Evde Paketleme İşi 2019 (EK İŞ ARAYANLAR)

Evde paketleme işi 2019 yılında en çok tercih edilen ve ek iş arayan kişiler için ilk sırada olmaya devam etmektedir. Sizde eğer evde paketleme işi yapmak istiyorsanız bu iş çeşidi ile farklı işleri seçebilir ve oturduğunuz yerde akşamları 2-3 saat çalışarak evinize gelir getirebilirsiniz. Evde ek iş arayanlar genellikle bu işleri seçmektedirler. Sizde vereceğimiz işlere bakarak kolay bir şekilde evde paketleme işi yapabilirsiniz. Ev hanımları, öğrenciler, memurlar veya kendilerine ek iş arayan tüm kişiler bu işleri yaparak haftalık, aylık veya günlük olarak para kazanabilir ve acil ihtiyaçlarını bu kazandığı paralar ile ödeyebilirler. Şimdi sizlere evde paketleme işi hakkında bilgiler vereceğiz.

Evde Paketleme İşi 2019

Evde paketleme işi yapmak istiyorsanız öncelikle etrafınızda evde ek iş veren firmaları bulmanız gerekmektedir. Büyük şehirlerde bu tür yerlere çok rastlanmaktadır. Google map uygulamasını kullanarak etrafınızda evde paketleme işi veren firmaları bulabilirsiniz. Evde iş yapmak istiyorsanız en kolay ve basit iş paketleme işidir. Sizde evde paketleme işi aile bütçenize yardım edebilir ve ödemelerinizi bu işleri yaparak yapabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işi veren firmalar genellikle fabrikalar veya tekstil firmaları olmuştur. Fabrikalar seri üretime geçmek için paketleme işlemleri ile zaman harcamak istememektedirler. Bu yüzden ürettikleri ürünlerin paketleme işlerini dışarıdan firmalara vermektedirler. Bu firmalar da dışarıda evde çalışmak isteyen kişilere bu işleri göndererek hızlı paketlenmesini sağlamaktadırlar. Aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin paketlenmesi vardır. Bazı işler sağlık bakanlığı onayı olduğu için herkese verilmemektedir. Eğer bir hastalığınız varsa mesela bu işleri alamazsınız. Bu yüzden başvuru yaptığınız zaman elemelerden geçebilirsiniz. Ama bazı işlerde tecrübe de eğitim de gerekmemektedir. Herkesin yapabileceği birçok evde paketleme işleri vardır. Şimdi sizlere bu işler hakkında bilgiler vereceğiz.

Evde Kına Paketleme İşi

Genel olarak en çok tercih edilen paketleme işlerinden birisi kına paketleme işidir. Yaz aylarına doğru düğün sezonlarının başlamasına yakın bu tarz işlerden çokça bulabilirsiniz. Genel olarak şehir merkezlerinde çarşılarda kına malzemesi satan yerlerde bu işlerin başvurusu yapabilirsiniz. Kına paketleme işinde size tüm malzemeler evinize kadar getirilir ve işi getiren kişinin size verdiği ufak bir eğitim sonrasında paketleme işine başlarsınız. Size verdikleri listelere göre kınaları tartarak paketleme işlemi yapacaksınız. Kına paketleme işinden haftalık 500 TL kazanabilirsiniz.

Evde Galoş Paketleme İşi

Galoş paketleme işi de en çok tercih edilen paketleme işlerinden birisidir. Bildiğiniz gibi galoşlar çok kullanılan ve tek kullanımlık olduğu için devamlı üretim halindedir. Bu işi yapmaya karar verirseniz, yaz kış bulabileceğiniz bir iş olduğunu söylemek isteriz. Galoş paketleme işini yaparken eldiven takılması, maske takılması zorunludur. Eğer bu kurallara uygun bir kişi olursanız haftalık 400 TL’ye kadar ek gelir kazanabilirsiniz.

Evde Balon Paketleme İşi

Balon paketleme işi yaparak da ek gelir kazanabilirsiniz. Öğrenciler ve ev hanımlarının tercih ettiği bu işte balonları renk ve boyutlarına göre ayırarak paketleme işlemi yapabilirsiniz. 4 mevsim bulabileceğiniz bir iş olan evde balon paketleme işi ile haftalık 500 TL’ye kadar para kazanmanız mümkün. Eğer eliniz hızlı ve ekibiniz var ise daha çok para kazanmanız mümkündür.

Evde Pantolon Temizleme İşi

Tekstil firmalarından alabileceğiniz bu iş ile, yeni çıkan pantolon ve kazak gibi ürünlerin üzerindeki kumaş kalıntılarını temizleyerek para kazanabilirsiniz. Bu işte çok tercih edilen işlerden bir tanesidir. Sizde eğer pantolon temizleme işi yapmak istiyorsanız tekstil firmalarına başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu işte size verilecek limitler doğrultusunda para kazanabiliyorsunuz. Günlük olarak 75 TL ve üzeri para kazanabileceğiniz bu iş evde ek iş yaparak aile gelirine katkıda bulunabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde paketleme işi yapmak istiyorsanız öncelikle başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu işlere iş ilanları sitelerinden, www.google.com arama motorunu kullanarak ve sosyal medya hesaplarındaki gruplardan bu iş başvuruları hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bu işe başvuru yaptıktan sonra eğer başvurunuz onaylanırsa sizinle iletişime geçilecek ve bu işleri nasıl yapacağınız hakkında size bilgiler verilecektir. Yapabileceğiniz kapasiteye göre size limit verilecek ve bu limiti bitirdiğinizde ne kadar para kazanacağınızı size söyleyeceklerdir. Evde paketleme işi yapmak istiyorsanız, bir tecrübe veya bilgiye sahip olmanıza gerek yoktur. Size iş verecek olan kişi size ufak bir eğitim verecek ve nasıl paketleme işi yapacağınızı size söyleyecektir.

Eğer sizde evde paketleme işi yapmak istiyorsanız aşağıdaki yorum kısmına başvurunuzu bırakabilirsiniz. Uygun görüldüğü taktirde sizinle iletişime geçilecek ve paketleme işi için görüşülecektir.