İş Bankası Mevduat Faiz Oranları 2019

İş Bankası mevduat faizleri genel olarak büyük bir kesimin talep ettiği bir mevduat hesabıdır. İş bankası üzerinden mevduat hesabı açtırmak istiyorsanız bu bankanın faizlerinin devamlı güncellendiğini ve kişiye özel faizler verdiğini bilmenizi isteriz. Bu yazımızda sizlere mevduat faizleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Bir yatırım yapmak istiyorsunuz ve bu yatırımınızı bankalardan faiz kazanarak yapmak istiyorsanız her bankanın ayrı ayrı olan kampanyalarına göz atabilirsiniz. Sitemizde yer alan mevduat sayfasına giderek diğer bankaların mevduat faizleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. İş Bankası yeni hesap açtıran kişilere ve internet üzerinden vadeli hesap açtıran müşterilerine yüksek faizle kampanyalar sunmaktadır. Sizde bu kampanyalardan yararlanmak ve hesap açtırmak istiyorsanız yazımızı okuyabilir ve değerlendirme yapabilirsiniz.

İş Bankası Mevduat Faizi 2019

İŞ bankası üzerinden mevduat hesabı açmak istiyorsanız, günlük, aylık ve yıllık olarak açabilirsiniz. Vadeli hesap açmak isteyenler için en yüksek faiz %18 oranı ile bankamatik, işcep, internet şubesi üzerinden açılan hesaplardır. Ayrıca hoş geldin faizi ile de iş bankası üzerinden yüksek faizle vadeli hesap açtırabilirsiniz. Eğer banka şubesi üzerinden hesap açtırmak istiyorsanız %8.00 üzerinden yıllık faiz işlemi yapılacaktır. Eğer maksimum kart sahibi iseniz ve sabit faizle günlük, aylık ve yıllık aynı oranda para kazanmak istiyorsanız Maksimum vadeli hesap açtırabilirsiniz. Maksimum vadeli hesap faiz oranı %13.00 olarak bilinmektedir.

İş Bankası Vadeli Mevduat Faiz Oranları ve Şartları Nelerdir?

İş bankası üzerinden vadeli hesap açtırmak isteyenlerin bilmesi gereken bazı şartlar vardır. İŞ Bankası faiz oranlarını yukarıdaki bölümde sizlere söyledik. Güncel olarak faiz oranları hakkında bilgi almak istiyorsanız www.isbank.com.tr adresine girebilirsiniz. Tüm bankanın kampanyaları hakkında farklılıklar vardır. Hesaplara ait olan avantajlar şu şekildedir.

  • TL için vadeli hesap: Bu hesabı açmak istiyorsanız maksimum 3 yıl vade ile açtırabilirsiniz. İnternet şubesi üzerinden, telefon bankacılığı üzerinden ve ATM’lerden yapacağınız mevduat faiz yatırımlarınızdan daha çok faiz kazanabilirsiniz. Bankaya talimat vermez iseniz verdiğiniz vade sonunda teklifleri tekrardan aktif olacaktır. Eğer vade sonunda işlem yapmak istemiyorsanız talimat vererek hesabı kapatmayı isteyebilirsiniz.
  • Vadeli Altın Hesabı: Altınlarınızın çalınma ve kaybolma riskinden kurtaran bu hesap ile hem altınlarınız güvence altında olur hem de faizle para kazanmaya başlarsınız. Hesap açmak istiyorsanız en az 10 gram altın ile başvuru yapmanız gerekmektedir. 6 ay ile 12 ay arasında hesap açtırabilirsiniz. Son yazımız olan Ziraat Bankası Altın Hesabı adlı sayfamıza giderek bu bankanın altın hesabı hakkında bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası Maksimum Vadeli Hesap

Bu bankanın son zamanlarda en çok başvuru yapılan hesaplarından birisi maksimum vadeli hesaptır. Bu hesap ile paranız gecelik olarak faiz kazanır. İş Bankası maksimum vadeli hesabın en önemli özelliklerinden birisi ise vadesiz hesabınıza 1000 TL limit belirlediyseniz 1000 TL üzerindeki tutarları vadeli hesabınıza atarak aynı gece faiz kazanmaya başlayabilirsiniz. Hesabınızda para olmadığı zamanlarda verdiğiniz otomatik ödemeleri vadeli hesabınızda biriken paralarla yapabilirsiniz. Eğer gecelik faiz kazanmak istiyorsanız bu hesap tam size göre diyebiliriz.

İş Bankası Dolar Mevduat Hesabı Açma

İş bankası üzerinden Türk Lirası üzerinden hesap açabildiğiniz gibi dolar üzerinden de hesap açabilirsiniz. Tabi dolar olarak hesap açtığınızda faiz oranları TL kadar yüksek olmayacaktır. Dolar hesap açan müşterilerin daha değişik faiz oranları ile para kazanmaları mümkündür. İnternet üzerinden dolar mevduat hesabı açmak istiyorsanız senelik %2.00 üzerinden bir faizle para kazanabilirsiniz.

İş Bankası mevduat faizleri hakkında sizlere bilgiler sunduk. Bu konu hakkında sormak istediğiniz soru, görüş ve öneriler varsa aşağıdaki yorum kısmına iletinizi yazabilirsiniz. Yüksek mevduat faizi veren bankalardan biri olan Burgan Bank Mevduat Faizi adlı sayfamıza giderek bu bankanın faizleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.