Finansbank Kredi Kartı Başvurusu 2019 (CardFinans)

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşteriler sms üzerinden, internet üzerinden ve banka şubelerinden kolayca kart başvurusunu yapabilirler. Finansbank kredi kartı başvurusu yaptığınızda sizlere card finans özellikli bir kredi kartı verilecektir. Pek çok çeşidi bulunan Finansbank kartlarından size özel ve en uygun olanına başvuru yapmanız gerekmektedir.

Yazımızda vereceğimiz kart çeşitlerinin özelliklerini öğrendikten sonra başvuru yapmanızı öneririz. Finansbank emekliler için ayrı kart hizmeti verirken, öğrenciler için ayrı, çalışmayanlar için ayrı, esnaflar için ayrı ve taraftarlar için ayrı kredi kartları çeşitleri sunmaktadır.

Sizde eğer Finansbank kartları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere kart özellikleri, başvuru ve kart aidatları hakkında bilgiler vereceğiz.

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Kart Ücretleri

Bankalar kullandığınız kredi kartlarından senelik olarak kart aidatı vermekteyiz. Finansbank aidatsız kredi kartı CardFinans FİX kredi kartıdır. Bu karta başvuru yapan ve kullanan kişiler yıllık aidat ödemezler. Dilerseniz diğer kartların aidat ücretlerini öğrenelim.

Kredi Kartı Tipi Yıllık Ücret Tutarı
Card Finans Kredi Kartı 117 TL
Card Finans Xtra Kredi Kartı 135 TL
Card Finans GO Kredi Kartı 28.5 TL
Card Finans FİX Kredi Kartı 0 TL
Card Finans Taraftar Kredi Kartı 103 TL
Card Finans Emekli Kredi Kartı 33 TL

Bu kredi kartı yıllık ücretlerini taksitlerle de ödeyebilirsiniz. Banka 3 ayda bir veya 6 ayda bir size ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Banka ile iletişime geçerek bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı Özellikleri Nedir?

Her kartın kendine özel para puan özelliği olduğu gibi bu bankanın da para puan özelliği bulunmaktadır. Yaptığınız alışverişlere göre para puan kazanabilir ve bu puanları daha sonra istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Kullanacağınız hediye puan en az 150 lira olurken en fazla 1500 lira olarak kullanılmaktadır.

Finansbank kart sahipleri acil nakit ihtiyaçlarında ve kredi kartı ödemelerini düzenli yaptıkları taktirde bankanın kredi imkanından faydalanabilirler. Kredi kartı üzerinden kredi başvurusu yapacaksanız 20.000 TL’ye kadar 12 ay vadeli başvuru yapabilirsiniz. Onaylanan krediniz anında banka hesabına aktarılır ve banka şubesine gitmeden işlem yapabilirsiniz.

Finansbank card finans kredi kartı ile nakit avans çekebilirsiniz. Çektiğiniz bu nakit avansı 9 taksit yapabilir ve aylık ödeme şeklinde geri ödeyebilirsiniz.

Finansbank Taraftar Kredi Kartı

Finansbank taraftarlara özel kredi kartı hizmeti vermektedir. Eğer Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Bursaspor taraftarıysanız kredi kartı başvurunuzu taraftar kart olarak yapabilir ve yaptığınız alışverişlerde takımınıza destek olabilirsiniz.

Finansbank Öğrenciye Kredi Kartı

Finansbank öğrencilere de ayrı bir kredi kartı hizmeti vermektedir. Finansbank go kredi kartı olarak geçen bu kredi kartını almak istiyorsanız 18 ile 25 yaşları arasında olmanız ve öğrenci olmanız gerekmektedir. 25 yaş üzeri olan öğrenciler bu kredi kartını alamazlar. Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar adlı yazımızı okuyarak diğer öğrenci kartları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Finansbank Emekliye Kredi Kartı

Emekli maaşını Finansbank üzerinden alan emeklilere özel verilen bu kredi kartı çok avantajlı bir kredi kartıdır. Özellikle eczanelerde yaptığınız harcamalarda her ay 15 liraya kadar daha az ödeme yapabilirsiniz. Cardfinans özellikli bu kart ile para puan kazanabilir ve tüm alışverişlerinizde taksit yapabilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu 2019

Finansbank kredi kartına başvurmak istiyorsanız en kolay yöntem SMS kredi kartı başvurusudur. Cep telefonunuzdan TC kimlik numaranızı yazarak 3452’ye mesaj atarak anında kart başvurusunu yapabilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız Finansbank resmi internet sitesi olan www.qnbfinansbank.com.tr adresinden veya card finans resmi internet sitesi olan www.cardfinans.com sayfasına giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz değerlendirilecek ve size hızlı bir şekilde sonuç bildirilecektir.

Kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak (0 850 222 0 900) kart başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca QNB Finansbank ATM’lerinden de hızlı kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere QNB Finansbank kredi kartı başvurusu hakkında bilgiler verdik. Eğer çalışmıyorsanız Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar sayfasına gidebilir ve kredi kartlarına başvurunuzu yapabilirsiniz.