Vakıfbank İhtiyaç Kredisi 2019 (Faiz Oranları)

“İhtiyaç kredisi almak isteyenler düşük faizle bu krediyi kullanmak isterlerse kamu bankalarını tercih edebilirler. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası da 2019 yılında tekrardan güncellenerek müşterilerine sunulmuştur. Sizde düşük faizle kredi almak istiyorsanız, Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.” Vural Bey
Vakıfbank İhtiyaç Kredisi 2019 (Faiz Oranları)

Vakıfbank ihtiyaç kredisi 2019 yılında almak isteyenler için düşük faizle kredi veren bir kampanyadır. Vakıfbank ihtiyaç kredisi geçen yıllarda 64.yıl kredisi olarak verilmekteydi. Şimdi ise tüm vatandaşlara özel faiz oranları ile 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi verilmektedir. Vakıfbank kredi faiz oranları ve başvuru hakkında bilgiler almak ayrıca kredi hesaplama ile ilgili tablomuzu görmek istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Eğer ticaret ile ilgileniyorsanız ve ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız sayfamızda bulunan Vakıfbank Esnaf Kredisi 2019 başvurusunda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi için istenilen belgeler

 • Nüfus Cüzdanı
 • Gelir Belgesi
 • İkametgâh Belgesi
 • Kefil İstenirse Kefilin Gelir Belgesi ve İkametgâh belgesi

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi 2019

Öncelikle bu bankadan kredi almak istiyorsanız, kredi sicilinizi ve kredi notunuzu bilmeniz gerekmektedir. Bu banka kredi verirken ilk olarak sizin kredi notunuza ve kredi sicilinize bakacaktır. Eğer bankalardan dolayı icralık bir durumunuz varsa bu bankadan kredi almanız imkansızdır. Bu durumda bankaya kredi başvurusu yapmanıza gerek yoktur. Kredi notunuz ise en az 1100 ve üzerinde olması gerekmektedir.

Vakıfbank’ta kredi notu iyi olan müşterilerin bir diğer dikkat ettiği konu ise, gelir belgesi ve çalışma süresidir. Eğer bir işe yeni başladıysanız bu bankadan kredi almanız imkansızdır. Çünkü en az 6 ay toplam da 1 yıl sigortalı olmanızı isteyeceklerdir. Bu şartlara uygunsanız evraklarınızla birlikte Vakıfbank’tan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Özellikleri Nedir?

 • Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faizi %2.79’dur.
 • Kredi vadesi maksimum 36 ay vadelidir. 48 ay vadeli kredi almak istiyorsanız ipotekli kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Vakıfbank ihtiyaç kredisi taksitlerinizi aylık veya 3 aylık olarak ödeyebilir, Azalan ve artan ödeme tablosundan yararlanabilirsiniz.
 • Vakıfbank’tan ihtiyaç kredisi kullanan kişilere hayat sigortası yaptırmak zorunludur.
 • İhtiyaç kredisi kullanmanız için düzenli geliriniz ve kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Eğer bu bankadan emekli maaşı alıyorsanız bazı toleranslar size özel tanımlanabilir.
 • Gelir Belgesiz Kredi Almak İçin Tıklayınız.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Hesap Tablosu

Vakıfbank’tan ihtiyaç kredisi almaya karar verdiğinizde son güncel faiz oranlarını muhakkak bankadan almanızı öneririz. Şimdi sizlere Vakıfbank resmi sitesinden aldığımız faiz oranları ile aylık ödeyebileceğiniz tutar hakkında bilgiler vereceğiz.

Kredi Tutarı Vade Aylık Taksit Tutarı  
5 Bin Türk Lirası 12 Ay Vade 512 TL
5 Bin Türk Lirası 24 Ay Vade 305 TL
10 Bin Türk Lirası 24 Ay Vade 610 TL
10 Bin Türk Lirası 36 Ay Vade 482 TL
20 Bin Türk Lirası 24 Ay Vade 1.222 TL
20 Bin Türk Lirası 36 Ay Vade 964 TL

Vakıfbank Emekliye Kredi 2019

Vakıfbank’tan emekli maaşı alan veya bu bankadan emekli maaşı almayan kişiler ihtiyaçları doğrultusunda 90.000 TL 36 Ay vadeye kadar kredi alabilirler. Bunun için emekli maaşınız önemlidir. Vakıfbank emeklileri maaşının 22 katına kadar kredi alırken, maaşı bu bankada olmayan emekliler 10 ile 15 katına kadar kredi almaktadırlar. Sizde bu bankadan emekli başvurusu yapmak istiyorsanız, banka şubelerine gidebilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 • Vakıfbank resmi web sitesinden başvuru için tıklayınız.
 • SMS kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız KREDI boşluk TC KİMLİK boşluk AYLIK GELİR yazarak 5724’e mesaj atmanız gerekmektedir. Kredi başvurunuz onaylanırsa bankaya evraklarınız ile birlikte gitmeniz gerekir.
 • Size en yakın Vakıfbank Şubesine giderek evraklarınızla birlikte aynı gün başvuru yapabilirsiniz.
 • Vakıfbank ATM’lerinden 7 gün 24 saat kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Vakıfbank müşterisi iseniz, internet bankacılığı veya Vakıfbank mobil kullanarak online kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hızlı kredi başvurusu ile onaylanan tutarı anında hesaba atabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Vakıfbank İhtiyaç Kredisi hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız en sağlıklısı banka şubesine giderek başvuru yapmanızdır. Kredi notunuz hakkında bilgi almak istiyorsanız Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme adlı yazımızı okuyabilirsiniz.