Halkbank Kredi Kartı Yapılandırma 2019 💸

Halkbank kredi kartı yapılandırma hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. Halkbank, müşterilerine harcamalarında yardımcı olmak adına kredi kartı imkanı sunmaktadır. Fakat kredi kartı borcunuzu ödemek bazen can sıkıcı olabilir. İşte eğer siz de kullandığınız kredi kartınızın dönem borçlarını ödemekte zorlanıyorsanız Halkbank size kredi kartı yapılandırma imkanı vermektedir. Eğer hakkınızda yasal takip başlatılmamışsa siz de borcunuzu yapılandırmak adına bankaya başvuruda bulunabilirsiniz.

Halkbank Finansal Avantaj

Halkbank kredi kartı yapılandırma ile borçlarınızı daha esnek ve kolay ödeyebilirsiniz. Kredi kartı borcunuzu yapılandırdığınızda tabi tutulacağınız faiz oranı makul bir seviyededir. Ayrıca yapılandırma olduğu için de vadesi daha uzun olacaktır. Ödemekte zorlandığınız borcunuzu aylık belirli dönemlerde daha rahat ödeyebilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartı Yapılandırma

Halkbank kredi kartınızı yapılandırma yapmak istiyorsanız hakkınızda “yasal takip” başlatılmamış olması gerekir. Borç yapılandırılmasında uygulanan faiz oranı %1,35 civarındayken 72 ay vade süre de verilmektedir. Böylece siz uzun vadede hem de düşük faiz oranıyla sıkıntı çekmeden kredi kartı borcunuzdan kurtulmuş olacaksınız. Yapılandırma yapmadan önce de gelirinizi göz önünde bulundurmanız da fayda var, böylece aylık olarak ne kadar bir meblağ ayırabileceğinizi hesaplarsanız borcunuzu ödemekte sıkıntı çekmezsiniz.

Halkbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı borcunuzu yapılandırmak istiyorsanız Halkbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Şubeye gittiğiniz zaman gişe işlemlerinden değil “müşteri hizmetleri”nden sıra almanız gerekmektedir. Daha sonra banka görevlerine durumunuzu bildirdikten sonra, banka sizden birkaç belge talep edecek. Bu belgeler banka hesap bilgilerinizi gösteren belgelerdir.

Eğer kredi kartı borcunuzu yapılandırmak istemiyorsanız da ihtiyaç kredisi de çekip borcunuzu kapatabilirsiniz. Bu yüzden banka görevlisinden kredi hakkında da bilgi alabilirsiniz. Böyle durumlarda tabi tutulacağınız %1,75 faiz oranı %1,28’e düşmektedir.

Halkbank 72 Ay Vadeli Yapılandırma

Halkbank müşterilerine kredi kartı yapılandırma imkânı vermekle beraber aynı zamanda 72 ay vade avantajı da sunmaktadır. Böylesi bir finansal avantaj sayesinde çoğu kişi borçlarını rahatlıkla ödemektedir. Eğer 72 ay size çok gelirse bu vadeyi 24 veya 48 aya da çekebilir daha kısa sürede de borcunuzdan kurtulabilirsiniz.

Yukarıda sizinle Halkbank kredi kartı borç yapılandırması hakkında bilgi verdik. 72 ay vade ile düşük faiz oranıyla kredi kartı borcunuzu sıfırlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Halkbank internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. https://www.halkbank.com.tr

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırma

Halkbank Kredi kartı borcunuzu Ziraat Bankası aracılığıyla da yapılandırabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın sunduğu kredi yapılandırma işlemi ile de borçlarınızı sıfırlayabilirsiniz. Kamu bankası olan bu bankadan da 60 ay vadeye kadar birleştiren kredi alabilirsiniz. Ziraat Bankası şubelerine giderek yapılandırmak istediğiniz tüm kredi kartları hesap bilgileri ile evraklarınızla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.