En Uygun Tatil Kredisi Veren Bankalar 2019

En Uygun Tatil Kredisi Veren Bankalar 2019 yılında 60 ay vadeli olarak kredi kampanyaları yapacaklardır. Sizde tatil kredisi almak istiyorsanız yazımızı okuyabilir ve size en uygun bankayı seçebilirsiniz. Bahara adım atmamız, sıcakların yavaştan kendini göstermesi aklımıza direkt yazı ve tatil imkanlarını getiriyor. Bu sıralar özellikle çalışanlar yaz için tatil planlarını yapmaya başladı bile. Her ne kadar tatil kavramı bize mutluluk ve huzur getirse de bunun sonucunda masrafları epey bir üzücü olabiliyor. Bu yaz Ramazan’ın erken gelmesiyle birlikte, tatilciler deniz kıyısı bölgelerdeki tatil imkanlarını araştırmakta. Bununla birlikte yapılan hesaplamalar sonucu çoğu kişi çözümü bankaların sunduğu Tüketici Kredilerinde arıyor. Hemen hemen her banka müşterisine böyle bir hizmet vermekte ve sunduğu şartlar da elbette değişmektedir. Bu yazımızda sizinle 2019 en uygun tatil kredilerini veren bankaları araştırıp listeledik.

Uygun Tatil için Erken Rezervasyon

İnternet veya firmalar üzerinden tatil avantajları sunan bir sürü kurum mevcut. Eğer yaz ayları gelmeden tatilinizi önceden, özellikle sene başında, ayarlarsanız daha uygun fiyatlarla tatil yapabilmeniz mümkün. Çoğu otel ve işletmede erken rezervasyonda büyük indirimler ve anlaştıkları kredi kartlarına ciddi bir taksit imkânı sunmaktadır. Henüz karar verememiş ve daha araştırma aşamasındaysanız tatil kredilerini de incelemenizde fayda var.

Tatil Kredileri, bireysel tüketici kredileridir. Normal bireysel ihtiyaç kredisi şartlarına göre bankalara başvurabilirsiniz. Bu yüzden tatil kredisi çekerken bankanın bir yer ile anlaşmalı olabileceğini düşünmeyin. Tatil kredisinde bir önceki paragrafta bahsettiğimiz gibi fiyatta veya faizde indirim imkanına maalesef sahip değilsiniz. Çekeceğiniz bu krediyle yurt içi veya yurtdışı dilediğiniz seyahatte kullanabilir ve krediyi 3 ile 48 ay arasında bölerek de uzun vadede ödeme imkânınız vardır.

2019 En Uygun Tatil Kredisi Veren Bankalar

Bankalardan kredi alabilmeniz için öncelikle kredi notunuzun ve kredi sicilinizin iyi olması gerekmektedir. Özellikle tatil kredisi, bayram kredisi, gelir belgesiz kredi başvurularınızda kredi notu önemlidir. Kredi notunuzu bilmiyorsanız başvuru yapmayınız. Kredi notunuzun öğrendikten sonra en az 1100 ve üzerinde ise kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank Tatil Kredisi

Akbank müşterisiyseniz mobil bankacılığı üzerinden saniyeler içerisinde kredi başvurusu yapabilmeniz mümkün. Mobil bankacılık üzerinden 30bin lira anında kredi çekebilirsiniz. Onayladığınızda krediniz direkt olarak hesabınıza geçirilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Eğer Akbank müşterisi değilseniz, gelir ve ikametgâh belgenizi Akbank şubesine götürerek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca Akbank müşterilerine ertelemeli kredi imkânı da sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için Akbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

CEPTETEB Tatil Kredisi

CEPTETEB özellikle bu yıl içerisinde adından çok söz ettiren bir dijital bankadır. Şubeye gitmeden, evraksız, kefilsiz anında mobil bankacılık ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer Gelir belgeniz sistemde yok ise sadece gelir belgenizi temin etmeniz gerekir. 10bin liralık kredi başvurusunda 48 ay vade ile 1,99 faiz oranı ile kredinizi alabilirsiniz.

Denizbank Tatil Kredisi

Denizbank müşterisiyseniz internet bankacılığı ile anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Onaylanan krediniz aynı gün içerisinde hesabınıza yatmaktadır. 3-48 ay vade imkanı sunan DenizBank ile istediğiniz seyahati gönlünüzce gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank Tüketici Kredisi ile 48 ay vadeli krediye 1,84 faiz oranıyla aylık ödemeniz 339 lira olacaktır. Uzun vadede ödeme imkanıyla DenizBank sizin için bir çözüm olabilir. DenizBank müşterisi değilseniz bile gelir ve ikametgah belgenizle şubeden başvuru yapıp birkaç saat içinde kredinizi alabilirsiniz.

Finansbank Tatil Kredisi

Tatil kredinizi QNB Finansbank üzerinden de alabilirsiniz. Müşterilerine sunduğu kredi faiz oranı ise çoğu bankaya göre daha uygun olduğu için genel olarak Bireysel Tüketici Kredilerinde ilk durak Finansbank olarak düşünülebilir. 10bin liralık alacağınız bir kredi için tabi tutulacağınız faiz oranı 1,33. Bu yüzden aylık ödemelerinizde 299 lira gibi bir tutar olacağından uzun vadede rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Detaylı bilgi için Finansbank şubelerine veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Garanti Bankası Tatil Kredisi

48 Aya kadar vade imkânı sunan Garanti Bankası aracılığıyla da Bireysel Tüketici Kredisine başvurup tatil kredinizi alabilirsiniz. Garanti Bankası müşterilerine avantajlar sunarak faiz oranlarını daha düşük tutuyor, buna karşın müşterisi olmayanlar için sunulan faiz oranları daha fazla, ama sunulan faiz oranlarının çoğu banka ile hemen hemen aynı olduğunu söyleyebiliriz. Daha detaylı bilgi alabilmek için Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

İNG Bank Tatil Kredisi

ING Mobil müşterileri diğer bankalarda olduğu gibi uygulama üzerinden anında kredi başvurusu yapabilir ve onaylandığınız tutar kısa bir süre içinde hemen hesabınıza yansıtılmaktadır. Turuncu Hesapla tatil kredisi alabileceğiniz ING Bank 1,64 faiz oranı sunmaktadır. Ayrıca faiz oranının kredi notunuza göre değişiklik gösterebileceğini unutmamalıyız.

İş Bankası Tatil Kredisi

İş Bankası İnternet Bankacılığı ile kredi başvurusu yapabilmeniz mümkün. Özel bir banka olan İş Bankası kredi faiz oranınızı kredi notunuza göre belirlemektedir. 48 aya kadar vade imkânı sunmakta olan İş Bankası üzerinden örneğin 10bin liralık kredi başvurusu yaptığınızda 48 ay aylık ödemeniz 305 lira olarak faturalandırılıyor. Ayrıca sunduğu kredi limitleri de kredi notuna göre değişiklik göstermektedir. Örneğin 1700 üzeri kredi notuna sahip biri 3bin ve üzeri kredi başvurularında bulunabilir.  İş Bankası şubelerinden veya müşteri hizmetlerinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Tatil Kredisi

Ertelemeli kredi imkanı sunan bir diğer banka ise Vakıfbank’tır. Maximum 3 ay ertelemeli kredi geri ödemesi yapabilirsiniz. Yalnız bu süreçte faiz oranında küçük bir miktar artma olduğunu da unutmamalıyız. 10bin liralık çektiğiniz krediniz için aylık ödeme tutarınız 305 lira olacağı için çoğu bankaya göre daha uygun fiyatlarla borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Tatil Kredisi

Yapı Kredi Bankası bildiğiniz üzere Koç Holding’e bağlı hizmet sunan bir bankadır. Bireysel tüketici kredisi ile tatil kredisinde bulunabilir ve ayrıca Yapı Kredi müşterilerine daha uygun faiz oranı sunmaktadır. Standart kredi faiz oranı 1,67. 10 bin liralık bir kredi için 48 ay vadede ödenirse aylık olarak 326 TL ödemeniz gerekmektedir.

Ziraat Bankası Tatil Kredisi

Bireysel Tüketici Kredilerinde Finansbank’tan sonra ikinci durağımız Ziraat Bankası ki Ziraat Bankası daha avantajlı bir konumdadır. Çünkü hemen hemen Türkiye’nin her yerinde hatta kırsal kesimlerinde bile şubesi bulunmaktadır. Bu sayede şubeden kolaylıkla başvuru yapabileceğiniz bir bankadır. Uyguladığı aylık faiz oranı sadece 1,37 ve hesaplamalara göre ödemeniz gereken tutar ise aylık 302 TL’dir. Bu sayede uygun fiyata uzun vadede tatil kredinizin borcunu rahatça ödeyebilirsiniz.

Yukarıda sizinle 10 tane bankanın tatil kredi imkanını sunduk. Bununlar birlikte elbette Bireysel Tüketici Kredisi çatısı altında tatil kredisi veren başka bankalarda mümkün. Halkbank, Burgan Bank bunlardan birkaçı. Bankaların hizmetleri hakkında daha fazla bilgi alabilmek için şubelerine ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. İyi Tatiller.