QNB Finansbank EFT ve Havale Saati Bilgileri

‘’ Bankalardan para transferi yapmak istiyorsanız EFT ve HAVALE işlemi yaparak işlem yapabilirsiniz. Bir bankadan başka bir bankaya para transferi yapmak istiyorsanız EFT saatleri içersinde yapmanız gerekmektedir. Bu saatler bankanın belirlediği saatlerdir.‘’ Vural Bey
QNB Finansbank EFT ve Havale Saati Bilgileri

QNB Finansbank üzerinden para transferi yapan müşteriler EFT ve Havale saatleri hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Çünkü bu bankayı kullananların en çok yapacakları bankacılık işlemlerinden bir tanesi EFT işlemleridir. Eğer sizde bu bankadan EFT yapmak istiyorsanız yazımızı okuyarak hangi saatler arasında hızlı para transferi yapabilirsiniz öğrenebilirsiniz. Bugün sizlere QNB Finansbank EFT ve Havale Saatleri Hakkında Bilgi vereceğiz.

QNB Finansbank EFT Saatleri

Para transferlerini EFT ve havale işlemlerini kullanarak yapabilirsiniz. Bir çok kampanyayla müşterileri kendine çeken bir banka olan QNB Finansbank, para transferi yapmak isteyen müşterilerine de bir çok kanalla işlem yaptırmaktadır. EFT işlemi ile havale işlemi çok karıştırılan bir transfer işlemidir. EFT işlemi bir bankadan başka bir bankaya yaptığınız para transferine denir. IBAN numarası ile yapılmaktadır. Örneğin, QNB Finansbank’tan, Denizbank hesabına para gönderecekseniz bunu EFT işlemini kullanarak yapmalısınız. QNB Finansbank EFT işlemi için üst limit 200.000 TL olarak belirlenmiştir.

Bu bankadan hızlı para transferi yapmak istiyorsanız, 09.00 – 17.00 arasında EFT işlemi yapabilmektesiniz. Bu işlem sadece hafta içi mesai saatleri içersinde yapılmaktadır. Bunun sebebi ise bankalardan yapılan EFT işlemleri merkez bankasının onayından geçmektedir. Merkez bankasının kapalı olduğu zamanlarda EFT işlemi yapılamaz.Bu yüzden hafta sonu ve bankanın kapalı olduğu bir gün yaptığınız EFT işlemleri mesai saatlerine kadar bekletilmektedir. Hafta içi EFT saatleri içersinde EFT işleminizi yaparsanız 20 dakika içersinde karşı tarafa transfer olacaktır. Bu süreyi aşan EFT işlemleriniz olursa bankayla irtibata geçebilir ve EFT işleminiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

QNB Finansbank Havale Saatleri

QNB Finansbank’ın EFT gibi HAVALE saati yoktur. Havale işlemleri bir bankadan aynı bankaya ait bir başka hesaba para transferine denir. 7 gün 24 saat bu işlemi yapabilirsiniz. Bankadan, ATM’lerden, Müşteri hizmetlerinden, cep şube ve internet bankacılığından kolayca EFT ve HAVALE işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eğer ucuz komisyon ödeyerek bu işlemleri yapmak istiyorsanız cep mobil ve ya internet bankacılığından bu işlemi yapabilirsiniz.