ING Bank Esnaf Kredisi Başvurusu ve Şartları

ING Bank esnaf kredisi başvuru koşullarından bir tanesi 18 yaşını geçmiş olmaktır. ING Bank, KOBİ’lere özel Hızlı Kredi imkanı sunuyor. Esnafa kolay kredi vermesiyle bilinen ING Bank, ticari faaliyette bulunan tüm gerçek kişi şahıs işletmeleri için kredi sağlıyor. ING Bank esnaf kredisinden yararlanabilmek için aynı zamanda kredi notunun da iyi olması gerekiyor. Önceki bankacılık işlemlerine göre verilen kredi notunun riskli seviyede olması ING Bank’ın KOBİ Hızlı Kredi’sinden yararlanılamayacak olması anlamına geliyor.

ING Bank Esnaf Kredisine Nasıl Başvurabilirim?

ING Bank esnaf kredisi başvuru yolu banka şubesine gidilmesidir. ING Bank’ın KOBİ’lere özel sunduğu fırsatlardan yararlanmak isteyen kişiler ilk olarak banka tarafından talep edilen belgeleri edinmelidir. Daha sonrasında da bu belgeler ile beraber en yakın banka şubesine giderek KOBİ Hızlı Kredi başvurusu gerçekleştirilmelidir. Bunun dışında ING Mobil uygulamasını yükleyen kişiler banka şubesine kadar gitmeden kredi başvurularını yapabilir. Bunun için de Kurumsal Mobil kısmından giriş yapılmasının ardından Hemen Başvur linki tıklanmalıdır.

ING Bank Esnaf Kredisi İçin Hangi Belgeler Gerekli?

ING Bank esnaf kredisi başvuru evrakları arasında başvuru formu bulunuyor. Kredi başvurusu sırasında banka tarafından bir başvuru formu temin edilir. Bu formun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekir. Ayrıca nüfus cüzdanı da yine kredi başvurusu için gerekli olan en temel belgelerden bir tanesidir. Esnaf kredisi almak isteyen kişiler gelir gösteren belgelerini de bankaya teslim etmelidir. Vergi levhasına sahip olmayan kişilerin ING Bank esnaf kredisine başvurabilme imkanları da yoktur.

ING Bank KOBİ Hızlı Kredi Vade Sayısı Kaçtır?

ING Bank KOBİ Hızlı Kredi vade sayısı 36 aydır. ING Bank esnaf olan müşterileri için bazı ayrıcalıklar sunuyor. Bu ayrıcalıklardan bir tanesi de hızlı kredi imkanıdır. İnternet üzerinden anında gerçekleştirilebilen başvurunun ardından kısa bir süre içerisinde bu krediye kavuşabilmek mümkündür. ING Bank’ın KOBİ’lere özel hızlı kredisi 100 bin TL’ye kadar çekilebiliyor. Banka 100 bin TL limiti olan bu kredi için 36 ay da vade imkanı sunuyor. Ayrıca kişilerin bütçelerine en uygun ödeme planının çıkarılabilmesi de mümkün oluyor. ING Bank KOBİ Hızlı Kredi için belirlenmiş bir de alt limit mevcuttur. Bu limit de 3 bin TL’dir.

ING Bank KOBİ Hızlı Kredi Faiz Oranları Nedir?

ING Bank KOBİ Hızlı Kredi faiz oranı %1,64’den başlıyor. ING Bank hızlı kredi için faiz oranını belirlerken bazı faktörlere dikkat ediyor. Bu krediyi almak isteyen herkese aynı faiz oranı uygulanmıyor. Çekilmek istenen kredi tutarı ve ne kadarlık bir vade yapılmak istendiğine göre faiz oranında da değişiklikler oluyor. Bunun yanı sıra daha önceden ING Bank müşterisi olan ve kredi kullanan kişilere de faiz indirimi de uygulanabiliyor.

ING Bank Esnaf Kredisi Nasıl Hesaplanır?

ING Bank esnaf kredisi hesaplamak isteyen kişiler banka ile iletişime geçebilir. ING Bank esnaf kredisi aldıktan sonra bu kredi için aylık ne kadar taksit ödemesi gerektiğine ilişkin kafası karışan kişiler bu konu hakkında bankadan destek alabilir. Banka şubesine başvuran kişiler müşteri temsilcisi ile görüşerek uygun ödeme seçeneği nasıl olacaksa ona uygun bir şekilde planlama yapabilir. Bunun yanı sıra ING Bank esnaf kredisi hesaplaması için bankanın çağrı merkezi ile de iletişime geçilebilir.  0850 222 0 600 telefon numaralı ING Bank çağrı merkezinin aranmasının ardından esnaf kredisine dair detaylı tüm bilgi öğrenilebilir.