Denizbank’tan SMS Kredi Başvurusu Yapmak

‘’ Denizbank kredi başvuru kanallarından en çok kullanılanı SMS kredi başvuru şeklidir. Sizde Denizbank’tan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 3280 SMS hattı numarasını kullanarak 55.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. ‘’  Vural Bey
Denizbank’tan SMS Kredi Başvurusu Yapmak

 

İhtiyaç kredilerinde bankalar SMS kanallarını kullanarak bir çok kredi başvuru kampanyası yapmaktadırlar. Denizbank’ta SMS kredi ile 55 bin liraya kadar 60 ay vadeli kredi başvurusunu tel bir SMS göndererek yapabilirsiniz. En hızlı ve en kolay SMS kredisi veren bankalardan biri olan ve bu sebeple çok tercih edilen Denizbank’tan sizde SMS kredisi başvurusu yaparak ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Denizbank SMS kredi başvurusu nasıl yapılır? Denizbank 55 bin kredi nasıl alınır diye merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilir ve bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte Denizbank sms kredisi hakkında bilgiler.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

SMS kredi ile başvuru yapacaksanız öncelikle telefonunuzda mesaj gönderecek liranın olması gerekmektedir. Çünkü bu yapılan başvurular ücretli başvurulardır. Telefonunuzdan 55 krş para düşecektir. Denizbank’tan SMS kredisi başvurusu yapmanız için bankanın uyguladığı şartlara uymanız gerekmektedir. Bu şartlar kısaca şunlardır.

Öncelikle her bankada olduğu gibi bu bankada da kredi notunuz çok önemlidir. Kredi notu düşük ve ya kredi notu henüz oluşmamış kimseler bu bankadan kredi alamazlar. Kredi değerlendirmesi sizin kredi notunuza göre olduğu için verilecek limitte borçluluk durumunuza göre otomatik olarak hesaplanacaktır.  Bankalardan avukatlık bir durumunuz varsa bu krediye başvuru yapamazsınız. Eğer diğer bankalara borçlanmanız çoksa krediniz red olabilir. Bu şekilde başvuru yapmak istiyorsanız, en yakın Denizbank şubesine giderek borç transferi kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

3280 SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çok kolay bir şekilde SMS kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan Kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazarak 3280’e mesaj atarsanız kredi başvurunuzda bulunmuş olacaksınız. Kredi başvurunuzda bulunduktan sonra banka sizi değerlendirmeye alacaktır. Yukarıda belirttiğimiz şartlara uygun olup olmadığınız otomatik bir şekilde değerlendirildikten sonra çok beklemeden kredi cevabınız tarafınıza ulaşacaktır. SMS kredisi başvurusu yaptığınızda iki adet mesaj alacaksınız. 1.mesaj başvurunuzun yapıldığına dair 2.mesaj ise kredinizin durumu ile ilgili mesajdır. 1. Mesajı değil 2.mesajı dikkate almalısınız. Eğer 45 gün içinde cep telefonunuzdan bu bankaya kredi başvurusu yaptıysanız başvurunuzun olduğunu söyleyen bir mesaj alacaksınız.

Eğer kredi başvurunuz onaylanırsa 55.000 TL’ye kadar size bir limit sunulacaktır. Örneğin 10.000 TL krediniz hazırdır diye bir mesaj alırsanız bu krediniz onaylanmış anlamına gelir. Bu tutarı ve altını kullanmak için sadece kimliğinizi yanınıza alarak en yakın Denizbank şubesine giderek kredi kullandırma bölümünden 60 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Gelen onay mesajından yukarı kredi başvurusu yapmak isterseniz evraklarınızla birlikte şubeye gitmeli ve onay gelen kredinizi iptal ettirip üzerini istemelisiniz. Bu durumda sizin çalışma bilgilerinize ve SGK kayıtlarınız incelenerek Genel müdürlük tarafından kredi onayınız verilecektir. Bu kredi onayını alamazsanız SMS kredisi başvurusu yaptığınız limitte iptal olacaktır. 3280 onaylı kredilerde bankalar SGK kaydınıza ve çalışma bilgilerinize bakmazlar. Hızlı ve kolay kullanım sunabilirler. Eğer daha yüksek kredi isterseniz bu durumu tekrardan düşünmenizi öneririm. Eğer iptal olan başvurunuz varsa 45 gün kredi başvurusu yapamazsınız.

Kredi Notumu Nasıl Öğrenirim?

Bankalardan kredi notunuz yüksekse kredi alabilirsiniz. Eğer kredi notunuzu bilmiyorsanız bazı yöntemlerle hızlı kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. www.findeks.com sitesine girip üye olduktan sonra hızlı bir şekilde kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer kredi notunuz 1200 ve üzerindeyse Denizbank SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Diğer Başvuru Yöntemleri

Eğer bankalardan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve SMS kredi başvurusu yapamıyorsanız bankanın bir çok kredi başvuru kanalını kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Resmi Web Sitesi denizbank.com sitesinden
  • İnternet Bankacılığı ve Mobil Şube Üzerinden
  • Müşteri Hizmetleri numarasından
  • ATM’lerden
  • Facebook ve Twitter ‘dan
  • En Yakın Denizbank Şubelerinden

Önemli Not: Mart Ayından itibaren BDDK kararı ile tüm kredilerde 60 ay vade seçeneği eklenmiştir.

Kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Bugün sizlere Denizbank 3280 SMS kredi başvurusu nasıl yapılır onun bilgisini verdik. Yazımızı yararlı bulduysanız paylaşabilir ve ya sorularınız varsa aşağıda yorum kısmına yazabilirsiniz.