Şekerbank Mevduat Faiz Oranları 2019

Şekerbank Mevduat Faiz Oranları 2019 yılı kampanyaları ile vatandaşlara karlı bir yıl geçirmeyi hedeflemektedir. Şekerbank mevduat hesabı açarak kampanyalarına girebilir ve paranıza para katabilirsiniz. Son zamanlarda tüm bankalarım mevduat faiz oranlarındaki rekabetten mutlu olan vatandaşlarımız olmuştur. Yastık altında biriktirdikleri paralarla yatırım yapmak isteyenler paralarını faizlere yatırarak daha çok kazanmaya başlamıştır. Şekerbank mevduat hesabı açmak ve yüksek faizle işlem yapmak istiyorsanız e-mevduat hesabı açarak hoş geldin faizinden yararlanabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Şekerbank mevduat faiz oranları hakkında bilgiler vereceğiz.

Şekerbank Mevduat Faiz Oranı 2019

Şekerbank’ta günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak hesap açılışı yapabilirsiniz. Bu üründe faiz açtığınız gün ve yatırdığınız paraya göre değişecektir. 6 günlük bir hesap açtığınızda %14 üzerinden faiz uygulanırken 32 gün ve üzerinde %20.50 faiz oranı ile işlem görülmektedir. Faiz tüm paralar için sabit kalacaktır. Bu oranlar e-mevduat faizi oranlarıdır. Daha fazla mevduat faizi için Mevduat Faizi Hesaplama adlı sayfamıza gidebilirsiniz. Şekerbank üzerinden açabileceğiniz mevduat hesapları şunlardır.

  • Şekerbank Çocuk Hesabı
  • Gece Gündüz Mevduat Hesabı
  • Dönemsel Faiz Ödemeli
  • Birikimli Gelecek Mevduat Hesabı
  • Sözünde Duran Mevduat Hesabı
  • Avantajlı e-Mevduat
  • Avantajlı ATM Mevduat

Şekerbank Gece Gündüz Kazandıran Mevduat Hesabı 2019

Şekerbank’ta her an kazandıran mevduat hesabı açabilirsiniz. Vadeli hesabınızı vadesiz hesap olarak kullanabilir ve vadeniz bozulmadan dilediğiniz zaman para çekebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız yatırıma para ilavesi yapabilirsiniz. Bu hesap Türk Lirası veya Döviz olarak açılabilmektedir. En az hesap açma parası 500 olarak belirlenmiştir. Eğer Türk Lirası olarak açacaksanız 500 TL, dolar olarak açacaksanız 500 Dolar, Euro olarak açacaksanız da 500 Euro ile işlem yapabilirsiniz. Açtığınız hesaptan hoş geldin faizi kazanmaya başlarsınız. Tatil günleri yaptığınız para eklemesinde faiz kazanamazsınız. Hafta içi yatırılan paralar aynı gün içinde faize dahil olacaktır.

Şekerbank Hoş Geldin Mevduat Faizi

Yatırılan Tutar Hoş geldin – Standart Faiz
2.500 ile 50.000 TL arası %23.00 – %11.00
3.500 ile 10.000 TL arası %23.00 – %16.50
3.500 ile 250.000 TL arası %23.00 – %17.50
5.000 ile 500.000 TL arası %23.00 – %18.50

Şekerbank hoş geldin faizinden yararlanmak için daha önce Şekerbank mevduat hesabınızın olmaması gerekmektedir. Şekerbank internet bankacılığı üzerinden güncel faizleri öğrenebilirsiniz.

Yukarıda sizlere Şekerbank Mevduat Faiz Oranları hakkında bilgiler verdik. Sizde yüksek faiz istiyorsanız e-vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz. Şekerbank mevduat faizi ile hızlı bir şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz.