TEB Kredi Kartı Başvurusu (Anında ONAY)

TEB Kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız bu bankanın en çok tercih edilen TEB bonus kredi kartını kullanmaya başlayabilirsiniz. TEB üzerinden kredi kartı başvurusu yaptığınız zaman sizlere Bonus özellikli bir kredi kartı verilecektir. Bu yazımızda sizlere tüm bonus kartlar hakkında bilgiler vereceğiz ve TEB kredi kartı başvurusu nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

TEB BONUS Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartları son zamanlarda herkes tarafından kullanılan alışveriş aracı olarak bilinmektedir. Her alışverişimizde para yerine kart kullanır hale gelmiş durumdayız. Özellikle internet üzerinden alışverişin artmasındaki tek başrol kredi kartlarıdır. Bu sebeple kredi kartı kullansak bile başka bankaların da kredi kartlarına başvurular yapmaktayız.

Bankalardan kredi kartı almanız için öncelikle kredi sicilinizin iyi olması gerekmektedir. Kredi siciliniz ve kredi notunuz kötü ise bankalardan kredi kartı başvurusu yaptığınız zaman olumsuz sonuç alırsınız. Bazı bankalar düşük kredi notuna kredi kartı vermektedir. Türk Ekonomi Bankası yani kısa ismi ile TEB düşük kredi notuna kredi kartı vermemektedir. Bu bankadan kredi kartı ürünü kullanmanız için bankanın politikasına uygun müşteri olmanız gerekmektedir.

Daha önce bir kredi kartı kullandıysanız veya kredi aldıysanız bu ürünlerin ödemelerini düzenli bir şekilde yaparsanız kredi siciliniz ve kredi notunuz yükselecektir. Yüksek kredi notunuz olduğunda ise istediğiniz bankadan belirlenen limit dahilinde kredi kartı kullanabilirsiniz. Eğer kredi notunuzu öğrendiniz ve sıkıntınız yok ise TEB kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenmek için tıklayınız.

TEB Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücretleri

Her kredi kartında olduğu gibi TEB kredi kartında da yıllık olarak aidat ödemek durumundasınız. TEB ve CepteTEB üzerinden pek çok kredi kartı alabilirsiniz. Aidatsız olarak kredi kartı almak istiyorsanız, TEB Sade kart alabilirsiniz. Bu kredi kartında aidat ödemezsiniz. Şimdi size alacağınız kredi kartı ile ne kadar aidat ödersiniz bunun hakkında bilgiler verelim.

Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı
TEB bonus 95 Lira
TEB Bonus Plus 110 Lira
TEB Bonus Premium 125 Lira
TEB Sade Kart 0 Lira
CepteTEB Kredi Kartı 85 Lira
TEB Özel Platinum Kredi Kartı 165 Lira
TEB Bonus Platinum Kredi Kartı 165 Lira
TEB Doktor Kredi Kartı 165 Lira
TEB She Kart 95 Lira
TEB Total Kart 95 Lira
TEB Yıldız Kart 165 Lira
ÜniversiTEB Kredi Kartı 9 Lira
TEB Özel World Elite Kart 685 Lira

TEB Kredi Kartı Özellikleri

Bu bankadan kredi kartı aldığınız zaman BONUS özellikli kredi kartı alabilirsiniz. Her kredi kartında olduğu gibi bu kredi kartında da harcamalarınızdan paralar kazanabilirsiniz. Bu özelliklerden bazıları şunlardır.

 • Hafta içi yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde hafta sonu sinema ve tiyatro biletlerini %50 indirimle alabilirsiniz.
 • Eğer aylık belirli limitler belirleyip bu limitler dahilinde harcamalar yaparsanız ve bunu taahhüt ederseniz bankadan size aylık 500 TL’ye kadar bonus hediyesi verilecektir. Bu bonus hediyeleri daha sonra istediğiniz gibi kendi paranız gibi harcayabilir ve yıllık kart aidatınızı ödeyebilirsiniz.
 • TEB Kredi kartları ile nakit avans çekimleri yapabilirsiniz.
 • Kartınızla SGK prim borcunuzu ve Vergi borcunuzu ödeyebilirsiniz. Ödeme işlemlerinizde 1 TL komisyon alınacaktır.
 • TEB kredi kartı hem banka kartı olarak hem de kredi kartı olarak kullanılabilen bir karttır.
 • Kredi kartı ödemelerinizi TEB ATM, TEB şube, PTT Şubeleri veya PTT ATM’lerinden kolayca yapabilirsiniz.
 • TEB kredi kartınıza ait ek kart çıkartabilirsiniz. Çıkarttığınız Ek kartında yıllık aidatı olacağını unutmayınız.
 • Passolig Kredi Kartı Başvurusu: Eğer maçlara giden bir taraftarsanız Aktifbank passolig ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için sayfamıza girerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

Yukarıda sizlere kartların çeşitlerini ve ödeyeceğiniz aidatlar hakkında kısa bilgi vermiştir. TEB kredi kartları genel olarak Bonus özellikli kartlardır. TEB ve bu banka bünyesinde şubesiz bankacılık olarak kurulan CepteTEB üzerinden kredi kartı başvurularınızı yapabilirsiniz. Şimdi sizlere bu kredi kartları hangileridir bunun hakkında bilgiler verelim.

 • TEB She Kredi Kartı bayanlara özel bir kredi kartıdır. Kozmetik için, giyim ve çocuk giyim harcamalarınızı bu kart üzerinden yapabilirsiniz. 200 TL üzeri alışverişlerinizde %5 bonus para kazanabilirsiniz. Bu Bonus paraları biriktirebilir ve daha sonra istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Kuaför harcamalarınızda, Sağlık harcamalarınızda, cilt bakımı harcamalarınızda eğer taksit yapılmıyorsa harcama sonunda 3 taksit yaptırabilirsiniz.
 • CEPTETEB Kredi Kartı bu bankanın şubesiz bankacılık önderliğinde verilen bir kredi kartıdır. Eğer şubesiz bankacılık ile çalışmak istiyorsanız CepteTEB kredi kartı alabilirsiniz. Bu kredi kartı ile de bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden yapacağınız işlemlerde komisyon ödemezsiniz. Bu kredi kartına dahil en fazla 5 adet ek kart çıkartabilirsiniz.
 • TEB Sade Kredi Kartı aidatsız sade bir kredi kartıdır. Bu kredi kartı ile de yaptığınız harcamalardan bonus kazanırsınız. 100 TL üzeri peşin harcamalarınızda 12 ay vadeye kadar taksit yaptırabilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız TEB şubeleri üzerinden anında kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca TEB müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 200 0 666 numarasını arayarak da kredi kartı başvurusu yapabilir ve kredi kartı başvuru sonucu sorgulama yapabilirsiniz.

Resmi internet sitesi üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Burayı tıklayarak direk internet sitesine gidebilir ve kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca TEB müşterisiyseniz internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere TEB kredi kartı başvurusu hakkında bilgiler verdik. Sizde sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum kısmına iletinizi yazarak sorabilirsiniz. En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız da bu sayfamıza gidebilirsiniz.