Vakıfbank ATM Para Çekme ve Para Yatırma Limiti

Vakıfbank ATM para çekme ve para yatırma limiti hakkında merak ettiklerinizi sizin için araştırdık. ATM’ler üzerinden kolaylıkla şube içinde sıra beklemeden hesabınızdaki parayı çekebilir veya hesaba para yatırıp, havale veya EFT işlemleri yapabilirsiniz. Elbette para yatırma işlemini internet bankacılığı veya mobil bankacılığı ile oturduğunuz yerden yapabilirken, para çekmek için ATM’lere ihtiyacınız vardır. Hemen hemen her bankanın her ilde kendisine ait birden fazla ATM’si vardır. Ayrıca ortak ATM’lerden de başka bankanın ATM’sinden para çekebilirsiniz. Fakat güvenlik amacıyla bankalar para çekmek veya para yatırmak için günlük limitler belirlemişlerdir. Peki Vakıfbank para çekme ve yatırma limitleri nelerdir?

Vakıfbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri

Banka şubeleri üzerinden yapabileceğiniz çoğu işlemi artık ATM’ler üzerinden kolaylıkla sıra beklemeden yapabilirsiniz. Hesabınız olmasa bile size gönderilen parayı çekme veya yatırma işlemini yapabilirsiniz. ATM’ler bir arıza olmadığı sürece 7/24 hizmete açıktır. ATM’lerde ayrıca para bitme gibi bir durum söz konusu olabilir, diğer bir ATM’ye giderek para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank ATM Para Çekme Limiti

Vakıfbank Bankomat ile 7/24 paranızı çekebilirsiniz. Vakıfbank ATM’leri için belirlenen günlük para çekme limiti maksimum 1.500 TL’dir. Bu limit üzerinde de para çekim yapabilirsiniz ama bunun için masraf ödemesi yapmalısınız. Vakıfbank ATM’lerinden de günlük çekebileceğiniz minimum limit ise 10 TL’dir. Ayrıca hesabınızdan fazla para çekemiyorsanız üzülmenize gerek yok, çünkü Vakıfbank üye işyerlerinde kartınızla da kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Vakıfbank ATM Para Yatırma Limiti

Genellikle Para aktarım işlemlerini mobil bankacılık üzerinden kolaylıkla yapabilirken, ATM’ler üzerinden de kendi hesabınıza veya başka bir hesaba para yatırabilirsiniz. Vakıfbank ATM para yatırma işlemi günlük en üst limit 20.000 (20bin) TL’dir. 10, 20, 50, 100 ve 200’lük banknotlar halinde yatırılabilir ama tek seferde en fazla 40 adet banknot kabul etmektedir. Ayrıca bankamatikler yırtık veya yıpranmış paraları kabul etmeme olasılığı da vardır.

Vakıfbank ATM Limit Yükseltme

Vakıfbank üzerinden ne kadar para yatırıp çekebileceğinizi yukarıda sizinle paylaştık. Eğer işiniz gereği daha yüksek meblağlarda işlemler yapacaksanız, bankanızın şubesine gidip limit attırma talebinde bulunabilirsiniz. Sizin banka ile aranızdaki ticari duruma göre para çekme veya yatırma işlemi için güncelleme yapılabilir.