Şekerbank İhtiyaç Kredisi 2019 (SMS Kredi)

Şekerbank ihtiyaç kredisi fazla tercih edilmese de birçok kampanyasıyla en çok duyulan bir kredi çeşididir. Bu bankanın politikalarına uygun olan bir müşteri olursanız anında nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.” Arda Bey
Şekerbank İhtiyaç Kredisi 2019 (SMS Kredi)

Şekerbank ihtiyaç kredisi 2019 yılında da yeni faiz oranları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bireysel nakit ihtiyaçlarınız için bankalar sizlere ihtiyaç kredileri vermektedir. Sizde bu krediler ile kendi belirlediğiniz ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Şekerbank ihtiyaç kredisi de 10 çeşit ihtiyaç kredisi ile sizlere hizmet vermektedir. Her meslek grubuna göre ayrı bir kredi hizmeti veren bu bankadan kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Şimdi sizlere Şekerbank kredi hakkında bilgiler verelim. Eğer bankalardan kredi alamıyorsanız Senetle Kredi adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Şekerbank Hemen Kredi Başvurusu

Bu bankadan ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman, isteğinize göre kredi alabilirsiniz. Hemen kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ise SMS kredi veya WEB kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi cevabınız 5 dakika içinde size bildirilecek ve onaylanma durumunda anında kredinizi kullanabileceksiniz. Şekerbank Hemen Kredi web başvuru için tıklayınız.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Nereden Yapılır?

 • Resmî Web Sitesi Üzerinden: sekerbank.com.tr
 • Şekerbank Şubelerinden
 • Cep Telefonundan SMS İle Başvuru
 • 0 850 222 78 78 numaralı Müşteri Hizmetleri Numarasından

Bu yöntemlerle kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi kullanmak için gelir belgeleriniz ile birlikte en yakın Şekerbank Şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Şekerbank Kredi Çeşitleri

Şekerbank’tan ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız bu bankanın size verdiği kampanyalara başvuru yapabilirsiniz. Eğitim kredisi, ipotekli kredi, emekli kredisi, borç kapatma kredisi gibi kredilerinizi de bu bankadan kolay bir şekilde alabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç kredisi alacak kişilere uygulanan kredi çeşitleri şunlardır.

 • Şekerbank Özgür İhtiyaç Kredisi (Kredi Limiti 100.000 TL)
 • Şekerbank Profesyonellere Özel İhtiyaç Kredisi (Kredi Limiti 100.000 TL)
 • Şekerbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi (Kredi Limiti 50.000 TL)
 • Şekerbank Borç Transfer Kredisi (Kredi Limiti: 100.000 TL)
 • Şekerbank Emekli Kredisi (Kredi Limiti: 100.000 TL)
 • Şekerbank Bireysel Finansman Kredisi (Kredi Limiti: 100.000 TL)
 • Şekerbank Eğitim Kredisi (Kredi Limiti: 10.000 TL)
 • Şekerbank Memur Sen Kredisi (Kredi Limiti: 50.000 TL)
 • Şekerbank Arsa Kredisi (Kredi Limiti: 250.000 TL)
 • SMS Kredi (Kredi Limiti: 50.000 TL)

Şekerbank Kredi Faiz Oranları 2019

Şekerbank 2019 yılında tüm kredi faiz oranlarını güncellemiştir. Diğer bankalara göre yüksek olan bu kredi faiz oranı %2.49 olarak belirlenmiştir. Eskiden aldığınız vadeye göre değişen kredi faizi şimdi ise 36 ay vadeye kadar aynı oranda hesaplanmaya başlamıştır. Ayrıca kredi notu ve kredi sicili güzel olan müşterilerinin ise 1-2 puan daha düşük kredi çekme imkânı vardır.

Şekerbank Faizsiz Kredi

Ülkemizde bulunan tüm bankalar şu an için faizli bir kredi vermektedir. Şekerbank’ın da faizsiz kredi desteği yoktur. Eğer islami şartlara uygun faizsiz kredi almak istiyorsanız ülkemizde bulunan katılım bankalarına başvuru yapabilirsiniz. Faizsiz kredi veren bankalar adlı yazımızı okuyarak bu bankaların hangileri olduğunu öğrenebilirsiniz.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir?

Her bankanın olduğu gibi Şekerbank’ta kendi politikasına göre kredi hizmeti veren bir bankadır. Bu bankadan kredi almak isteyen kişilerin daha önce kredi veya kredi kartı çalışması olması gerekmektedir. Kısacası kredi notu düzenli olması gerekir. Eğer kredi notunuz düşükse ve bankalardan dolayı icralık olduysanız bu bankadan yapacağınız tüm kredi başvuruları olumsuz sonuçlanacaktır. Kredi notu ve kredi sicili iyi olan vatandaşların ise bu sefer gelir belgesi ile kredi başvurusu yapılması istenmektedir. Düzenli bir şekilde geliri olmayan kişilerin kredi başvuruları red olacaktır. Gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak istiyorsanız tıklayınız.

Şekerbank SMS Kredi Başvurusu

Cep telefonunuzdan oturduğunuz yerden kredi başvurusu yapmak isterseniz mesaj kısmına gelerek KREDİ yazarak T.C Kimlik Numaranızı yazdıktan sonra 1953’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra belgeleriniz ile birlikte banka şubelerinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Bu bankadan kredi almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak muhakkak resmi internet sitesine veya banka şubesinden güncel faiz oranlarını öğrenmelisiniz. Faiz oranları günlük, haftalık veya aylık olarak değişebilmektedir.

Kredi Tutarı Vade Aylık Tutar
5.000 TL 36 Ay 227 TL
10.000 TL 36 Ay 455 TL
15.000 TL 36 Ay 683 TL
25.000 TL 36 Ay 1.138 TL
50.000 TL 36 Ay 2.277 TL

Yukarıda sizlere Şekerbank ihtiyaç kredisi hakkında bilgiler verdik. Başka banka kampanyası olan Finansbank Kredisi 2019 hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.