Denizbank Mevduat Faiz Oranları 2019 (Yüksek Faiz)

Denizbank Mevduat Faiz Oranları 2019 yılı itibari ile güncellenmiş ve yüksek faiz veren bankalar arasında yerini almıştır. Sizde bu bankadan mevduat hesabı açtırmak istiyorsanız e-vadeli veya hoş geldin faiz oranları kampanyalarına katılarak yüksek faizli hesap açtırabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Denizbank mevduat faizi nedir? Hesap açtırmak için hangi yollara başvurmalıyız bunlar hakkında bilgiler vereceğiz. Denizbank üzerinden yüksek faiz kazanmak istiyorsanız e-vadeli mevduat hesabı açmanız gerekmektedir. Bu mevduat faizi ile 365 günde %23.60 oranında bir faiz kazanabilirsiniz.

Denizbank Mevduat Faizi

Paranız ile yatırım yapmak istiyorsanız bankaların mevduat hesaplarına başvuru yapabilirsiniz. Denizbank’ta faiz kazanmak isteyen müşterilerine yüksek faiz oranları ile hizmet veren bir bankadır. Sizde bu bankadan kolay bir şekilde vadeli hesap açabilir ve kazanmak istediğiniz vadeyi seçerek anında para kazanmaya başlayabilirsiniz. Denizbank mevduat faizi 32 günlük %20.50 1 yıllık %23.60 olarak bilinmektedir. Bu faiz oranından faydalanmak istiyorsanız bankanın hoş geldin hesabı veya e-vadeli mevduat hesabı açtırmanız gerekmektedir.

Denizbank Mevduat Hesabı Özellikleri

Denizbank mevduat hesabı açtırmak isteyen müşteriler %24 oranına kadar e-vadeli hesap açtırarak paralarına para katabilirler. Denizbank müşterisi iseniz internet bankacılığı veya mobil şube üzerinden e-vadeli hesap açma işlemi yapabilirsiniz. Vadeli açmak için en az limit 1.000 TL olarak belirlenmiştir. Altın hesabı açmak istiyorsanız da 10 gr en az olarak açabilirsiniz. Hesap açma işlemi için Türk Lirası, Dolar ve Euro kullanabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz faiz ise sadece Türk Lirası için geçerli bir faizdir.

Denizbank Vadeli Hesap Özellikleri Nedir?

Denizbank vadeli hesap açtırdığınız zaman vadeniz bozulmadan para yatırıp, para çekebiliyorsunuz. 30 gün boyunca hoş geldin faizinden yararlanabilirsiniz. Tanışma faizlerinden yararlanmak istiyorsanız üst limit 100.000 TL olarak belirlenmiştir. Eğer dolar veya Euro olarak hesap açtırmak istiyorsanız en yüksek limit 25.000 dolar olarak belirlenmiştir. Hesabınızda para bitmesi dahilinde bile siz talimat vermeden hesap kapatma işlemi olmayacaktır. Eğer hesap kapatmak istiyorsanız bankaya talimat vermeniz gerekmektedir.

Denizbank Ara Dönem Ödemeli Mevduat Hesabı

Ara dönem ödemeli mevduat hesabı bu bankanın en çok kullanılan hesaplarından birisidir. Bu mevduat hesabını açtırdığınızda açılma süresi 1 yıl yani 365 gün olarak belirlenmiştir. Belirttiğiniz vade ile birlikte aylık veya 3 aylık olarak faiz kazanma ihtimaliniz ara dönem ödemeli hesapta mevcuttur. Ara dönem ödemeli hesabınızı vadenizden önce kapatmanız durumunda vadesiz hesabınıza uygulanan faiz oranı devreye girecektir. Bu hesaplar ile ilgili daha detaylı bilgi almak için en yakın Denizbank şubesine gidebilir veya www.denizbank.com.tr adresinden güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Denizbank Mevduat Faizi Hesaplama

Mevduat Günlük Vade Vade Sonu Kazanç
10.000 TL 32 Gün 175 TL
15.000 TL 32 Gün 263 TL
20.000 TL 32 Gün 351 TL
25.000 TL 32 Gün 439 TL
50.000 TL 92 Gün 2.528 TL
100.000 TL 365 Gün 20.754 TL
150.000 TL 365 Gün 31.131 TL
250.000 TL 365 Gün 51.885 TL

Yukarıda verdiğimiz faiz oranları ve hesaplaması hoş geldin faizi alacak müşteriler için geçerlidir. Deniz Hesap tanışma faiz oranı %23.50 olurken, Standart faiz oranı ise %16 olarak belirlenmiştir. Altın hesabı açtırmak istiyorsanız da 3 yıl olarak %2.50 faiz oranından faydalanabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Denizbank Mevduat Faizi hakkında bilgiler verdik. Sizde bu faizle paranıza para katabilir ve yatırımınızı mevduat üzerinden yapabilirsiniz. Denizbank mevduat faizi oranları güncel bilgiler için muhakkak sitesinden faiz oranlarını öğrenmelisiniz. Faiz oranları değişiklik gösterebilir. Diğer banka faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız Mevduat Faizi Hesaplama adlı yazımızı okuyabilirsiniz.