Garanti Pos Destek (Arıza Kaydı)

Garanti Pos Destek telefon numarası ve çözüm önerileriniz için yazımızı okuyabilirsiniz. Garanti Pos Cihazı ile ilgili sorun ve şikayetleriniz durumunda 444 0 339 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere yazarkasa pos destek hakkında bilgiler vereceğimiz gibi aynı zamanda temsilciye bağlanmadan hızlı çözümler yapabileceğinizi de söylemek istiyoruz. Pos cihazı ile ilgili sıkıntılarınız var ise yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca bu işlemler ile ilgili diğer konularımıza da aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Garanti Pos Destek Arızası

Eğer pos cihazınızda bir sorun var ise bazı işlemler yaparak sorun gidermeye çalışabilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken telefon veya ADSL hattınızın pos cihazına bağlı olduğunu kontrol ediniz. Kablolardaki herhangi bir sorun Pos cihazınızın sağlıklı çalışmasını engeller. Eğer hala pos arızası devam ediyorsa, 444 0 339 numaralı telefon üzerinden pos destek hattını arayarak sorun için arıza kaydı bırakabilirsiniz. Ayrıca pos cihazınızın markasına göre de arıza kayıt numaraları mevcuttur.

Yazarkasa Pos Firması Telefon Numarası
BEKO 444 0 888
PROFİLO 444 0 776
İNGENİGO 0 850 250 40 30
VERA 444 22 62
HUGİN 0 212 251 73 43

Garanti Pos Destek Hızlı Çözümler

Destek hattını arayarak yapacağınız işlemler şunlardır.

  • İletişim Bilgilerini Güncelleme
  • POS Rulo Temini
  • Ekstre Bilgilerini Güncelleme
  • Rulo Kullanımı
  • İade İşlemleri

Yukarıda verdiğimiz işlemleri Garanti Pos destek hattını arayarak ve Garanti Bankası şubelerinden yapabilirsiniz.

Garanti Yazarkasa Pos

Yazarkasa pos cihazlarını Garanti Bankasından temin edebilirsiniz. Bu cihazların üzerinde hem yazar kasa hem de pos donanımı bulunmaktadır. Bu cihazlar ile internet ortamında gelir bilgileriniz GİB Verilerine güvenli bir şekilde aktarılır. Ayrıca günlük kapatma işlemlerini de bu cihazlarla otomatik olarak yapabilirsiniz.

Garanti Sanal Pos

Garanti bankasının verdiği bir diğer pos cihazı da sanal posdur. Özellikle online alışveriş yapan işletmelere verilen ve kablosuz olarak pos desteği sunan bu cihaz ile ödemelerinizi kolay ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Bu konu hakkında yardım almak istiyorsanız 0 212 444 0 339 numaralı telefonu aradıktan sonra Elektronik Ticaret yardım hattına bağlanabilirsiniz.

Temassız Ödeme

Son yıllarda en çok tercih edilen sistemlerden birisi de temassız ödemeli pos cihazlarıdır. Temassız ödeme sayesinde sıra derdini azaltabilir ve kolay bir şekilde ödeme alabilirsiniz. Temassız ödeme için verilen limit 90 TL’dir. Kartın üzerinde logosunu gördüğünüz de temassız ödeme pos cihazından işlem yapabilirsiniz.

Garanti bankasından ayrıca Döviz POS ve Ortak POS cihazları da alabilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istedikleriniz varsa aşağıdaki yorumlar kısmına iletinizi yazabilirsiniz. Garanti Bankası Esnaf Kredisi adlı yazımızı da okuyarak kredi bilgisi alabilirsiniz.