En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar (Anında Başvuru)

En kolay kredi kartı veren bankalar 2019 yılında daha çok güncellenmiştir. Artık bildiğiniz gibi kredi kartları gündelik hayatımızda en çok kullandığımız alışveriş aracı olmuştur. Bu durumdan faydalanan bankalar da kolay başvuru imkânı sağlayarak kişilerin kredi kartı sahibi olmasını istemektedir. Kolay kredi kartı almak için başvuru yapacağınız bankayı önceden bilmeniz gerekmektedir. Bankalardan yapacağınız kredi kartı başvurusunda olumsuz yanıt alırsanız bu sizin sicilinize olumsuz etki edecektir. Bu yüzden başvuru yapacağınız bankayı hangi şartlarda kredi kartı verdiğini bilmelisiniz. Ülkemizdeki tüm bankaların kendilerine özel kredi kartı çeşitleri vardır. Bu yazımızda sizlere en kolay kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer kredi kartı almak isterseniz muhakkak ilk olarak bu bankaları tercih etmenizi öneririz.

En Kolay Kredi Kartı Veren Banka

Öncelikle kredi kartı almanız için bazı şartları da üzerinizde barındırmanız gerekir. Banka sicilinizin temiz veya kredi notunuzun normal seviyelerde olması gerekmektedir. Eğer bankalar ile çalışmalarınızda olumsuz bir durum varsa bu sizin yapacağınız başvuruya etki edecektir. Kredi başvurusu yaptığınızda bankalar nasıl sicilinize bakıyorsa kredi kartı başvurusunda da bankalar sizin kredi sicilinize bakacaktır. Siciliniz kötü ise başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır.

Yalnız burada bilmeniz gereken bazı durumlar vardır. Örneğin bankalardan kredi notu 1100 ve üzerinde kredi alabilirken kredi kartı almak için puanınızın 1100 olmasına gerek yoktur. 700 ve üzerinde olan kredi puanınızla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Tabi bu sizin başvurunuzun olumsuz olma durumu da getirebilir. Eğer kredi kartı başvurunuz onaylanırsa da kredi kartı limitiniz düşük olacaktır. Kredi notu yüksek olan kişilere daha çok limitli kart verilmektedir. Şimdi sizlere hangi bankalardan kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz bunun hakkında bilgiler verelim.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

En kolay kredi kartı veren bankaların başında Finansbank gelmektedir. Finansbank kredi kartı olarak cardfinans özellikli kart kullanmaktadır. Sizde eğer bu bankadan kredi kartı başvurusu yaparsanız cardfinans özellikli bir kart sahibi olacağınızı hatırlatalım. Kolay başvuru yapabileceğiniz bu kredi kartına SMS ile anında başvurabilirsiniz.

TC Kimlik numaranızı 2273’e mesaj atarak SMS ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca internet sitesi olan www.cardfinans.com sitesinden de hızlı başvuru yapmanız mümkündür. Eğer kredi kartı başvurusu yaptınız ve kartınız onaylandıysa genel müdürlükten aranacaksınız. Kolay bir şekilde kart veren bu bankadan ayrıca şubelere giderek anında kart sahibi de olabilirsiniz. Finansbank kredi kartı başvurusunu şubeden yaptınız ve kartınız onaylanırsa hemen basılarak size verilir ve kullanmaya başlarsınız. Eğer sicil durumunuza güveniyorsanız ilk olarak Finansbank’tan kredi kartı almanızı öneririz.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizde en çok kampanya yapan kredi kartlarından biri olan Axess kredi kartı bir Akbank ürünüdür. Eğer Akbank üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, AXESS özellikli bir kart alacağınızı söylemek isteriz. ANINDA ONAYLI kredi kartı başvurusu yapmak için internet sitesine girebilir veya yazıyı tıklayabilirsiniz. Akbank Axess kartı ile yaptığınız tüm harcamalardan chip para kazanabilirsiniz. Akbank Axess kart kolay verilen ve anında onaylanan bir kredi kartıdır.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank kredi kartı BONUS özellikli bir karttır. Başvuru yapacağınız bu kredi kartı ile tüm Bonus üye işyerlerinde indirimli ve size özel taksitlerle alışveriş yapabilir ve yaptığınız alışverişlerden de bonus puan kazanabilirsiniz. Eğer sizde bonus puan kazanmak istiyor ve kolay kredi kartı almak istiyorsanız Denizbank başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank bonus ailesine katılmak için bir çok yolla başvuru yapabilirsiniz. SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak için KKART boşluk TCKİMLK numaranızı yazarak 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca ATM’lerden ve Denizbank şubelerinden de anında kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. 444 0 800 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak telefon ile anında başvuru yapabilirsiniz. En kolay kredi kartı veren bankalardan birisi olan Denizbank’tan yaptığınız başvuru anında sonuçlanacaktır.

Yapı Kredi Bankası WORLD Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’de en çok kullanılan kredi kartlarından birisi de WORLD kredi kartıdır. Bu kredi kartı Yapı Kredi Bankası üzerinden verilmektedir. Yapı kredi bankasından kredi kartı başvurusu yapmak için banka şubeleri ve ATM’ler haricinde resmi internet sitesi üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.  Yapacağınız kredi kartı başvurusu anında sonuçlanacaktır. Kolay kredi kartı veren bankalardan biriside Yapı Kredi Bankasıdır.

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev hanımlarına, işsizlere veya çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar vardır. Eğer bir iş yerinde çalışıyorsanız ve kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız ilk olarak kendi maaş aldığınız bankayı denemelisiniz. Maaş alınan bir banka olduğu için size anında onay verecektir. Eğer bir işte çalışmıyorsanız ve kredi kartı istiyorsanız kredi sicilinizin iyi olması ve kredi notunuzun da kredi kartı alacak seviye de olması gerekmektedir. Eğer bu şartlara uygunsanız aşağıdaki bankaların internet sitelerine girerek başvuru yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere en kolay kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kolayca kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca sormak istediğiniz soru, görüş ve önerileri de aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Üniversite Öğrencileri İçin İdeal Kredi Kartları adlı yazımızı da okuyarak bilgi alabilirsiniz.