Tefeci Mustafa Kimdir? Telefon Numarası ve Adresi 2019

Tefeci Mustafa Kimdir? Telefon numarası ve adresi nasıl bulunur? Tefeci Mustafa Yasal bir işlem mi yapıyor? Bu soruların cevaplarını sizler için yanıtlayacağız. Ülkemizde bir çok kişi bankalardan kredi alamadıkları zaman tefeci arayışına girmektedirler. Tefeciler ise yasal bir işlem yapmazlar. Sizlere ihtiyacınız doğrultusunda paraları yüksek faizle veren bu kişiler yasal işlem yapmazlar ve suç işlerler. Eğer sizde bu kişilerden para alırsanız sizde suç işlemiş sayılırsınız.

Tefeciler genel olarak takma isimler kullanırlar. Kendi isimleri ile piyasada dolaşmazlar. Ayrıca bu kişiler herkese para vermezler. Bu kişilerin para vermeleri için sizin bir ipoteğinizin olması gerekir. Araba veya bir eviniz varsa tefeciye ipotek vererek para alabilirsiniz. İnternet üzerinden en çok aranan 3 tefeci şunlardır.

  • Tefeci Mustafa
  • Tefeci Cemil
  • Tefeci Erol

Bugün sizlere Tefeci Mustafa hakkında bilgiler vereceğiz. Tefeci Mustafa telefon numarası ve iletişim bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

Tefeci Mustafa Kimdir?

Tefeci Mustafa İstanbul, Ankara ve İzmir’de hizmet verdiği söylenmektedir. Bu tarz kişiler gerçek isimlerini vermediklerini yazımızın başında söylemiştik. Bu yüzden bu kişilerin telefon numaralarını bulmanız imkansızdır. Bu tarz kişiler yasa dışı işlem yaptıkları için sizin onlara değil de onların size ulaşmasını uygun görmektedir. Bunun için internet siteleri ve sosyal medya hesaplarından kişilere başvuru yapabilirsiniz. İhtiyacınızı ve cep telefon numaranızı mesaj olarak attığınızda bu tarz kişiler sizlere ulaşacaktır. İnternet üzerinde Tefeci Mustafa diye çok hesap bulunmaktadır. Bu kişiler sizden ön para istedikleri zaman inanmayınız. Bu kişiler dolandırıcı olabilir. Bu yüzden eğer bir tefeci arayışınız varsa çevre esnaflara, kahvehanelere, kuyumculara ve emlakçılara (tanıdığınız varsa) tefeciler hakkında sorular sorabilirsiniz.

Tefeciden Para Almak Doğru Bir Şey mi?

Tefeciden para almak ve aracı olmak SUÇTUR. Bunun için sizleri başka yollarla para bulmanızı öneriyoruz. Tefecilerden aldığınız paralar sizin o günkü ihtiyaçlarınızı giderebilir ama daha sonra büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Çünkü tefeciler yüksek faizlerle sizlere hizmet vereceklerdir. Tefeciler en az %20 ile %30 arasında bir faiz uygularlar. Bu faizi de aldığınız paraya göre her ay ödemeniz gerekecektir. Ne zaman ki tüm borcu kapattınız o zaman tefeciye olan borcunuzu kapatabilirsiniz. Her tefeci borcunuzu geciktirdiğinizde size ek süre vermez. Bunun için bu işlemi yapmamanızı ve eğer tefeci numarası arayışınız varsa sonlardırmanızı öneririz.

Tefeci Mustafa’dan Nasıl Para Alınır?

Tefeci Mustafa internet üzerinde en çok aranan tefecilerdendir. Tefeci Mustafa’nın internet üzerinde belirli sitelerde hesapları vardır. Ama bu hesaplar hangileri olduğu belli değildir. Tefeci iletişim bilgileri için bu sayfalara mesaj atmanız gerekecektir.

Tefeci Mustafa’dan para almak istiyorsanız, ipoteğinizin olması gerekiyor. Yada bir kefil bulmanız, kefilinizin bir ipoteği olması gerekiyor. Bu ipoteklerde araba, ev veya arsa olarak işlem yapılmaktadır. Size verdiği para üzerinden senet imzalatır. Eğer günüde paranızı ödemezseniz bu senet işleme geçecektir.

Yukarıda sizlere Tefeci Mustafa hakkında bilgiler verdik. Sizde eğer acil para ihtiyacınız varsa tefecilerden uzak durmanızı öneriyoruz. Tefecilik suçtur ve sizde bu suça ortak olmayınız.