Vakıfbank İnternet Bankacılığı (Şifre İşlemleri)

“Vakıfbank’ta tüm bankacılık işlemlerinizi İnternet Bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile yapacağınız bir çok işlem bulunmaktadır. Bu uygulamayı kullanabilmeniz için bu bankanın müşterisi olmanız ve internet bankacılığı şifrenizin olması gerekmektedir.” Vural Bey

Vakıfbank internet bankacılığı şifre alma işlemi, şifre yenileme işlemi ve hesap açma işlemlerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı çağımızda son derece önemli olup dikkatli kullanılması gerekmektedir. Aksi taktirde dolandırıcıların kurbanı olursunuz. Genellikle resmi internet sitesi üzerinden internet bankacılığına girmeyi deneyiniz. www.vakifbank.com.tr sitesinden bu işlemi yapabilirsiniz. Bugün sizlere Vakıfbank internet bankacılığı şifre işlemleri hakkında bilgiler vereceğiz. Sizde bankalarda sıra beklemeden anında işlem yapmak istiyorsanız Vakıfbank internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İşte detaylar.

<<< — Kredi Erken Kapatma İşlemi İçin Tıklayınız — >>>

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Vakıfbank internet bankacılığı için sizleri bir konuda uyarmak istiyoruz. Mailinize gelen şifre değiştirme ve ya şifre yenileme işlemleri için bir linke tıklayınız diyorlarsa kesinlikle bu maili tıklamayınız. Hiçbir banka mail yoluyla şifre değiştirme işlemi yapmamaktadır. Bu gibi maillere ve telefonla sizi arayanlara itibar etmeyiz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığını kullanmanız için bu bankadan bir hesabınız olması yani banka müşterisi olmanız gerekmektedir. İlk defa kayıt olacaklar ile şifre yenileme yapacaklar değişik yollarda işlem yapmaktadırlar. İlk defa şifre alacaklar için şifre alma sayfasına gidebilirsiniz. İnternet bankacılığı müşterisi olmak istiyorum seçeneğini seçerek devam tuşuna basınız. Daha sonra açılan ekranda kredi kartı ile kayıt ve ya banka kartı ile kayıt seçenekleri çıkacaktır. Sizde bu iki karttan hangisi ile işlem yapacaksanız o seçeneği seçiniz. Sonrasında da istenilen bilgileri girerek Vakıfbank internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni şifre alma veya Şifremi Unuttum işlemi için yukarıdaki şifre alma yazısına tıklayınız. Ayrı ekrandan bu sefer hangi işlemi yapacaksanız onunla ilgili seçeneğe tıklamalısınız. İnternet bankacılığı şifre alma, bloke kaldırma işlemi yapmak istiyorum  ve ya internet bankacılığı şifresi almak istiyorum seçeneklerine tıklayıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca 0 850 222 0 724 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz. İnternet üzerinden sadece bireysel müşteriler  şifre işlemi yaparlar. Ticari müşteriler banka şubelerine giderek işlem yapabilirler.

Bir diğer konumuz olan Garanti Bankası İnternet Bankacılığı hakkında da bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı İle Yapılan İşlemler

Şubesiz bankacılık işlemlerini Vakıfbank internet bankacılığını kullanarak yapabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanarak kredi başvurusu, kredi başvuru sonucu öğrenme, kredi kartı başvurusu ve kredi başvuru sonucu öğrenme işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca tüm fatura ödemelerinizi yapabileceğiniz gibi, TL yükleme işlemlerinizi de internet bankacılığını kullanarak yapabilirsiniz. EFT ve Havale ile para gönderebilir, döviz işlemleri yapabilir ve yeni hesap açabilirsiniz. Bankada sıra beklemeniz yerine internet bankacılığından 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Vakıfbank internet bankacılığı hakkında bilgiler verdik. Bir önceki yazımız olan En Uygun İhtiyaç Kredisi konumuzu da okuyarak bilgi alabilirsiniz.