Online Kredi Veren Bankalar 2019 (Anında Başvuru)

Online Kredi Veren Bankalar 2019 yılında ihtiyaç kredisi başta olmak üzere, konut ve taşıt kredisi de vermeye başlamışlardır. Sizde online kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve aynı zamanda şubeye gitmeden kredi almak istiyorsanız banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Online olarak başvuru yapılan kredilerde anında sonuç alabilir ve onaylanan tutarı hiç bankaya gitmeden hesabınıza atabilirsiniz. Son zamanlarda teknolojinin de gelişmesiyle bu kredi başvuruları daha da çoğalmıştır. Şimdi sizlere online kredi başvurusu nasıl yapılır ve hangi bankalardan online hazır kredi alabilirsiniz, internetten kredi almak için ne yapmak lazım bunlar hakkında bilgiler vereceğiz.

Online Kredi Veren Bankalar

Bankalardan online kredi almanız için kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Ayrıca bankanın müşterisi olup internet bankacılığını kullanmanız gerekmektedir. Eğer bankalardan böyle bir durumunuz yoksa online kredi alamazsınız. Bankalar sizin kredi başvurunuzu aldıktan sonra değerlendirme yaparlar. Bu değerlendirme sonucunda ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Online kredilerde TC ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Her hangi bir evrak veya belge gerekmez. Eğer bankalardan konut ve taşıt kredisi alacaksanız online kredi ile almamanızı öneririz. İhtiyaç kredileri için daha sağlıklı bir sistem olan online kredi, hafta sonu dahil nakit ihtiyacınızı giderebilmenize yarayacaktır. Bu yazımızda sizlere online kredi veren bankalar hangileridir bunlar hakkında bilgiler vereceğiz.

Online Kredi Başvurusu (Şubeye Gitmeden Kredi)

İnternet bankacılığı üzerinden tüm bankacılık işlemlerimizi kolay bir şekilde yapmaktayız. Para gönderme işlemi yapabildiğimiz gibi tüm fatura ödemelerimizi de internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden yapabilirsiniz. Son zamanlarda bu kadar çok kullanılan internet bankacılığı üzerinden artık kredi başvurusu da yapılmaktadır. Her banka bu işlem için kendi politikalarını uygular. Bazı bankalar online kredi başvurusu yaptığınızda anında hesabınıza kredinizi geçerken, bazı bankalar onay almanız halinde evraklarınızla birlikte banka şubelerine çağırmaktadır. Bugün sizlere hemen hesabınıza atabileceğiniz krediler hakkında bilgiler vereceğiz. Bu kredi başvuruları için TC Kimlik numaranız, Cep Telefonunuz ve internet bankacılığı şifrelerinizin olması gerekmektedir.

Finansbank Online Kredi Başvurusu

QNB Finansbank üzerinden 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredilerde 60 ay vadeye kadar ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır. Tüm kredi hesaplama ve başvuru işlemlerinizi Finansbank internet bankacılığına girerek veya mobil şubeyi kullanarak yapabilirsiniz. QNB Finansbank’ı diğer bankalardan ayıran özelliği ise anında onay vermesi ve hemen hesaba atmasıdır.

İş Bankası Online Kredi Başvurusu

İş Bankası kendi müşterilerine uygun faizlerle anlık ihtiyaçları için 15.000 TL kredi kampanyası yapmıştır. Bu kredi başvurusunu internet bankacılığı üzerinden veya İş Cep üzerinden anında yapabilirsiniz. Hızlı kredi başvurusu adı altında verilen bu kredi için İŞ Bankası müşterisi olmanız ve kredi notunuz en az 1350 ve üzerinde olması gerekmektedir. Kredi notunuzu sorgulamak istiyorsanız Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Online Kredi Başvurusu

Eğer yapı kredi bankası müşterisiyseniz internet bankacılığından anında kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Online kredi hizmeti veren bu banka yaptığınız kredi başvurusunda anında hesabınıza aktaracaktır. İnternet bankacılığı veya mobil şubeyi kullanarak 7 gün 24 saat kredi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yapı kredi bankası ayrıca konut kredisi ve taşıt kredisi başvurularınızı da online olarak almaktadır.

ING Bank Online Kredi Başvurusu

20.000 TL’ye kadar online kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, ING Bank müşterisi olmanız gerekmektedir. ING Bank kendi müşterilerine yaptıkları başvuru sonunda eğer hesabı varsa anında krediyi kullandırmaktadır. Bu krediyi 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Gelir belgesiz ve evraksız olarak kullanacağınız bu kredide faiz oranı sizin kredi notunuza göre belirlenecektir.

Yukarıda sizlere Online Kredi Veren Bankalar hakkında bilgiler verdik. Bu konu hakkında sormak istedikleriniz var ise aşağıdaki yorumlar kısmına iletinizi yazabilirsiniz. Bankalardan gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyabilirsiniz.