Migros Para Transferi ile Havale Yapmak (Kolay)

Migros para transferi yaparak sizde PTT gibi artık havale yapabilirsiniz. Ayrıca Migros’ta yapacağınız havale işlemlerinde 7 gün 24 saat işlem yapabilmeniz mümkündür. Sizde eğer banka hesabı olmayan birisine para göndermek istiyorsanız sadece PTT şubesinden veya bankaların Cebe havale işlemlerinden değil, bulunduğunuz yerdeki en yakın Migros şubelerine giderek istediğiniz kişiye onun yakınında olan bir Migros şubesine para gönderme işlemi yapabilirsiniz. 2000 TL ile 7000 TL arasında yapılan bu para transferlerinde 2000 TL’ye kadar olan IBAN numarasına da EFT işlemi yapabilirsiniz.

Migros’tan Havale İşlemi

Gönder-Al uygulamasıyla hizmet vermeye başlayan Migros 450 şube ve 81 ildeki seçtiği mağazalardan para transferi işlemi yapabilmeniz için size hizmet vermektedir. Banka hesabınız olmasa da, karşı tarafın da banka hesabı olmasına gerek olmadan kolayca havale işlemi yapabiliyorsunuz. Bu uygulama ile bir çok olumlu tepki alan Migros ile sizde kolay bir şekilde havale yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz parayı dakikalar içinde karşı taraftaki kişi Migros kasalarından çekebilir.

Migros Para Gönderme İşlemi

Migros para gönderme işlemini ülkemizde bulunan tüm Migros mağazalarından yapabilirsiniz. Migros mağazaları, 5M Migros mağazaları, MigrosJet mağazaları ve MacroCenter mağazarından da para transferi yapabilir ve kolayca ödeme yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi MacroCenter mağazasıda da Migros ortaklığı ile kurulan bir mağazadır. Yani Migros ve Macrocenter mağazalarından dilediğiniz kişinin hesabına havale yapabilirsiniz. Migros para gönderme işlemlerini nakit olarak yapmaktadır. Para gönderim işlem ücretini ise nakit ödeyebildiğiniz gibi, kredi kartı veya bankamatik kartı ile de ödeyebiliyorsunuz. Ayrıca bu işlemleri yapmak için Migros şubesinden kasalardan işlem yapabilirsiniz.

18 Yaşının Altındakiler Havale Yapabilir mi?

Migros ile para gönderme işlemlerini 18 yaşından büyüklerin yapması yasal olarak doğrulanmıştır. Eğer 18 yaşından küçük iseniz veya para alacak kişi 18 yaşından küçük ise işleminizi yapamayacaksınız. Migros mağazalarının açık olduğu her gün ve her saat para gönderme ve para çekme işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemi uygulamaya koyan Migros, diğer mağazalarında çalışmalarını başlatmasına sebep olmuştur. Özellikle a101 ve Bim mağazalarında bu işlemin yapılacağı konuşulmaktadır. Gönder-al işlemi hızlı ve anında olan bir işlemdir. Beklemeden para göndermek istiyorsanız karşı tarafın hangi şubeden para çekeceğini önceden öğrenmeniz gerekir. Siz para gönderdikten sonra kolay bir şekilde karşı taraf sorunsuzca parasını alabilir.