiniz. Hesabınıza tanımlanan kurtaran hesap için ekstra ücret alınmaz. Kullandığınız paranın faizini ödersiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap Taksitli Kullanım Yapma

Denizbank kurtaran hesabı ile sadece size tanımlanan limit dahilinde işlem yapabilirsiniz. Denizbank kurtaran hesap bilgilerinizi ve hesap bakiyelerinizi size tanımlanan hesap üzerinden kontrol edebilirsiniz. ATM üzerinden, internet bankacılığından, müşteri hizmetlerinden ve MobilDeniz şubeden işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Denizbank kurtaran hesap başvurusu yaptığınızda sizin kredi notunuza göre limit belirlenir. En düşük limit 200 TL olarak bilinmektedir. Genel olarak kredi aldığınız zaman kredi tutarı kadar bu hesap otomatik olarak açılır. Ayrıca bu bankadan maaş alan bir müşteri iseniz maaşınız kadar ek hesap açabilirsiniz.

Kurtaran hesaptan çektiğiniz parayı geri ödemesini çektiğiniz günün 1 ay sonrasına kadar yapmanız gerekmektedir. Eğer yüksek miktarda para çekimi yapacaksanız bu aldığınız parayı taksitli olarak çekebilir ve 3 ay, 6 ay, 9 ay ve en fazla 12 ay taksit yaparak geri ödeyebilirsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap Başvurusu

Denizbank kurtaran hesap başvurusunu cep telefonunuzdan anında yapabilirsiniz. Kurtaran hesap başvurusu yapmanız için bu bankadan bir hesabınız olması gerekmektedir. Eğer hesabınız varsa cep telefonunuzdan KURTARAN yazıp boşluk bırakın TC KİMLİK numaranızı 3280’e mesaj atın. Başvuru sonucunuz anında mesaj attığınız cep telefonuna gelecektir. Başvuru olumlu olursa hesabınıza tanımlanan limit bilgisi de mesaj olarak size iletilecektir. Bu mesajdan sonra kartınızdaki kurtaran parayı kullanabilirsiniz. Hesap kapatma işlemi yapmak istiyorsanız da banka şubelerine giderek kapatma talebinde bulunabilirsiniz.

Denizbank Anında Para

Denizbank Anında para kurtaran hesap gibi acil durumlarınızda yardımınıza koşan bir kampanyadır. Bu hesapta kredili mevduat hesabı olarak vadesiz hesabınıza tanımlanacaktır. Talep ettiğiniz durumda 300 lira ile 15.000 liraya kadar hesap açma işlemi yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan ANINDA yazıp TC KİMLİK numaranızı 3280’e mesaj atarsanız başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra hesabınıza tanımlanacaktır. Bu parayı almak istiyorsanız kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Ayrıca aldığınız parayı 12 ay taksite kadar ödeme yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Denizbank kurtaran hesap ile Denizbank anında para hesabı hakkında bilgiler verdik. Bu bankanın en çok tercih edilen sistemi olan Denizbank İhtiyaç Kredisi hakkında bilgi almak istiyorsanız bu konu hakkında olan sayfamıza gidebilirsiniz. Kurtaran hesap ile ilgili sormak istedikleriniz var ise aşağıdaki yorum kısmına iletinizi yazabilirsiniz.