Odeabank Mevduat Faiz Oranları 2019 (Oksijen Hesap)

Odeabank Mevduat Faiz Oranları 2019 yılında faizlerini güncelleyerek en yüksek mevduat faizi veren bankalar arasına girmiştir. Bu bankadan yatırım yapmak isteyenler hem bankanın yüksek faizinden yararlanacak hem de müşterilerine özel uyguladığı kampanyalardan faydalanabilecektir. Eğer bir yatırım yapmak istiyorsanız ve bu yatırımı mevduat hesabı açarak yapmak istiyorsanız yüksek faizle kısa vadede paranızla para kazanabilirsiniz. Odeabank faiz oranları da diğer bankalara göre yüksek faiz oranlarından bir tanesidir. Bu bankadan yüksek faizle mevduat hesabı açmak istiyorsanız hoş geldin faiz oranı ve Oksijen hesap kampanyasına katılmanız gerekmektedir. Şimdi sizlere odeabank mevduat faiz oranları ve şartları hakkında bilgiler vereceğiz.

Odeabank Mevduat Faiz Oranları Nedir?

Odeabank banka şubelerinden eğer hesap açtırmak isterseniz daha düşük faiz oranları ile karşılaşacaksınız. Aşağıdaki tabloda şube üzerinden verilen faiz oranları hakkında bilgiler verilmiştir.

Gün Faiz Oranı
1 ve 7 Gün %7.00
8 ve 31 Gün %7.00
32 ve 37 Gün %11.50
38 ve 61 Gün %11.50
62 ve 400 Gün %11.50

Odeabank mevduat faiz oranları ile günlük, haftalık ve aylık olarak yatırım yapabilirsiniz. Yüksek faiz istiyorsanız ilk defa bu bankadan hesap açmanız ve hoş geldin faizi adı altında Oksijen hesap açmanız gerekmektedir. Çoklu mevduat hesabı açmak istiyorsanız en az 32 gün olarak açabilirsiniz. Odeabank 1 gün ile 400 gün arasında paranızın değerlendirmesini sağlayacaktır. Odeabank müşteri hizmetlerini arayarak da fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca en yakın banka şubesine giderek faizler ve getirisi hakkında detaylı bilgi almanızı öneririz.

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları

Odeabank’ta oksijen hesap 3 çeşittir. Oksijen Hoş Geldin hesap, Oksijen Hesap ve Oksijen Plus gibi 3 çeşit hesap vardır. Eğer ilk defa bu bankadan oksijen hesap açtıracaksanız hoş geldin hesap açmalısınız. Hoş geldin faiz oranları ile standart faizlerin aksine daha çok para kazanma imkanınız vardır. Oksijen hesabın şu an için faiz oranı %24 civarındadır. Bu oran 250 bin TL’ye kadar geçerlidir. 250 Bin TL üzeri para yatırmalarınızda %20 civarında bir oran teşkil edecektir.

Odeabank oksijen hesap açtırdığınızda hesap kontrolünü istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Bu bankadan kazandığınız gecelik faiz oranları standart faiz oranlarına göre fazladır. Yukarıda ki faiz oranları ile karşılaştırdığınız zaman bu farkı görebilirsiniz. Bankaya belirttiğiniz tutar dışında daha başka para yatırabilir veya para çekebilirsiniz. Bu durumda mevduatınız bozulmayacaktır. Ayrıca hesabınızdan otomatik ödeme talimatı yapabilirsiniz. Bu hesabı bir arkadaşınıza tavsiye ettiğiniz zaman bu bankanın tüm imkanlarından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bu süre de 2 yıl olarak bilinmektedir. 2 yıl boyunca EFT işlemlerinden ücret ödemezsiniz. Odeabank mevduat hesabı ile ayrıca her ay TEMA vakfı aracılığı ile fidan bağışı veya doğa eğitimine katkı bağışı yapabilirsiniz.

Odeabank 444 8 444 müşteri hizmetleri numarasını arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Akbank Mevduat Faizi adlı yazımızı okuyarak Akbank’ın faiz oranları ile bilgi alabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.