Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru 2019 (SMS ile Başvur)

“Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapacak olan müşteriler World özellikli kredi kartı başvurusu yapacaklardır. Sizde bu bankadan kolay bir şekilde kredi kartı başvurusu yapabilir ve her yerde geçen World kredi kartı ile tüm harcamalarınızı taksitli yapabilirsiniz.” Vural Bey
Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru 2019 (SMS ile Başvur)

Vakıfbank kredi kartı başvurusu için banka sizlere internet üzerinden, cep telefonunuzdan SMS atarak ve telefon ile arayarak başvuru imkanı sağlamaktadır. Ayrıca en yakın Vakıfbank şubesinden de bu kredi kartlarına başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı aldığınızda size World özellikli bir kart verilecektir. Bu kartın tüm World üye işyerlerinde ayrıcalıklı olduğunu unutmayın. Yazımızı okuyarak bu kredi kartı özellikleri ve başvurusu hakkında bilgiler alabilirsiniz. Vakıfbank Worldcard Kredi Kartı başvurusu için bankanın da sizlere sunacağı bazı şartlar vardır. Bu şartlar genellikle tüm müşteriler için geçerlidir. Şimdi sizlere Vakıfbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler vereceğiz. İşte detaylar.

Vakıfbank Kredi Kartı Özellikleri Nedir?

Vakıfbank size World özellikli bir kredi kartı verecektir. Bu kredi kartını 3 çeşit olarak alabilirsiniz. Vakıfbank World Klasik, Vakıfbank World Gold, Vakıfbank World Pilatinum olmak üzere 3 çeşit World özellikli kredi kartı vardır. Bu kredi kartlarını alarak bir çok özelliklerden faydalanabilirsiniz. İstanbul, İzmir, Bodrum ve Çeşme havalimanlarında %50’ye kadar indirimden faydalanabilir ve nakit avans çekerek acil para ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca harcama yaparak puan kazanır ve bu kazandığınız puanlarla daha sonra harcama yapabilirsiniz. Yurt dışında 100 dolar üzeri harcamalarınızda %5 indirimden faydalanabilirsiniz. Bu kredi kartı çeşitleri ilk kredi kartı başvurusu yapan müşterilere verilmektedir. Vakıfbank’ın ayrıca birkaç özellikli daha kartı vardır. İşte o kartlar.

  • Aidatsız Kredi Kartı Express Card: Eğer yıllık kart ücreti ödemek istemiyorsanız bu kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca bu kredi kartı da World özellikli bir kredi kartıdır. World üye işyerlerinde doyasıya alışveriş yapabilir ve bu alışverişlerinizi anında taksite böldürebilirsiniz. Bu kartın aidatsız olması sizin World Puan kazanmanıza engel değildir.
  • Milplus Kredi Kartı: Eğer devamlı uçuş yapıyorsanız bu kredi kartı tam size göredir. Yaptığınız uçuşlarla mil kazanabilir ve bu kazandığınız millerle daha sonra bedava uçak bileti alabilirsiniz. Tamamen uçuş indirimleri ve avantajları için çıkartılmış bir kredi kartıdır.
  • Vakıfbank Taraftar Kredi Kartları: Eğer fanatik taraftarsanız ve tuttuğunuz takımlar Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Gaziantep sporsa bu takımlara özel World özellikli kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredi kartlarıyla yaptığınız alışverişlerde takımınıza destek olabilirsiniz. Ayrıca tüm World özellikleri bu kredi kartında da mevcuttur.
  • Öğrenciler İçin Kredi Kartı Like Kart: Eğer üniversite öğrencisiyseniz bu kredi kartını alabilir ve yaptığınız tüm alışverişlerden World puan biriktirebilirsiniz. Taksitli alışverişlerde 9 ek taksit daha yapabilirsiniz. 12 ay boyunca kullanma sözü verirseniz bu kredi kartı size 150 TL indirim verecektir. Şimdi isterseniz Vakıfbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler verelim.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank’tan kredi kartı almak isterseniz bir çok yöntem ile başvurunuzu gerçekleştirebilir ve anında kredi kartı sonucunuzu görebilirsiniz. İşte size Kredi kartı başvuru yöntemleri.

  • İlk olarak Vakıfbank Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak kredi kartı başvurunuzu ve kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası 0 850 222 0 724 olarak bilinmektedir. Numaranın üzerine basarak direk cep telefonunuzdan arayabilirsiniz.
  • Cep telefonunuzdan mesaj atarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına gelip VB yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik Numaranızı yazıp 5724’e SMS gönderirseniz anında kredi kartı başvurunuz alınacaktır. Başvurduğunuz cep telefonuna işlem sonucu gelecektir.
  • Eğer Vakıfbank Banka Müşterisiyseniz bankanın internet bankacılığını kullanarak kolay bir şekilde kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca bu sistemi kullanarak kredi başvurusu da yapılması mümkündür.
  • Vakıfbank kredi kartı olan Vakıf Kart’a ait internet sitesi olan www.vakifkart.com.tr adresinden anında başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra yapacağınız başvuru sonucu cep telefonunuza bildirilecektir.
  • Eğer Kredi Kartınız var ve Ek Kart istiyorsanız telefonunuzun mesaj kısmından EKKART yazıp kredi kartını talep ettiğiniz kişinin TC Kimlik numarasını yazdıktan sonra 5724’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Kredi kartı başvurusu yaparken belli başlı şartlara uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Eğer uygun müşteri olmazsanız kredi kartı başvurunuz olumsuz sonuçlanır. Bu konu ile ilgili Kredi Kartı Almak İçin Kredi Notu Kaç Olmalı adlı yazımızı okuyarak bilgi alabilir ve doğru müşteri olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.