Ev Hanımlarına Kredi 2019 (Bankalar ve KOSGEB)

Ev Hanımlarına kredi veren bankalar 2019 yılında daha da güncellenmiş ve her kişiye özel kredi kampanyaları yapmaya başlamışlardır. Eğer bir işte çalışmıyorsanız ve ev hanımı iseniz bankalardan kredi almanız mümkündür. Banka politikalarına uygun olan bir müşteri iseniz bankalardan gelir belgesiz kredi alma ihtimaliniz vardır. Ev hanımı olarak kredi almak istiyorsanız gelir belgesiz ihtiyaç kredilerine başvuru yapmanız gerekmektedir. Ev hanımlarına konut veya taşıt kredisi verilmemektedir. Sadece alabileceğiniz kredi ihtiyaç kredisi olmuştur. Ayrıca kendi işini kurmak isteyen ev hanımlarına devlet destekli KOSGEB kredisi de alabilirsiniz. Şimdi sizleri ev hanımlarına kredi adlı yazımızla baş başa bırakalım.

Ev Hanımlarına Kredi 2019

Bankalardan kredi alabilmeniz için her bankanın uyguladığı ortak politikalara uygun olmanız gerekmektedir. Bu çalışan kişiler olsun, çalışmayan kişiler olsun herkes için geçerli ilk kuraldır. Bu kural kredi notu ve kredi sicilidir. Eğer ki bankalardan kredi notunuz düşük ise kredi başvurularınız olumsuz olacaktır. Ev hanımlar ise gelir belgesiz kredi alacakları için en kötü düzenli kredi kartı kullanmaları yani daha önce banka çalışmalarının olması gerekmektedir. Eğer daha önce hiç banka ile çalışma yaşamadıysanız ilk olarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar hakkında bu yazının sonunda bilgiler vereceğiz. Kredi notunuz ve kredi siciliniz iyi ise gelir belgesiz olarak kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalar vardır. Bu bankalar çok olmasa da kişilerin ihtiyaçlarını giderecek düzeyde krediler vermektedirler.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019

Bir meslek grubunda çalışmıyorsanız ve ev hanımı iseniz düzenli kredi kartı da kullanıyorsanız bankalardan kredi alabilirsiniz. Ama bankaya gittiğinizde ben ev hanımıyım bana kredi olur mu derseniz krediniz olumsuz olacaktır. Bu yüzden aşağıda vereceğimiz bankalardan dediğimiz şekilde başvurular yapmalısınız. İşte ev hanımlarına kredi veren bankalar şunlardır.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi

Denizbank üzerinden kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank hem girişimci olan ev hanımlarına hem de nakit ihtiyacı olan ev hanımlarına kredi başvurusu yaptırmaktadır. Girişimci olan ev hanımları 80.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yaparken, nakit ihtiyacı olan ev hanımları ise 55.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yaptırmaktadır. Bu kredilerde en fazla 60 ay vade yaptırabilirsiniz. Kredi başvurularını SMS ile yapmalısınız. Nakit kredi için Kredim boşluk TC Kimlik numaranızı, Girişimci kredisi için GİRİŞİMCİ boşluk TC kimlik numaranızı 3280’e mesaj olarak gönderiniz. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra en yakın banka şubesinden kolayca kimliğinizle kredi alabilirsiniz. Eğer girişimci kredisi istiyorsanız projenizi bankaya sunmanız gerekecektir.

Aktifbank Ev Hanımlarına Kredi

Aktifbank n-kolay adında bir kredi kampanyası başlatmıştır. 30.000 TL’ye kadar 60 ay vadeye kredi imkanı sağlayan bu bankadan kredi notunuza göre faiz uygulanacaktır. Aktifbank n-kolay kredi internet üzerinden başvuru yapılan ve yine internet üzerinden kullandırılan bir kredidir. Eğer Aktifbank Müşterisi değilseniz kredi başvurunuzu yaptıktan sonra adresinizi ziyaret edecekler ve sizi Aktifbank müşterisi yapıp onaylanan kredinizi kullandıracaklardır. www.nkolaykredi.com.tr adresinden başvuru yapabilir ve sonucunu anında öğrenebilirsiniz.

Akbank Ev Hanımlarına Kredi

Akbank üzerinden kredi almak istiyorsanız kredi notunuzun yüksek olması ve AKBANK müşterisi olmanız gerekmektedir. Bu krediyi 30.000 TL’ye kadar Akbank Direkt uygulamasından kullanmanız gerekecektir. Şubeye gitmeden anında kredi almak istiyorsanız uygulamaya girdikten sonra kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi anında hesabınıza atabilirsiniz. Bu kredide 60 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi olarak verilmektedir. Düzenli kredi kartı kullanan ev hanımları bu krediye başvurularını yapabilirler.

Finansbank Ev Hanımlarına Kredi

QNB Finansbank üzerinden de ev hanımı olan kişiler kredi alabilirler. 30.000 TL’ye kadar internet bankacılığı veya mobil şubeyi kullanarak kredi alabilirsiniz. Eğer düzenli olarak banka çalışmanız var ve kredi kullanmak istiyorsanız TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu kredi başvurusundan sonra kredi cevabı size gelecek ve ne kadar kredi alabileceğinizi öğreneceksiniz. Finansbank müşterisi olmanız durumunda da bankaya gitmeden bu onaylı kredinizi internet bankacılığı üzerinden kullanmanız mümkündür. Eğer banka şubesine giderseniz gelir belgesiz olarak kredi alabilirsiniz ama son aya çalıştığınıza dair sigorta kaydı isteyebilirler. Bu yüzden internet bankacılığı üzerinden anında kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ev Hanımlarına KOSGEB Desteği 2019

Devlet destekli girişimcilik kredisi almak istiyorsanız KOSGEB kredisine başvurunuzu yapabilirsiniz. Devlet tarafından ev hanımlarına özel 50.000 TL’ye kadar hibe krediler verilmektedir. Bu krediyi almanız için ilk olarak KOSGEB girişimcilik sertifikası eğitimi almanız gerekmektedir. 32 saat süren bu eğitimi iyi derecede tamamlayıp verilen sınavları da geçmeniz gerekecektir. Eğer sınavı kazanırsanız yapacağınız işin iş planını hazırlayıp KOSGEB kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Hibe alımınız onaylandıktan sonra KOSGEB resmi web sitesi üzerinden kaydınızı oluşturup krediniz için ödeme bekleyebilirsiniz. Kuracağınız işe göre bu krediden hariç 100.000 TL faizsiz kredi de alabiliyorsunuz.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Eğer daha önce bir banka çalışmanız yok ise ilk olarak kredi notu oluşturmak için kredi kartı almanızı öneririz. Bankalardan alacağınız kredi kartları ile hızlı kredi notunuzu yükseltebilirsiniz. Ev hanımlarına pek çok banka kredi kartı vermektedir. Bütün bankaların hepsine değil de en çok tercih eden en fazla 3 bankaya başvuru yapmanızı öneririz. Ev Hanımlarına Kredi Kartı veren bankalar şunlardır.

  • Akbank
  • İş Bankası
  • Denizbank
  • Vakıfbank
  • Odeabank
  • ICBC Bank
  • ING Bank

Bu bankalardan kredi kartı başvurunuzu yapabilir ve onaylanan kredi kartınızı düzenli kullanıp yeni bir kredi sicili ve kredi notu oluşturabilirsiniz. Ev hanımlarına kredi ve kredi kartı veren bankalar hakkında sizlere bilgiler sunduk. Sizde verdiğimiz bankalardan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca bir diğer yazımız olan Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyarak bu bankalara da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.