İNG Bank Kredi Kartı Başvurusu 2019 (Bonus Card)

İNG Bank Kredi Kartı Başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar için bu banka kolay kredi kartı başvurusu imkânı sağlamaktadır. Bir SMS ile veya internet sitesi üzerinden hızlı kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. İNG Bank kredi kartı başvurusu yapmanız için bu bankanın bazı şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Bazı başvurularda banka evrak isterken, bazı başvurularda evraksız sizin yaptığınız başvurunun onayını vermektedir. Bu durum sizin banka çalışmanız ile alakalıdır.  Peki ing bank kredi kartı başvurusu için hangi evraklar gereklidir ve banka sicili ne olmalıdır merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

ING Bank BONUS Kredi Kartı

Bu bankanın en çok kullanılan kredi kartlarından birisi ing bonus kredi kartıdır. Sizde eğer ING Bank bonus kredi kartı istiyorsanız bu kredi kartı almanız için bu bankanın uyguladığı politikalarda bir müşteri olmanız gerekmektedir. Siz bu bankaya kredi kartı başvurusu yaptığınız zaman banka sizin TC Kimlik numaranız ile kredi sicilinizi kontrol edecektir. Kredi sicilinizi kontrol edildikten sonra eğer banka şartlarına uygunsanız kredi puanınıza göre limit belirlenecek ve kredi kartınız onaylanacaktır. Kısacası bankalardan kredi kartı almanız için kredi notunuzun düşük olmaması gerekmektedir.

İNG Bank bonus kredi kartı yıllık aidatı olan bir kredi kartıdır. Bonus standart kart sahipleri yıllık 102 TL, Plus kart sahipleri 118 TL, Premium kart sahipleri ile platinum kart sahipleri yıllık olarak 132 TL aidat ödemektedirler. Bu kart aidatlarını senelik, 3 taksitle veya 6 taksitle ödeyebilirsiniz. Bu görüşmeyi bankanız ile yapmanız gerekmektedir.

ING Bank Bonus Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

ING Bank kredi kartı başvurusu yaptığınız zaman ING Bonus kart verilecektir. ING’nin ayrıca pegasus kredi kartı ile light (aidatsız) kredi kartı da vardır. Ancak müşterilerin en çok tercih ettiği kredi kartı BONUS özellikli olmasından ötürü ing bonus kredi kartıdır. ING Bonus kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde bonus kazanma şansınız vardır. Bu bonusları biriktirebilir ve daha sonra istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. ING Bank bonus kredi kartı ile biriktirdiğiniz bonus paralar ile yıllık kart aidatınızı da ödemeniz mümkündür. Harcadıkça bonus kazandıran bu kredi kartına başvurmak için bankanın başvuru yöntemlerini seçebilirsiniz. Diğer bonus özellikli kredi kartı olan Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu sayfasına giderek bu kartın özelliklerini de görebilirsiniz.

ING Bonus kredi kartı aldığınız zaman size standart kredi kartı verilecektir. Bu kartı düzenli kullanmaya devam edersiniz Plus, Premium ve platium özellikleri olan kartlara geçiş yapabilirsiniz. Bu kredi kartları ile yaptığınız alışverişlerde daha çok puan kazanabilirsiniz.

ING Light Kart – Aidatsız Kredi Kartı

Bu bankanın aidatsız kredi kartı almak istiyorsanız Light Kredi Kart başvurusu yapabilirsiniz. Tüm anlaşmalı iş yerlerinden bu kart ile dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Yıllık kart aidatı olmayan bu kartın bonus özelliği yoktur. Peşin yaptığınız alışverişleri daha sonra taksit yaptırmak istiyorsanız bu kredi kartını alabilirsiniz. Ev hanımları için verilen bu kredi kartı ile tüm market alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

ING Pegasus BOLBOL Classic Kredi Kartı

Eğer devamlı uçuş seyahati yapıyorsanız bu kredi kartını alarak uçuş puan kazanabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız alışverişlerden de puan kazanma ihtimaliniz vardır. ING Pegasus Plus Classic kredi kartı yıllık aidatı 132 TL, ING Bank pegasus plus Premium kredi kartı 159 TL yıllık aidat ödemektesiniz. Bu kartın özellik puan sistemi BOL PUAN sistemidir. Sizde bol puan sistemi ile yaptığınız alışverişlerde para biriktirebilirsiniz. Yaptığınız 5 TL’lik harcamalarda 1 bol puan kazanırken, seyahatlerde 2.5 TL’lik yolculuğunuzda 1 bol puan kazanmaktasınız. Bu biriktirdiğiniz puanlarla daha sonra Pegasus havayollarından ücretsiz uçabilirsiniz.

İNG Bank Kredi Kartı Başvuru Nasıl Yapılır?

  • İNG Bank Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak kolayca kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
  • ingbank.com.tr adresinden Kredi Kartları bölümüne girerek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
  • Cep telefonunuzdan KART yazıp boşluk bırakarak TC KİMLİK numaranızı yazıp 2205’e mesaj gönderebilirsiniz. Pegasus kredi kartı istiyorsanız PGSKLASIK yazıp TC KİMLİK numaranızı yazdıktan sonra 2205’e göndererek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Size en yakın İNG Bank şubesine giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Size en yakın İNG Bank ATM’sinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

İNG Bank Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Eğer başvuruları yaptınız ve herhangi bir cevap alamadıysanız bazı yöntemler ile kredi kartı başvuru sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Öncelikle size en yakın banka şubesine kimliğinizle giderek kredi kartı başvurusu sorgulaması yapabilirsiniz. Kredi kartı başvuru sonucunuz değerlendirildiyse sonucu öğrenebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 600 numaralı telefon ile başvuru sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Buralarda sizin kredi kartı başvurunuzun ne aşamasında olduğunu söyleyeceklerdir.

Bu yazımızda sizlere İNG Bank kredi kartları hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankadan kredi kartı alamazsanız en kolay kredi kartı veren bankalar adlı yazımızı okuyarak daha başka bankalara başvuru yapabilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum kısmına belirtmeniz gerekmektedir.