Esnaf Kredisi Veren Bankalar 2019 (Faizsiz ve Düşük Faizli)

Esnaf Kredisi Veren Bankalar 2019 yılında hem faizsiz hem de düşük faizle kredi vermektedirler. Yalnız burada bilinmesi gereken en önemli konulardan birisi bankaların faizsiz esnaf kredisi vermediğidir. Eğer islami şartlara uygun faizsiz kredi almak istiyorsanız (Helal Kredi) ülkemizde bulunan katılım bankalarından kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankalar Albaraka Türk Katılım Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Ziraat Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası ve Emlak Bankası Katılım Bankasıdır. Bu bankalardan faizsiz sadece kar payı ile esnaf kredisi alabilirsiniz.

Faizsiz Esnaf Kredisi almak istiyorsanız KOSGEB kredilerine başvuru yapmanız gerekmektedir. KOSGEB Destek Kredisi Başvuru adlı yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Esnaf Kredisi Veren Bankalar 2019

Esnaf olan tüm herkese bankaların yaptığı pek çok kampanya vardır. KOBİ dost esnaf paketleri ile esnaf olan vatandaşlarımız ihtiyaçları doğrultusunda bir çok kredi çeşidi kampanyalarına kolay bir şekilde başvuru yapabilmektedir. Şimdi sizlere bu bankalar hangileridir ve en çok hangi bankalardan kredi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Vakıfbank Esnaf Kredisi 2019

Vakıfbank KOBİ dost esnaf kredisi kampanyası adında yeni bir kampanya başlatmıştır. Bu kampanya ile esnaf ve sanatkarlarımızın işleri ile ilgili nakit ihtiyaçları karşılanmaktadır. Sizde Vakıfbank şubesine giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İşyeri alma kredisi, ticari araç alma kredisi ve taksitli ticari krediler ile 60 ay vadeye kadar kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Ödeme tablosunu kendiniz oluşturabilir 3 ayda 1 ve 6 ayda 1 ödeme yapabiliriniz. Vakıfbank Esnaf Kredisi adlı yazımızı okuyarak bu konu hakkında daha detaylı bilgi ve başvuru şartlarını öğrenebilirsiniz.

Finansbank KOBİ ve Esnaf Kredisi 2019

Ertelemeli olarak kredi hizmeti veren Finansbank’tan iş yeri ihtiyaçlarınız için Esnaf kredisi alabilirsiniz. Diğer bankalara nazaran daha uzun vade ile verilen bu krediye 120 aya kadar vade yaptırabilir ve 3 ay ertelemeli olarak kredinizi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank esnaf kredisine SMS ile başvuru yapabilir ve ne kadar kredi alabilirsiniz öğrenebilirsiniz.

SMS başvuru yapmak için Cep telefonunuzdan TC Kimlik Numaranızı 7646’ya mesaj atarak başvurunuzu  gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca banka şubelerinden veya  0 850 222 1 900 numaralı KOBİ müşteri hizmeti numarasını arayarak kolay başvuru imkanından faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası KOBİ Destek Esnaf Kredisi

Esnaf kredisi veren bankalardan birisi de Garanti Bankasıdır. Garanti bankası esnaf vatandaşlara hem bireysel kredi hem de esnaf kobi kredisi vermektedir. Bu kredilerde vade oranı 60 ay olarak belirlenmiştir. Kredi notunuza ve kredi sicilinize göre verilen bu kredide üst limit 100.000 TL olarak belirlenmiştir. Kredi başvurusunu bankalar üzerinden yapmanız gerekir. İnternet üzerinden başvuru yapmak isterseniz bu bankanın müşterisi olmanız ve internet bankacılığını kullanmanız gerekmektedir.

Ziraat Bankası Esnaf Kredisi

Ziraat Bankası Esnaf Kredisi veren bankaların en başında gelmektedir. Bu bankayı diğer bankalardan ayıran özellik ise devlet destekli krediler vermesidir. KOBİ müşterilerine KGF ve TOBB ile yaptığı anlaşmalar neticesinde düşük faizle kredi imkanı tanıyan bu bankadan 150.000 TL’ye kadar nefes kredisi de alabilirsiniz. Bu krediler başvurmak için banka şubesine giderek direk başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Esnaf Kredisi

Esnaf kredisi veren bankalar arasında yer alan bu bankadan kolay ödemeli 50.000 TL’ye kadar hazır destek kredisi talep edebilirsiniz. Bu kredilerde vade 60 ay ile sınırlıdır. Krediyi aldığınız zaman 3 ay veya 6 ay ertelemeli olarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca ödeme tablosunu gelirinize göre oluşturma fırsatı da veren bu banka 2 ayda 1 ödemeli kredi, 3 ayda bir ödemeli kredi, 6 ayda bir ödemeli kredi ve son taksit balon ödemeli kredi imkanlarını sizlere sunmaktadır. Kredi başvurusunu banka şubelerinden yapacağınız gibi SMS ile anında da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan GONLUNEGOREODE yazıp boşluk bırakın TCKİMLİK numaranızı yazın 4425’e mesaj atın. Kredi başvurunuz alınacaktır. Onaylanan kredinizi istediğiniz şubeden bankanın istediği evraklarla kullanabilirsiniz.

Yukarıda Sizlere Esnaf Kredisi Veren Bankalar hakkında bilgiler verdik. Eğer Esnaf ve Kefalet Kredisi istiyorsanız son yazımız olan Esnaf Kefalet Kredisi 2019 adlı makalemizi okuyarak tüm detaylarıyla başvurunuzu yapabilirsiniz.