QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi (60 AY VADE)

Finansbank Borç Kapatma Kredisi başvurusu yaparak tüm bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir yere ödeme imkanı sağlayabilirsiniz. Bu bankada sadece kredi kartı kapatması yoktur. Eğer diğer banka borçlarınızı ödemekte zorluk çekiyorsanız QNB Finansbank şubelerine giderek borç kapatma kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredilerden yararlanmak için bankanın belirlediği politikalara uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Şimdi sizlere QNB Finansbank borç kapatma kredisi hakkında başvuru ve şartları hakkında bilgiler vereceğiz.

QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi Şartları

Bu bankadan kredi başvurusunda bulunacaksanız ilk olarak kredi notunuzu ve kredi sicilinizi bilmeniz gerekmektedir. Puanı düşük olan ve sıfır puanı olan kişiler bu kredilerden yararlanamazlar. Bunun için ilk olarak kredi notunuzu öğrenmeniz gerekir. Vatandaşlarımızın yanlış anladığı bir konu ise borç kapatma kredisi adı altında verilen kredileri icralık olan borçları kapsadığını sanmalarıdır. İcralık olan bir banka borcunuz varsa kredi alamazsınız. Çünkü bankaların sistemleri kredi notu ve kredi sicilinize göre değerlendirme yapmaktadır.

Finansbank borç kapatma kredisi başvurusu yaptığınızda tüm banka borçlarınız hesaplanır ve AYLIK TAKSİTLER hesaplanır. Aylık taksitler hesaplandıktan sonra gelir belgenize göre bu kredi verilmektedir. Eğer taksit miktarını karşılamayan bir geliriniz varsa başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır.

Finansbank Borç Kapatma Kredisi 2019

 • Başvuru yapılan kredi türü ihtiyaç kredisidir. Konut kredisi ve taşıt kredisi için borç kapatma kredisi kullanamazsınız.
 • Borç kapatma kredisini sadece kredi kartı, bireysel kredi ve KMH kapatmak için kullanabilirsiniz.
 • Başvuru yaptığınızda banka ekranında görülen tüm banka borçlarını kapatmanız gerekir. Kısmi kapatma yapılmamaktadır.
 • Finansbank borç kapatma kredisinde sizin elinize nakit verilmez. Belirlenen bankalardaki borçlar için IBAN numaralarına banka tarafından kapama rakamları gönderilir. Daha sonra bankadan borcu kapatarak, borcu yoktur kağıdını bankaya getirmeniz gerekmektedir.
 • QNB Finansbank borç kapatma kredisi başvurusu sadece şubeler üzerinden evraklar ile yapılmaktadır. Kredi limiti 50.000 TL olup 60 ay vadeli olarak verilmektedir.
 • 000 TL üzerinde kredi istiyorsanız bankaya taşınmaz ipotek vermeniz gerekir. Verdiğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin %50’sine kadar 60 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.
 • Borç kapatma için gönderilen paralar EFT olarak gönderilecektir. EFT gönderimlerine ücret ödemeyeceksiniz.

Finansbank Borç Kapatma Kredisi Faiz Oranları

Bu bankada kredi notuna göre faiz uygulanmaktadır. Kredi puanı yüksek olan kişiler uygun faiz oranlarından faydalanmaktadırlar. Finansbank borç kapatma kredisini ihtiyaç kredisi adı altındaki faiz oranları ile aynı tutmaktadır. Kredi faiz oranları %1.80 ile %2.60 arasında değişiklik gösterebilir. Şimdi sizlere ortalama faiz oranları ile hesaplama bilgisi verelim.

Kredi Tutarı Vade Aylık Taksit
10.000 TL 60 Ay 303 TL
20.000 TL 60 Ay 605 TL
30.000 TL 60 Ay 907 TL
40.000 TL 60 Ay 1.209 TL

Yukarıda verilen taksit tutarları değişiklik gösterebilir. Bu sebeple en yakın banka şubesinden veya resmi internet sitesinden (www.qnbfinansbank.com.tr) güncel faiz oranlarını öğrenebilir ve hesaplama yapabilirsiniz.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler Nedir?

Kredi başvurusu için banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Banka şubelerine giderken yanınızda götürmeniz gereken bazı evraklar vardır.

 • Kimlik belgesi
 • Gelir Belgesi
 • İkamet Belgesi
 • Kapatılacak Banka Borçları kart numaraları veya IBAN numaraları

Bu evraklar ile gün içinde başvuru yaparsanız aynı gün sonuç alabilirsiniz. Eğer kredi oluruna bakmak istiyorsanız TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak başvuru yapabilirsiniz. Kredi kartı borç kapatması yapmak istiyorsanız da bir önceki yazımız olan Akbank Borç Kapatma sayfasına giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.