Sigortasız Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar Listesi | 2019

Sigortasız Kredi Veren Bankalar Var mı? Sigortasız ve Gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileridir? İşsizler veya çalıştığı halde sigortası olmayanlar nasıl kredi alabilirler? Şimdi sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Kredi başvurusu yapmak için bazı şartlara uygun müşteri grubunda olmanız gerekir. Bankalardan kredi alacağınız zaman eğer banka şubelerine giderseniz bu başvuru aşamasında sizden evraklar isteyeceklerdir. Bu evrakların en başında da gelir belgesi ve sigorta evrakları gelmektedir. Eğer sigortanız yok ve bankaya giderek kredi başvurusu yaparsanız yaptığınız başvuru olumsuz sonuçlanacaktır.

Bankalardan sigortanız olmadığı halde de kredi alabilirsiniz. Yalnız bunun için bazı şartları uygulamanız gerekiyor. Bankaların kredi başvuru şekilleri de bu krediyi almanızda çok önemlidir. Özellikle internet üzerinden verilen ve SMS ile yapılan kredilerde onay almanız durumunda anında kredinizi evraksız, imzasız, sigortasız kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere bu bankalar hangileridir ve hangi bankadan hızlı başvuru yapabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Sigortasız Kredi Veren Bankalar Listesi 2019

Sigortasız kredi almak istiyorsanız bankanın istediği şartlardan daha iyi müşteri grupları arasında olmanız gerekiyor. Bankalardan kredi almanız için 1100 ve üzerinde kredi notunuzun olması ve kredi sicilinizin de temiz olması gerekiyor. Kredi sicilinizin temiz olması için bankalardan icralık olmamanız ve ödediğiniz kredi ve kredi kartlarında gecikme olmaması gerekiyor.

Sigortasız kredi almak istiyorsanız da bu şartlar haricinde kredi notunuzun 1350 ve üzerinde olması gerekiyor. Ayrıca başvuru yaptığınız kredilerde ön onay değil onaylı olması gerekir. Eğer bu civar ve üzerinde kredi puanınız varsa bankalardan başvurunuzu yapabilirsiniz. Her banka sigortasız olana kredi vermez. Aşağıdaki bankalardan sigortasız kredi alabilirsiniz.

Bankalardan çalışmadığınız durumlarda kredi alabilirsiniz

Denizbank Sigortasız 55.000 TL Kredi Veriyor

Denizbank ihtiyaç kredisi adı altında 55.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli krediler vermektedir. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için www.denizbank.com sitesine girebilir ve kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Ayrıca SMS kredi ile ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Denizbank SMS kredi başvurusu için;

 • Cep Telefonunuzun mesaj kısmına geliniz.
 • Mesaj yazılan yere : Kredim TC KİMLİK numaranızı arada 1 boşluk bırakarak yazınız. (Örnek : Kredim 12345677890)
 • Mesaj gönderme numarasına 3280 yazınız. Mesajı gönderiniz.
 • Kredi başvurusu yaptığınıza dair bir mesaj alacaksınız. Daha sonra o mesajı aldıktan sonra 5 dakika içinde kredi cevabınız cep telefonunuza gelecektir.

Bu şekilde yaptığınız kredi başvurusu onaylanırsa bir limit size verilecektir. Bu limit kadar kredinizi 60 ay vade ile kullanmak istiyorsanız en yakın Denizbank şubesine giderek sadece kimliğinizle kredinizi kullanabilirsiniz.

Krediyi, ev hanımları, öğrenciler, işsizler, çalışmayanlar, emekliler, devlet memurları ve özel sektör çalışanları kullanabilirler. Eğer sigortanız yoksa bankaya gittiğinizde onaylanan kadar krediyi kullanınız. Eğer 20.000 TL kredi onayı aldınız ve ben daha fazla kredi istiyorum derseniz banka sizin evraklarınızı isteyecek ve gelir belgenize göre kredi verecektir. Bu işlemi yaptıktan sonra da onaylı kredinizi iptal edecek ve yeni bir başvuru yapacaksınız. Eğer bu kredide değerlendirme sonucunda size verilmezse SMS ile onaylanan kredinizde iptal olacaktır. Bunun için karar verirken iyi düşünüp o şekilde karar vermenizi öneririz.

Garanti BBVA Sigortasız Kredi Veriyor mu?

Garanti Bankası yeni adıyla Garanti BBVA sigortasız kredi vermemektedir. Bu bankadan kredi almanız için en az 3 ay sigortalı olarak çalışıyor olmanız gerekiyor. Bu bankanın bir avantajı ise kendi bankasından maaş alan müşterilerine evraksız, gelir belgesiz olarak internet üzerinden kredi vermesidir. 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli sadece ihtiyaç kredisini gelir belgesiz olarak kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Sigortasız SMS Kredi

SMS kredi ile en çok kredi veren bankalardan birisi de Finansbank olmuştur. Sizde bu bankadan Sigortasız bir şekilde kredi alabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken SMS kredi başvurusu yapmaktadır. SMS kredisi başvurusu yaptığınızda ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

SMS ile kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun mesaj kısmından sadece TC Kimlik numaranızı yazarak 5030’a mesaj atabilirsiniz. Kredi sonucunuz cep telefonunuza iletilecektir.

Kredi başvurusu olumlu olan müşterilerin kredilerini kullanmaları için ise internet bankacılığı ve mobil bankacılık gerekecektir. Eğer bu bankada bir hesabınız varsa internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabilir veya SMS kredi yaptığınız başvurunuz onaylandıysa bu tutarı bankaya gitmeden, sigortasız olarak kullanabilirsiniz. Banka şubelerinde daha önceleri sigortasızlara kredi verilmekteydi ama son aylarda bu sistemin sadece banka internet şubesi üzerinden verildiğini söylemek isteriz. 50.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli Finansbank sigortasız kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Not: Banka şubelerine giderek ben sigortasızım, işsizim, çalışmıyorum diyerek kart başvurusu ve kredi başvurusunda bulunursanız bankalardan bu tarzda kredi ve kredi kartı alamazsınız.

Sigortasız Çalışanlara Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

 • Denizbank
 • QNB Finansbank
 • Odeabank
 • Akbank
 • İş Bankası
 • Yapı Kredi Bankası
 • ING Bank
 • Aktifbank

Bu bankalardan da gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Her bankanın farklı bir kredi kampanyası vardır. Sizde bu bankalardan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, öncelikle nasıl kredi alındığını öğrenebilirsiniz.

Akbank Sigortasız ve Çalışmayanlara Kredi

Akbank kendi müşterilerine internet bankacılığı ve Akbank Direkt uygulaması üzerinden 40.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Akbank müşterisi iseniz internet bankacılığı şifresi alarak Akbank Direkt uygulamasına girebilir ve bu bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi sigortanız olmasa bile, anında hesaba atabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredile Anında Kredi Başvurusu Yapabilirsiniz

Kredi kullanmak için Akbank Direkt uygulamasına girdikten sonra Krediler bölümünden veya ana menüden Direk Kredi butonuna basmanız yeterli olacaktır. Ayrıca bu uygulamada telefonunuzu sallayarak da ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Yukarıda sizlere sigortasız kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan sigortanız yoksa başvuru yapabilirsiniz. Bir diğer yazımız olan Gelir Belgesiz Kredi başvurusu sayfamıza giderek diğer bankalar ve krediler hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi de aşağıdaki yorumlar kısmında bize iletebilirsiniz.