İstanbul Tefeci Adresleri, Fiyatları ve Telefon Numaraları

İstanbul Tefeci Adresleri, Fiyatları ve Telefon Numaraları nedir? İstanbul tefeci nasıl bulunur? Tefeci Arıyorum Yasal mı? Bu konuların sizlere detaylı bir şekilde bilgilerini vereceğiz.

Yazımıza başlamadan önce tefeci nedir bunun hakkında bilgiler verelim. Tefeciler senetle para veren ve yüksek faizle yasa dışı işlem yapan kişilerdir. Tefecilerden para almak istiyorsanız bir mülkünüzün veya arabanızın olması gerekir. Tefeciler bu malınıza ipotek koyarak size para vermektedir. Her önüne gelene tefeciler para vermezler. İstanbul’da ve çevre illerde oturan kişilerde acil nakit sıkıntısı yaşadıkları zaman tefeci arayışına girmektedir. Eğer böyle bir arayışınız varsa suç işlediğinizi ve yasal olmayan bir işlem yaptığınızı söylemek isteriz.

Tefeci Adresleri Fiyatları 2019

Tefeci adresleri ve fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız ilk olarak karşınıza internet siteleri ve sosyal medya hesapları çıkmaktadır. İstanbul’daki tanınmış tefeciler Tefeci Cemil, Tefeci Mustafa ve Tefeci Erol’dur. Bu kişilere direk ulaşamazsınız. Bu kişiler yasal bir işlem yapmadıkları için onların size ulaşmasını beklemelisiniz. Bu kişilerin internet sitelerine veya sosyal medya hesaplarını bularak mesaj bırakmanız ve ihtiyacınızı söylemeniz yeterlidir. Eğer sizi uygun görürlerse arayacaklardır.

Sosyal medya üzerinde her duyduğunuz tefecilere inanmayınız. Bazı kişiler bu isimleri taklit ederek sizden para istemektedirler. Bu kişiler dolandırıcıdır. İnternet üzerinde tefeciler sitesi bulabilirsiniz. Bu kişilerden irtibata geçebilirsiniz. Yalnız tekrar söylemek gerekirse bu işlere bulaşmamanızı öneriyoruz. Eğer bankalardan kredi siciliniz bozuk olduğu için kredi alamıyorsanız bazı bankalar düşük kredi notuna kredi vermektedir.

Madde 241 – (1) Kazanç elde etmek amacıyla başkasına ödünç para veren kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adlî para cezası ile cezalandırılır.

Düşük Puanlı ve Sicili Bozuk Olanlara Kredi

Eğer bankalardan kredi alamıyorsanız ve kredi notunuz düşük diye bu sıkıntıyı yaşıyorsanız aşağıdaki bankalardan kredi alabilirsiniz.

  • Aktifbank
  • Denizbank
  • Burgan Bank
  • Ziraat Bankası
  • Vakıfbank
  • İş Bankası
  • Garanti BBVA

Sitemizde bulunan diğer yazımız Kredi Notu Düşüklere Kredi sayfamıza gidebilir ve bu kredi başvurusu hakkında bilgiler alabilirsiniz.

İstanbul’da Mecidiyeköy, Kadıköy, Beykoz, Beylikdüzü, Bağcılar, Sarıyer, Üsküdar, Pendik, Kartal, Avcılar gibi ilçelerde tefeciler vardır. Tefecileri bulmak istiyorsanız çevrenizdeki esnaflarla da görüşebilirsiniz.

Tefeci Cemil İstanbul’da mı?

İstanbul Tefeci Faizleri 2019

Tefeciler size eğer para vereceklerse sizin ipoteğinizin olmasını isteyeceklerdir. Bu ipoteği bazı tefeciler üzerine alırken bazıları ise teminat koyarak sizlere para vereceklerdir. Tefeci faizi genel olarak en düşük %20 üzerinden verilmektedir. Ayrıca tefeciler ilk taksitini sizden alarak parayı verirler. Örneğin 100.000 TL para aldınız sizin elinize 80.000 TL geçecektir. Borcunuz 100 bin olarak kalacaktır. Ayrıca bu paranın belirli bir vadesi yoktur. Siz borcu ödeyesiye kadar aylık yüzde 20 faizi ödeyeceksiniz. İster bir ay sonra tüm borcu kapatın isterseniz 10 yıl sonra kapatın. Her ay faiz ödemek zorundasınızdır. Bu yüzden tefecilerden aldığınız para ile günü kurtarabilirsiniz ama ileriki zamanlarda sıkıntılar yaşayabilirsiniz.