Passolig Kredi Kartı Başvurusu (Nasıl Yapılır?)

Passolig kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız internet üzerinden anında bu işlemi yapabilirsiniz. Passolig kartı bildiğiniz gibi takımınızı stadyumda desteklemek isterseniz, giriş kartı olarak kullanılan ve yeni sisteme göre bu kartı olmayanın maç izleyemeyeceği bir uygulamadır. Eğer stadyumda 1.lig ve süper lig maçlarını izlemek istiyorsanız passolig kartınızın muhakkak olması gerekmektedir. Bu kartın bankamatik özellikli olanı ve kredi kartı özellikli olanı da vardır. Başvuru yaptığınız zaman passolig kredi kartı seçeneklerinden takımınızı seçebilir ve kartınızı takımınızın logolu şekilde alabilirsiniz. Şimdi sizlere bu kredi kartını nereden alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Daha başka kredi kartı başvuruları hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Passolig Kartı Nereden Alınır?

Passolig kart ve kredi kartını internet üzerinden başvuru yapabiliyorsunuz. İnternet üzerinden başvuru yapmak için tıklayınız. Başvurunuzu yaptıktan sonra kartınız onaylandığında adresinize teslim edilecektir. Ayrıca bazı takımların orijinal mağazalarından da passolig alabilirsiniz ama bu alacağınız passoligler kredi kartı özellikli değildir. Aşağıdaki videoyu izleyerek de başvuru yapabilirsiniz.

Passolig Kart Sorgulama Ve İletişim

Eğer başvuru yaptınız ve hala sorgulama aşamasını merak ediyorsanız resmi internet sitesinden başvuru sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca 0 850 724 33 44 numarasını arayarak başvuru kart sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

Passolig Kredi Kartı Nakit Avans

Passolig kredi karı ile diğer kartlar gibi nakit avans çekebilir, alışveriş yapabilir kısacası tüm kredi kartı özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Eğer nakit ihtiyacınız varsa limitiniz dahilinde istediğiniz ATM’den nakit avans çekebilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz nakit avansı ücretsiz olarak EFT ve Havale yapabilirsiniz. Şu an taksitli nakit avans faiz oranı %2.25’dir. Passolig kredi kartınızla en fazla çekeceğiniz nakit avans limiti ise 10.000 TL’dir. Çektiğiniz nakit avansı 12 ay vadeye bölerek taksitli nakit avans yapabilirsiniz.

Passolig Kredi Kartı Ödemesi

Passolig kredi kartı ödemesini PTT şubelerinden yapabilirsiniz. Passolig bir Aktifbank bünyesinde olduğu için, PTT’nin de Aktifbank anlaşması olduğu için buradan işlemlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz.

  • Banka hesabınızdan EFT yaparak kartınızı ödeyebilirsiniz.
  • PTT Şubelerinden kolayca ödeme yapabilirsiniz.
  • PTT ATM’si olan PTTMatik ile ödemenizi yapabilirsiniz.
  • Akbank ATM ve Akbank Şubelerinden ödeme yapabilirsiniz.
  • Vakıfbank ATM’lerinden ve Vakıfbank Şubelerinden ödeme yapabilirsiniz.
  • N-Kolay İş yerlerinden kredi kartı ödemelerinizi ödeyebilirsiniz.

Passolig SMS Başvuru

Passolig kredi kartının SMS ile başvurusu bulunmamaktadır. İnternet sitesi üzerinden veya 0 850 724 33 44 numaralı müşteri hizmetlerinden kolayca kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz.

Passolig Kredi Kartı Onaylanmadı

Eğer başvuru yaptınız ve kredi kartınız onaylanmadıysa bankamatik kart özellikli passolig kartına başvuru yapabilirsiniz. Bazı durumlarda kredi kartı onaylanmayanlara otomatik olarak diğer passolig kartı gönderilmektedir. Kredi kartı başvurunuz onaylanmadıysa kredi notunuz düşük olabilir veya kredi siciliniz bozuk olabilir. Bankamatik kartı için bu durumlara bakılmaz. Kredi kartı için kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir. Eğer kredi notunuzu bilmiyorsanız sayfamızda bulunan Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme adlı yazımızı okuyabilirsiniz.