Garanti Bankası Kartsız Para Çekme İşlemi (QR KOD)

Garanti Bankası kartsız para çekme işlemi yapmak istiyorsanız size verilen yöntemler ile kolay bir şekilde banka ATM’sinden işlem yapabilirsiniz. Garanti Bankası ATM’lerinden kartınız olmasa dahi pek çok işlemi yapabiliyorsunuz. Kartsız para çekme işlemini 3 farklı yoldan yapabilirsiniz. Bunun için cep bank kullanabilir, QR Kod işlemleri ile para çekebilir ve referans numarası işlemleriyle size gelen paranızı kartınız ve hesabınız olmasa bile alabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Garanti para çekme işlemi nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Garanti Bankası Para Çekme ve Yatırma Limitleri

Garanti bankası üzerinden işlem yapacağınız zaman belirlenen limitler vardır. Sizde bu limitler dahilinde işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

  • Garanti Bankası Kredi Kartı ile nakit avans çekmek istiyorsanız 6.000 TL’ye kadar limitle çekim işlemi yapabilirsiniz.
  • Garanti Bankası ATM para yatırma limiti 12.000 TL olarak bilinmektedir.
  • Garanti Bankası ATM’lerinden mobil TL yükleme işlemi limiti de 1.000 TL olarak verilmektedir.
  • Garanti Bankası QR KOD ile para çekme limiti 3.000 TL’dir. 3.000 TL üzeri işlemleriniz için banka şubelerinden gişe işlemlerinden para çekebilir veya 24 saat sonra yine aynı miktarı çekebilirsiniz.
  • Kartlı şans oyunu ödeme limiti ise 5.000 TL olarak bilinmektedir.

Garanti Bankası QR Kod ile Kartsız Para Çekme

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ATM üzerinden bankacılık işlemlerimizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz. Diğer bankalar gibi Garanti Bankası’da işlemleri için yeni güncellemeler yapmış ve ATM üzerinden müşterilerine kolay para çekme işlemleri uygulamıştır. Ziraat bankasından kart ile para çekme işlemi yapmak istemiyorsanız QR kod ile paranızı anında çekebilirsiniz. QR kod ile para çekme işlemi yapmak istiyorsanız Garanti Cep uygulaması kullanıyor olmanız ve bu bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Garanti cep uygulamasını Android veya İOS marketten ücretsiz indirebilirsiniz. İnternet şifrelerinizi yazdıktan sonra uygulamaya giriş yapılır ve QR işlemleri menüsüne gelinerek para gönderme işlemini yapabilirsiniz. QR menüsüne geldiğinizde para çekmek için limitinizi giriniz ve daha sonra parolanızı yazınız. Size verilen QR kod ile bankamatiğe gittiğinizde uygulamaya kodu taratarak ne kadar limit belirlediyseniz o kadar parayı hiçbir şeye basmadan çekebilirsiniz. QR kod doğrulandıktan sonra paranız hemen size verilecektir. Bu işlemi 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. Aşağıdaki videoyu izleyerek de bilgi alabilirsiniz.

Garanti CepBank ile Kart Olmadan Para Çekme İşlemi

Garanti ATM’lerinden kartsız para çekme işlemlerinden bir tanesi de Cepbank’tır. Bunun için yine cep bank uygulaması kullanmanız gerekmektedir. Bu para işlemi ile başkasına da para gönderebilirsiniz. Uygulama üzerinden para gönderme seçeneklerinden cep bank para gönderme işlemini seçebilirsiniz. Günlük 500 TL olan bu para gönderme işlemi ile cep telefonunuza gelecek olan şifre ile paranızı 7 gün içinde çekebilirsiniz.

Garanti CepBank para çekme işlemi yapmak istiyorsanız, en yakın Garanti Bankası ATM’sine gidebilirsiniz. Kartınız yoksa GİRİŞ tuşuna basıp CepBank Para Çekme menüsüne girip işlemi onaylamanız gerekmektedir. Bu menüye girdikten sonra para gönderen kişinin telefon numarasını, sizin telefon numaranızı ve gönderilen miktarı yazdıktan sonra size gelen şifreyi yazarak paranızı anında çekebilirsiniz. Bu işlemlerle kendi kendinize cep bank para gönderme işlemi yapamazsınız. Kendinize para göndermek istiyorsanız QR kod ile para gönderme işlemini seçebilirsiniz.

Yukarıda sizlere Garanti bankası kartsız para çekme işlemi hakkında bilgiler verdik. Sizde bu sistemi kullanarak kartınız olmasa bile para çekebilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Garanti Pos Destek adlı sayfamıza giderek bu konu hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Para çekme ve yatırma işlemleri ile ilgili sormak istedikleriniz varsa aşağıdaki yorum kısmına iletinizi yazabilirsiniz. Editör arkadaşlar sizin sorularınıza göre 24 saat içinde yanıt vereceklerdir. Daha fazla bilgi için Garanti iletişim numarası 444 0 333’ü arayabilirsiniz.