Garanti Bankası İnternet Bankacılığı (Şifre İşlemleri)

Garanti bankası müşterisiyseniz hiç bankaya gitmeden, sıra beklemeden, zamanınızı çalmadan tüm bankacılık işlemlerinizi internet bankacılığı ile yapabilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş yapmak için ise şifre gereklidir.” Vural Bey

Garanti Bankası internet bankacılığı ile kolay bir şekilde şifre alma, şifre yenileme işlemleri yapabilirsiniz. Günümüzün internetin artık online olarak yapıldığını bilmekteyiz. Bu sebeple tüm bankalar internet bankacılığına çok önem vermektedir. Ülkemizde ilk internet bankacılığını getiren bankalardan birisi de garanti bankasıdır. Garanti.com.tr reklamlarını eski zaman arkadaşlarımız hatırlayacaklardır. Uzun yıllardır hizmet veren bu bankanın internet bankacılığını kullanarak kredi başvurusunda bile bulunabilirsiniz. Bugün sizlere garanti bankası internet bankacılığı hakkında bilgiler vereceğiz.

<<< — İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru İçin Tıklayınız — >>>

Garanti İnternet Bankacılığı Yapılan İşlemler

Garanti bankası internet bankacılığını kullanmak istiyorsanız öncelikle bu bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer Garanti bankasından bir hesabınız varsa kolay bir şekilde internet bankacılığına girebilir ve tüm işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. Garanti bankası internet bankacılığından kesintisiz işlem yapmak istiyorsanız resmi internet sitesinden giriş yapmanızı öneririz.

  • Garanti internet bankacılığını kullanarak günün her saati kredi ve kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
  • EFT ve HAVALE işlemlerinizi anında gönderebilir ve devamlı para gönderdiğiniz kişileri hesaplarınıza kaydedebilirsiniz.
  • Tüm Fatura ödemelerinizi buradan yapabilir ve anında TL yüklemesi yapabilirsiniz.
  • Kent Kart olan illerde yükleme yapabilirsiniz.
  • Senetlerinizin Ödemelerini Yapabilirsiniz.
  • Döviz işlemlerinizi ve transferlerinizi kolayca yapabilirsiniz.
  • Şubede yapabileceğiniz tüm işlemleri hesabınızda para varsa Garanti İnternet Bankacılığını kullanarak yapabilirsiniz.

Garanti İnternet Bankacılığı Şifre Alma Yöntemi

Bu bankadan internet bankacılığı kullanmak istiyorsanız şifre almanız gerekmektedir. Bu aldığınız şifreyi de belirli aralıklarda değiştirmelisiniz. Öncelikle söylemek istiyoruz ki şifre alma işlemi bu bankadan SMS ile yapılmaz. Sadece www.garanti.com.tr sitesinden şifre alma işlemi yapılmaktadır. İnternet bankacılığı şifre almak için uygulamanız gereken bir takım yollar mevcuttur. Şifre yenileme için bankaya kayıtlı olan cep telefonunuzun güncel olması ve ya verdiğiniz cep telefonu numarasını hala kullanıyor olmanız gerekmektedir. Eğer bu şartlara uygunsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

İlk olarak Garanti bankası resmi internet sitesine giriyoruz. Tıkla Gir.
Daha sonra sağ üst menüde bulunan parolamı unuttum linkine tıklayınız.
Tıkladıktan sonra açılan pencerede Müşteri numaranızı ve ya TC Kimlik numaranızı yazınız.
Daha sonraki bölüme de kayıtlı olan cep telefonunuzu yazın.
Devam butonuna basarak Güvenlik Bilgileri bölümüne geçeceksiniz.
Sonrasında cep telefonunuza SMS doğrulama kodu gelecek ve doğrulama kodunu gireceksiniz.
Daha sonraki menüde yeni şifrenizi belirleyebilir ve internet bankacılığı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Alo Garanti İle Şifre Alma

Şifre almanın ve yenilemenin bir diğer yolu da Alo Garanti’yi aramaktır. Garanti müşteri hizmetleri numarasını arayarak telefon ile şifre alma ve şifre değiştirme işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca en yakın Garanti Bankası şubesine giderek şifre işlemleri için yardım isteyebilirsiniz. Garanti bankası müşteri hizmetleri numarası 444 0 333 olarak bilinmektedir. Numaranın üzerine basarak arama yapabilirsiniz. Bir önceki konumuz olan Kredi erken kapatma ve ara ödeme yapma konumuza da bakarak bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.