Şekerbank Emekli Kredisi 2019 (100.000 TL x 60 Ay)

Şekerbank Emekli Kredisi 2019 yılında en çok başvuru alan kredilerden birisi olmuştur. Emekli maaşını Şekerbank’a taşıyan emekliler 100.000 TL’ye kadar emekli maaşına göre gelir belgesiz kredi alabiliyorlar. Sadece kimliğinizle başvuracağınız bu kredi emekli maaşınızı Şekerbank’a taşımayı taahhüt ettiğiniz zaman alabiliyorsunuz. Emekliye kredi veren bankalar arasında Şekerbank’ta vardır. Emekli kredisi ile uygun faiz oranları ve hizmetleriyle Şekerbank son zamanlarda bir çok emeklinin tercih ettiği bankalardan birisi olmuştur. Sizde emekli maaşınızı Şekerbank’a taşıyarak kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer emekli maaşınızı Şekerbank’tan alıyorsanız daha uygun faizlerle 60 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Şimdi sizlere Şekerbank emekli kredisi hakkında bilgiler verelim.

Şekerbank Emekliye Kredi 2019

Şekerbank’tan emekli olan kişiler kredi alabilirler. Eğer kredi notunuz düşük veya bankalardan kredi alamıyorsanız maaşınızı Şekerbank’a taşıyarak anında emekli kredisi alabilirsiniz. 100.000 TL’ye kadar kredi almanız için 60 ay vade yaptırabiliyorsunuz. Şekerbank’tan emekli kredisi başvurusu yapacak olan kişinin sadece bankalardan dolayı icralık bir durumu olmaması yeterlidir. Eğer bankalardan icralık durumunuz var ise başka bankaların kampanyalarına göz atabilirsiniz. Yalnız icralık borcunuzu kapatmadan hiçbir banka kredi vermez.

  • PTT Kredi Başvurusu : PTT emeklilerine kredi başvurusu yapabilirsiniz. 5 Banka ile çalışması olan PTT Bank kredisi ile emekliye kredi başvurusu yapılmaktadır.
  • Ziraat Bankası Emekli Kredisi: Ziraat Bankasına emekli maaşınızı taşırsanız anında kredi alabilirsiniz. Kredi notunuza bakmadan kredi veren bankalardan birisidir.
  • Burgan Bank Emekli Kredisi: Burgan Bank’ta Şekerbank gibi 100.000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlamaktadır.

Şekerbank Faizsiz Kredi 2019

Şekerbank üzerinden emekliye faizsiz kredi kampanyası yoktur. Daha önceleri maaş taşıyan müşterilerine faizsiz olarak düşük miktarlarda kredi veriliyordu. Son zamanlarda başvuruların çok olması sebebi ile bu bankadan faizsiz kredi almak imkansız hale gelmiştir. Eğer islami şartlara göre kredi almak istiyorsanız ülkemizdeki katılım bankalarından faizsiz kredi alabilirsiniz. Bu bankalar faiz yerine size kar payı uygulaması vererek islami şartlara uygun kredi alış verişi yaptırmaktadır.

Şekerbank Emekli Kredisi Faiz Oranları 2019

Şekerbank kredi çeşitleri arasında olan emekli kredisi 100.000 TL’ye kadar verilmektedir. Sizin maaş durumunuza ve borç durumunuza göre belirlenecek olan bu kredi limitinden faydalanmak için banka şubelerine giderek başvuru yapmanız gerekmektedir. Şekerbank kredi kampanyaları her ay güncellenmektedir. Sizde bu kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız www.sekerbank.com.tr adresine girerek faiz oranlarını takip edebilirsiniz.

Şekerbank emekli kredisi faiz oranı 60 ay vadeye kadar %1.52 olarak güncellenmiştir. Sizde en az 3 ay en fazla 60 ay vade yaptırarak bu krediye sahip olabilirsiniz. Eğer başka bir bankada maaş alıyorsanız ve bu bankadan kredi aldıysanız maaşınızı bu bankaya transfer etmeyi taahhüt ederseniz o bankadaki borcunuzu da Şekerbank kapatacak ve sizin maaşınızı taşıyacaktır. Bunun için borç kapatma kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi

Tüm banka kredi ve kredi kartı borçlarınızı Şekerbank’tan alacağınız ihtiyaç kredisi ile kapatabilirsiniz. 100.000 TL limitli olan bu kredide banka borçlarınızı kapatıp maaşınızı Şekerbank’a taşıyabilirsiniz. Bu kredide de emekli kredisi faiz oranlarından faydalanmaktasınız. Bunun için yapmanız gereken evraklarınızla birlikte Şekerbank şubelerine başvuru yapmanızdır. Şekerbank şubelerine giderken tüm banka borç ve IBAN bilgilerini de alırsanız banka daha hızlı size yardımcı olacaktır.

Şekerbank Emekli Kredisi Hesaplama

Şekerbank faiz oranları ile aylı ödeyebileceğiniz tutarları aşağıdaki tabloda yer verdik. Eğer sizde Şekerbank üzerinden emekli kredisi almak istiyorsanız bu bankanın son dakika güncel faizlerini öğrenmelisiniz. Çünkü faiz oranları zamanla değişiklik gösterebilir. Ayrıca banka müşterilerine uygun faiz oranları için banka şubelerinden teklif alabilirsiniz.

Emekli Kredisi Tutarı Aylık Vade Aylık Taksit Tutarı
10.000 TL 60 Ay 275 TL
20.000 TL 60 AY 551 TL
30.000 TL 60 AY 826 TL
40.000 TL 60 AY 1.102 TL
50.000 TL 60 AY 1.377 TL
60.000 TL 60 AY 1.653 TL
70.000 TL 60 AY 1.928 TL
80.000 TL 60 AY 2.204 TL
90.000 TL 60 AY 2.479 TL
100.000 TL 60 AY 2.755 TL

100.000 TL kredi almanız için maaşınızın veya gelirinizin en az 4.000 TL civarında olması gerekmektedir. Maaşınıza göre ne kadar kredi alabilirsiniz bunu Şekerbank şubelerinden veya 0 850 222 78 78 numaralı çağrı merkezi numarasından öğrenebilirsiniz.

Yukarıda sizlere Şekerbank Emekli Kredisi hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Nüfus Cüzdanınız ile birlikte Şekerbank şubelerine gidebilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediğiniz soru, görüş ve öneriler varsa aşağıdaki yorum kısmına iletinizi bırakabilirsiniz.