Garanti BBVA Mevduat Faizi 2019 (Hoş Geldin Hesabı)

Garanti Bankası Mevduat Faizi her geçen gün yeni kampanyalar yaparak müşterileri bankaya çekmeyi başarmıştır. Bu bankadan yüksek faiz ile mevduat hesabı açmak istiyorsanız hoş geldin faizinden yararlanabilirsiniz. Eğer daha önce bu bankadan hesabınız var ise de size uygun mevduat faizleri ile paranızla para kazanmanız mümkün. Bu yazımızda sizlere garanti bankası mevduat faiz oranları hakkında bilgiler vereceğiz. Garanti bankasından 1 günlük ve 365 günlük yatırım yapabiliyorsunuz. Her hangi bir süre zarfı olmadan yatırım yapabileceğiniz gibi yatırdığınız para ve yatırdığınız vadeye göre faiz oranları değişiklik göstermektedir.

Garanti BBVA Mevduat Faiz Oranları

Vade Gün Faiz Oranı 50 BİN Faiz Oranı 100 BİN
1 Günlük Vade %6.00 %13.00
32 Günlük Vade %10.50 %11.00
92 Günlük Vade %12.50 %15.00
182 Günlük Vade %12.25 %15.25
365 Günlük Vade %13.50 %16.50

Yukarıda verilen faiz oranları Garanti Bankası hoş geldin faiz oranlarıdır. Bu faiz oranları ile yatırım yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve güncel faiz oranları için muhakkak www.garanti.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Garanti BBVA Mevduat Faizi 2019

Bankalardan para kazanmak isteyen müşteriler artık konut kredisi yerine mevduat hesabı açma için uğraşmaktadır. Her bankanın uyguladığı faiz oranları ile kısa sürede paranıza para katabilirsiniz. Bu bankanın mevduat faizi hesabı açtırdığınız taktirde dilediğiniz zaman yatırımınıza para eklemesi yapabilir veya para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemleri yaptığınız zaman vadeniz bozulmaz ve yatırdığınız paradan da aynı gün içinde faiz uygulanmaya başlayabilir. Garanti bankası en hesaplı vadeli hesap e-vadeli hesaptır. Bu hesabı internet bankacılığı üzerinden veya Garanti CEP üzerinden açtırabilirsiniz. Daha yüksek mevduat faizi almak istiyorsanız Enpara Mevduat Faiz Oranları adlı sayfamıza gidebilirsiniz.

Garanti BBVA Mevduat Hesap Özellikleri Nedir?

  • Garanti Bankası hesabı açtığınız dakikadan itibaren faiz kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu kazandığınız faizleri Garanti Cep uygulamasından istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.
  • Mevduat Hesabı açarken TL ve Döviz cinsinden açtırabilirsiniz. Yukarıda verilen faiz oranları TL üzerinden verilmektedir.
  • Tüm para birimlerinde geçerli en düşük hesap açma limiti 1.000 olarak belirlenmiştir. TL’de 1.000 TL dolarda ise 1.000 Dolar olarak bilinmektedir.
  • Mevduat hesabını uzun vadeli olarak açtırırsanız stopaj avantajlarından faydalanmış olacaksınız.
  • Bankanın uyguladığı stopaj oranları ise 6 aylık vadelerde %15, 6 – 12 ay arası vadelerde %12, 1 yıl üzeri vadelerde ise %10 olarak uygulanmaktadır.
  • Mevduat hesabı üzerinden kazandığınız paraları belirttiğiniz hesaba düzenli bir şekilde yatırılmaktadır.
  • Mevduat Faizi bittiğinde ise banka size özel faizler sunabilmektedir.

Garanti BBVA Hoş Geldin Faizi

Bir bankadan yüksek faiz oranı almak istiyorsanız o bankadan ilk defa hesap açtırmanız gerekmektedir. Ayrıca Garanti Bankası yeni gelen müşterilerine hoş geldin faiz oranı hizmeti vermektedir. Bu kampanyada en az 32 günlük vade almanız gerekmektedir. Yatırdığınız para ve vade gününe göre özel faizler uygulanmaktadır. Garanti bankası hoş geldin faizi şu an için en yüksek %23.25 olarak verilmektedir. Vadenizin uzunluğu ve yatırdığınız para ile birlikte bu oranlar düşebilir. Yüksek mevduat faizi veren bankalardan birisi olan Garanti Bankası, banka şubelerine giderek veya internet bankacılığı üzerinden teklif alarak mevduat hesabı açtırmanızı sağlamaktadır.

Garanti Bankası dolar üzerinden mevduat faizi açtırmak istiyorsanız en düşük faiz %3.50 ile %4.25 arasında olmaktadır. En güncel oranları banka şubesinden veya müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 333’ü arayarak öğrenebilirsiniz. Garanti müşteri hizmetlerini aramak için tıklayınız.

Yukarıda sizlere Garanti Bankası mevduat faizi hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankadan mevduat hesabı açtırabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bulunan diğer mevduat hesapları hakkında bilgi almak için Mevduat Faizi Hesaplama adlı yazımıza gidebilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediğiniz soru, görüş ve öneriler varsa aşağıdaki yorumlar kısmına iletinizi yazabilirsiniz. Diğer konularımız için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.