TEB İhtiyaç Kredisi 2019 (SMS Başvuru)

TEB İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak isterseniz bu bankanın size sunduğu bir çok yöntemle başvurunuzu yapabilirsiniz. TEB ihtiyaç kredisi son alınan kararla birlikte 36 aydan 60 aya kadar çıkartılmıştır. Alacağınız kredilerde en fazla 60 ay vade yaptırabiliyorsunuz. TEB ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız en kolay yollardan birisi SMS kredi başvurusudur. Şimdi sizlere bu bankanın kredi başvuru şekilleri, şartları ve kredi hesaplaması hakkında bilgiler vereceğiz.

TEB Kredi Başvurusu SMS

Cep telefonunuzdan SMS kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, TCKİMLİK numaranızı 4466’a mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu mesaj ücretli bir mesajdır ve cep telefonunuzda LİRA olması gerekmektedir.

TEB Sms kredi başvurusu sadece 12.500 TL’ye kadar verilmektedir. Mesaj attınız ve başvurunuz onaylandıysa en yakın TEB şubesinden gelir belgesiz olarak kredinizi çekebilirsiniz. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi için şubelere gidebilir veya 0 850 200 0 666 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

TEB Kredi Kampanyaları

TEB kendi müşterilerine veya kendi müşterisi olmayan herkese devamlı kredi kampanyası yapan bir bankadır. Sizde bu bankadan birçok kredi kampanyası dahilinde başvurunuzu yapabilirsiniz. TEB bankası SMS kredi verdiği gibi, mağaza kredisi ve PTT üzerinden emeklilere de kredi vermektedir. Her kredinin faiz oranları ve şartları ayrı olup, kişiye göre de faiz oranı uygulanmaktadır.

TEB kredi kampanyasına başvurmak istiyorsanız bu bankanın şartlarına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Bu bankanın en önemli şartlarından birisi kredi notunuzdur. Kredi notunuz 1300 ve üzerinde ise bu bankadan kolay bir şekilde kredi alabiliyorsunuz. Eğer bankalardan dolayı kötü bir siciliniz var ve icralık olduysanız bankadan yapacağınız tüm kredi başvuruları olumsuz sonuçlanacaktır.

TEB Mağaza İçi Kredisi (60 Ay)

TEB’in anlaşmalı olan şirketleri üzerinden verdiği bir kredidir. Bu şirketlere ulaşmak için tıklayınız. Bu şirketler üzerinden alacağınız kredide elinize nakit geçmeyecektir. Yaptığınız harcama tutarı kadar kredi verilecektir. Yaptığınız kredi başvurusunu 60 ay vadeye kadar yapabiliyorsunuz. Bu krediler masrafsızdır.

TEB İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Teb İhtiyaç kredisi faiz oranı şu an itibari ile %2.3’dur. Aşağıdaki tablo resmi internet sitesinden bu faiz oranı ile hesaplanmıştır. Kredi almaya karar verdiğiniz zaman muhakkak güncel faiz oranlarını öğrenmeniz gerekmektedir.

Kredi Tutarı Vade Aylık Tutar
5.000 TL 12 Ay 495 TL
5.000 TL 24 Ay 287 TL
10.000 TL 36 Ay 441 TL
10.000 TL 60 Ay 342 TL
15.000 TL 60 Ay 514 TL
20.000 TL 60 Ay 685 TL

TEB İhtiyaç Kredisi Gerekli Evraklar

  • Nüfus Cüzdanı
  • Maaş Bordrosu veya Maaş Yazısı
  • Serbest Meslek İçin Vergi Levhası
  • İpotek Varsa Tapu Fotokopileri
  • Ek Evraklar

Bu evraklar ile başvurunuzu yapabilirsiniz. TEB bazı kredilerde gelir belgesiz olarak hizmet vermektedir. Eğer Gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız sayfamızda bulunan Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

TEB PTT Kredi Başvurusu

Emekli maaşını PTT üzerinden alan kişilere özel kampanya yapan bu banka PTT ile anlaşarak kredilerini PTT şubelerinden vermektedir. 40.000 TL’ye kadar verilen bu kredilerde kredi notunuza göre faiz uygulanmaktadır. Düşük kredi notu olan emekliler de bu bankadan kredi başvurusu yapabilirler. PTT Emekli kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız en yakın PTT şubesine giderek bilgi alabilirsiniz. Unutmayın eğer maaşınız PTT üzerinde ise bu krediye başvuru yapabiliyorsunuz. Maaşınız PTT’de değilse maaş taşıma işlemi yaparak 1 ay beklemeniz gerekmektedir. PTT’nin diğer kredilerini merak ediyorsanız PTT Emekli Kredisi adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yukarıda sizlere TEB İhtiyaç Kredisi başvurusu hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankadan kredi almak istiyorsanız verdiğimiz yöntemlerle başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca banka şubesine giderek ve TEB ATM’sini kullanarak da kolay başvuru yapılabilmektedir. Bir diğer kredi yazımız olan Akbank İhtiyaç Kredisi hakkında bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.