Finansbank Personel Alımı 2019 (Banka Sınavları)

Finansbank personel alımı ve iş başvurusu yapmak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda QNB Finansbank açık pozisyonlar hangileridir ve iş alımları hangi tarihlerde oluyor bunun bilgilerini vereceğiz. Son günlerde banka iş ilanları için birçok kişinin başvuru yaptığını görmekteyiz. Özellikle bankaların müşteri hizmetleri personeli için açtıkları iş başvurularına pek çok kişi başvuruda bulunmuştur. Eğer sizde bankanın aradığı kriterlerde olduğunuzu düşünüyorsanız Finansbank iş başvurusu yapabilirsiniz.

Finansbank Personel Alımı 2019

QNB Finansbank bünyesinde çalışmak isteyen adayların öncelikli olarak ekip çalışmasına müsait olması ve yaptığı işte lider olması istenmektedir. Ayrıca aday kişilerin müşteri odaklı ve güler yüzlü olmaları da işe alınacak kişilerde aranan kriterlerden birisidir. Bankalar sizi mülakata sokarak bu kriterlerde olup olmadığınızı göreceklerdir. QNB Finansbank’ta sürekli iş alınan yer müşteri temsilciliğidir. Bu iş pozisyonunda çalışmak isteyen kişiler her zaman başvurularını yapabilirler. Yalnız bu işe girmeden önce banka sizi sınava tabi tutacak ve sınavı başarılı bir şekilde bitirdiğinizde işe alımınızı gerçekleştireceklerdir.

Finansbank Personel Alımı Şartları Nelerdir?

Finansbank personeli olmak isteyen kişiler banka tarafından belirlenen şartlara uygun kişiler olması gerekmektedir. Yukarıda da söylediğimiz gibi QNB Finansbank sürekli müşteri temsilcisi alımı yapan ve bu iş için sürekli iş ilanı veren bankalardan birisidir. Çağrı merkezinde işe başladığınızda daha sonra kendinizi geliştirerek şubelere geçebilirsiniz. Bu işe başvurmak için bazı şartlar mevcuttur.

  • Ön Lisan mezunu olmak
  • Lisan mezunu olmak
  • Üniversite okuyor olmak
  • Ekip ruhu ile çalışma ortamına ayak uydurmak
  • Diksiyonunuzun düzgün olması
  • Müşteri odaklı bir kişi olmanız gerekli
  • İletişim ve ikna kabiliyetinizin olması gerekli
  • Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması veya 2 yıllık tecilli konumda olması gerekli

QNB Finansbank iş alımları için Müşteri Temsilcisi, Online Satış Temsilcisi, Halkla İlişkiler personeli gibi pozisyonlara iş alımı yapmaktadır.

Finansbank İş Başvurusu 2019

Genel olarak internet üzerinden başvuru yapılmaktadır. Yenibiris.com sitesinden QNB Finansbank’ın aradığı tüm işleri ve hangi illerde açık pozisyonlar olduğunu öğrenebilirsiniz. Siteye gitmek için tıklayınız.

Finansbank Sınavları ve İşe Alım Süreci Nasıl?

Yukarıdaki başvuru linkinden başvurunuzu yaptıktan sonra incelemeye girersiniz. Eğer kabul edilirseniz size online olarak bir sınav gönderilecektir. Sınav genel olarak zeka ve matematik alanından oluşmaktadır. Sınav için belirli bir süre vardır ve bu süre içinde sınavı bitirmiş olmanız gerekmektedir. Sınavı evden, internet kafeden, ofisinizden veya cep telefonunuzdan istediğiniz yerden yapabilirsiniz. Sınavı yaptıktan sonra eğer başarılı bulunursanız mülakata çağrılırsınız. Mülakatta daha çok diksiyon ve ikna kabiliyetlerine bakılmaktadır. Eğer mülakata çağırılırsanız heyecan yapmayınız ve sakin konuşmalısınız. Eğer bu mülakat iyi geçerse işe alındınız demektir.