Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi 2019 (Son Kampanya)

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi 2019 Yılında tüm müşterilere özel faiz oranları ile hizmet veren bir kredi çeşididir. Sizde eğer bu bankadan ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız Garanti Bankası kredi kampanyalarına göz atabilirsiniz. Garanti kredi başvurusu için internet üzerinden, SMS ile, Banka şubesinden ve ATM’lerden anında başvuru yapabilirsiniz. İhtiyaç kredilerinde 36 ay vade ile hizmet veren bu bankadan kredi almanız için bankanın belirli şartlarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Şimdi sizlere bu bankanın kredi şartlarını ve başvuru şekillerini anlatalım. Eğer başka bankalardan kredi almak istiyorsanız sayfamızda bulunan konuları ve Şekerbank İhtiyaç Kredisi 2019 adlı yazımızı okuyabilirsiniz

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları

Garanti Bankası kredi şartlarına uygun olan müşteriler 100.000 TL’ye kadar maaşına kadar kredi alabilirler. Kredi faiz oranları ve kredi vadeleri alacağınız kredi miktarına göre belirlenmektedir. Şu an için banka faiz oranı tüm kredi vadelerine göre %2.14 olarak belirlenmiştir. Kredi limitiniz arttıkça ve kredi vadeniz düştükçe kredi faiz oranı da değişmektedir. En güncel oranları banka başvurusu sırasında öğrenebilirsiniz.

Garanti BBVA Kredi Şartları Nedir?

Garanti bankası SMS kredi başvurusu yaparsanız bu kredinin gelen onayı asıl onay değildir. Size gelen ön onaydır. Bankaya giderek kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Garanti bankasından kredi alabilmeniz için birtakım şartlara uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Kredi onayınız gelebilir ama bankaya gittiğinizde kredi red olabilir. Bunun için bankanın ilk baktığı sizin çalışma süreniz olacaktır. Eğer yeni bir işe girdiyseniz bu bankadan kredi almanız imkansızdır. En az 3 ay yani 90 gün sigortalı olmanız gerekmektedir. Eğer emekli iseniz de bu bankadan maaş alan bir müşteri olmanız gerekir.

Eğer bu şartlara uygunsanız bu banka sizde bakacağı bir diğer durum ise kredi siciliniz ve kredi notunuzdur. Kredi siciliniz kötü ve kredi notunuz düşük ise bankadan otomatik olarak olumsuz yanıtı alırsınız. Ayrıca bu bankanın baktığı bir diğer durum ise eş durumudur. Sizin kredi siciliniz iyi olsa bile eğer eşinizin banka sıkıntısı varsa krediniz olumsuz sonuçlanacaktır. Eğer eş durumuna takılmadan kredi almak istiyorsanız Akbank İhtiyaç Kredisi yazımızı okuyabilirsiniz.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Bu bankadan 100.000 TL’ye kadar 36 ay vadeye kadar kredi alabilirsiniz. Eğer 48 ay vade ile kredi istiyorsanız ipotekli kredi yazımızı okuyabilirsiniz. Şimdi sizlere alacağınız kredi miktarına göre aylık ödeme tutarınız ne kadar olacak bunun hakkında bilgiler verelim.

Kredi Tutarı Vade Aylık Taksit Toplam Geri Ödeme Tutarı
5.000 TL 36 Ay 218 TL 7.880 TL
10.000 TL 36 Ay 437 TL 15.760 TL
20.000 TL 36 Ay 858 TL 30.888 TL
30.000 TL 36 Ay 1.266 TL 45.564 TL
50.000 TL 36 Ay 2.109 TL 75.941 TL
75.000 TL 36 Ay 3.164 TL 113.911 TL
100.000 TL 36 Ay 4.219 TL 151.881 TL

Eğer bu bankadan kredi almaya karar verirseniz son güncel faiz oranlarını muhakkak bankanın resmi internet sitesinden öğrenmelisiniz. Faiz oranları günlük, aylık veya haftalık olarak değişebilir. www.garanti.com.tr adresinde güncel faizleri bulunmaktadır.

Garanti Bankası Başvuru Kanalları

 • 444 0 335 Alo Garanti
 • İnternet Bankacılığı Şubesi
 • Garanti Mobil
 • Garanti Bankası İnternet Sitesi
 • Garanti Bankası Şubeleri
 • Garanti Bankası ATM’leri
 • SMS Başvuru Kanalı (3390)

Garanti Bankası Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti bankasından kredi başvurusu yaptınız ve henüz cevabı size ulaşmadıysa banka şubesine gidebilir tüm kredi detayını öğrenebilirsiniz. Ayrıca 444 0 335 numaralı telefonu arayarak kredi başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

SMS ile de kredi durumu öğrenmek için başvuru yaptığınız cep telefonu numarasından DURUM yazıp TC Kimlik Numaranızı yazarak 3390’a mesaj gönderebilirsiniz.

www.garanti.com.tr adresine girerek başvuru sorgulama ekranından başvurunuzu takip edebilirsiniz.

Garanti Kredi Başvuru İçin Gerekli Belgeler

 • Nüfus Cüzdanı
 • Gelir Belgesi ( Maaş bordrosu)
 • Emekli iseniz emekli kartınız ve banka hesap cüzdanınız
 • İşletme sahibi iseniz vergi levhanız
 • Çiftçi iseniz çiftçilik belgeleri

Garanti Bankası Alışveriş Kredisi 2019

Yukarıda verilen anlaşmalı internet sitelerinden Garanti Bankası kredisi ile alışveriş yapabilirsiniz. 15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veren bu banka bilgisayar, cep telefonu ve tablet için alacağınız kredileri en fazla 6–12 ay taksit yapmaktadır. Diğer alacağınız ürünleri 36 ay vadeye kadar yapılabilir. Bunun için seçtiğiniz ürünlerden sonra online kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi için 444 0 333 numaralı çağrı merkezini arayıp kredi girişinizi yaptırabilirsiniz.