Halkbank İhtiyaç Kredisi 2019 (60 Ay Kampanyası)

Halkbank İhtiyaç Kredisi 2019 yılından itibaren faiz oranlarında indirime gitmiştir. Nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen herkese 60 ay vadeye kadar kredi veren bu banka her meslek grubuna göre ayrı krediler vermektedir. Halkbank bireysel kredi başvurusu yapmadan önce faiz oranları hakkında bilgi ve nasıl başvuru yapabilirsiniz sizleri bilgilendireceğiz. Kamu bankası olarak hizmet veren Halkbank’tan kredi başvurusu yaptığınız gibi aynı gün kredinizi kullanabiliyorsunuz. Diğer kamu bankası olan Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi adlı yazımızı okuyarak bu bankanın faiz oranları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

Halkbank’ın son yıllarda en çok verdiği kredilerden birisi de ihtiyaç kredisidir. Sizde Halkbank’tan ihtiyaç kredisi alarak tüm nakit ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Halkbank ihtiyaç kredisinde son güncellemeden sonra faiz oranı %1.63 olarak belirlenmiştir. Sizde çektiğiniz bu krediyi daha düşük faiz oranları ile almak istiyorsanız kredi notunuzun yüksek olması gerektiğini söylemek istiyoruz. Aldığınız kredide tahsis ücreti ödenecektir. Kredi tahsis ücreti aldığınız kredinin binde 1’i kadardır. Halkbank standart kredi olarak geçen bu kredi kampanyasına sadece banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

Kredi Tutarı Vade Aylık Taksit Tutarı
5 Bin TL 24 Ay 263 TL
10 Bin TL 24 Ay 526 TL
10 Bin TL 36 Ay 390 TL
20 Bin TL 36 Ay 779 TL
30 Bin TL 60 Ay 853 TL

Halkbank SMS Kredi Başvurusu

SMS kredi başvurusu yapılan bu bankadan en fazla 15.000 TL olarak kredi alabiliyorsunuz. 60 Ay vadeye kadar alacağınız bu kredinin faiz oranı da standart kredi ile aynıdır. Bu kredinin bir diğer özelliği ise Halkbank müşterileri bu kredi başvurusunu internet bankacılığı üzerinden de yapabilmektedirler. Yaptığınız bu kredi başvurusu onaylandığında ise anında hesabınıza aktarılacaktır. SMS ile Halkbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj bölümüne “KREDI-TCKİMLİK-AYLIKGELİR-KREDİ TUTARI” yazarak 3452’ye mesaj atmanız gerekecektir. Kredi başvuru cevabınız cep telefonunuza gelecek. Eğer onay mesajı alırsanız evraklarınızla birlikte en yakın Halkbank şubesinden kredi alabilirsiniz. Diğer bankalardan SMS kredi almak isterseniz SMS kredi veren bankalar adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Halkbank Emekli Kredisi 2019

Halkbank emekli kredisi ile tüm emeklilere kredi imkanı sağlanmaktadır. Sizde eğer emekli maaşınızı Halkbank’tan alıyorsanız size özel faiz oranları ile anında kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Halkbank emekli kredisi limiti 50.000 TL olarak belirlenmiştir. Sizde eğer bu bankadan kredi almak isterseniz 60 ay vadeye kadar düşük faizle kredi kullanabilirsiniz. Kendi emeklilerine özel kredi kampanyası yapan Halkbank ayrıca bu krediye SMS ile de başvuru yapmıştır. SMS ile emekli kredisi almak isteyenler cep telefonundan EMEKLI-TCKİMLİK-AYLIKMAAŞ-İSTENİLENKREDİ bilgilerini yazarak 3452’ye mesaj atmanız yeterlidir. Yalnız biz size direk bankadan yapacağınız kredi başvurusunu öneriyoruz. Çünkü Halkbank düşük kredi notu olan emeklilere kredi vermektedir. SMS ile başvuru yaptığınızda eğer kredi notunuz düşük ise olumsuz sonuçlanacak ve bu durum sicilinize işleyecektir. Bu yüzden size en yakın Halkbank şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer bu bankadan memur kredisi almak istiyorsanız Halkbank Memur Kredisi adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Halkbank Özel Sektör Çalışanlarına Kredi Başvurusu

Yukarıda dediğimiz gibi Halkbank tüm kesime özel kredi imkanı sunmaktadır. Eğer özel sektör çalışanıysanız 50.000 TL’ye kadar bu bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yalnız bu bankanın bazı kredi verme şartları vardır. Özel sektör çalışanlarından en az 6 ay sigortalı olarak çalışılması istenmektedir. Masraflı ve masrafsız olarak verilen bu kredide ayrıca kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Eğer kredi notunuz düşük ise banka sizden emekli kefil veya teminat isteyebilir.

Özel sektör çalışanları SMS ile bu krediye başvuru yapabilirler. Yalnız SMS ile yapacağınız bu başvuru 15.000 TL’ye kadar verilecektir. Cep telefonunuzdan OZEL-TCKİMLİK-GELİR-KREDİTUTARI yazıp 3452’ye başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca www.halkbank.com.tr sitesinden de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Mini Kredi Başvurusu

Halkbank küçük ihtiyaçlarınız için 5.000 TL’ye kadar 10 ay vadeli kredi vermektedir. Sizde eğer çok acil nakit ihtiyacınız var ise bir Halkbank şubesine giderek Mini Kredi istiyorum diyebilirsiniz. Sadece kimliğinizle birlikte kullanacağınız bu krediyi anında sonuçlandırabilirsiniz.

Sizlere Halkbank İhtiyaç Kredisi hakkında bilgiler verdik. Eğer başka bankalardan kredi başvurusu için yazılarımızı merak ediyorsanız sitemizi dolaşabilir veya TEB İhtiyaç Kredisi 2019 adlı son yazımızı inceleyebilirsiniz.