Vakıfbank Mevduat Faizi 2019 (ARI HESAP)

Vakıfbank Mevduat Faiz Oranları hakkında bilgi almak istiyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz. Eğer bankalardan mevduat faizi ile para kazanmak istiyorsanız bankaların müşterilerine yaptığı özel faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Vakıfbank 2019 yılında da mevduat faizlerini güncellemiştir. Bu bankanın yüksek faizli hesaplarından birisi Arı Hesap’tır. Ayrıca e-vadeli hesap açarak yüksek faizlerden faydalanabilirsiniz. Şimdi sizlere Vakıfbank mevduat faizi oranı hakkında bilgiler vereceğiz.

Vakıfbank Mevduat Hesabı

Vakıfbank ilk defa mevduat hesabı açtıracak kişilere tanışma faizi adı altında yüksek faizlerle kampanyalar yapmaktadır. Sizde eğer Vakıfbank üzerinden bir mevduat hesabı açmak istiyorsanız e-vadeli mevduat hesabı açılışı yapabilirsiniz. Açtığınız tüm mevduat hesaplarında günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak para kazanabilirsiniz. Ülkemizde kamu bankalarından olan ve tüm bankacılık işlemlerinde en çok tercih edilen bankalardan birisi olan Vakıfbank, en yüksek mevduat faizi veren bankalardan birisi olmuştur. Para yatırımlarınızı mevduat ürünlerinde değerlendirebilir ve kısa sürede büyük kazançlar sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank Mevduat Faizleri 2019

  • E-Vadeli hesap açtırdığınız zaman günlük %7.50, aylık %18, yıllık ise %18 faizden yararlanırsınız.
  • Bu bankanın en yüksek faiz veren hesabı ise ARI HESAP’tır.
  • Arı hesap iler aylık ve yıllık %24.00 oranında bir faiz kazanırsınız.
  • Arı Hesap Limit üstü faiz oranı ise aylık ve yıllık olarak %20.00 olarak hesaplanmaktadır. Eğer sözleşmeli Arı hesap açtırırsanız da faiz oranı %18.50’ye düşecektir.
  • E-vadeli Euro hesap faiz oranı %1.45 olarak belirlenmiştir.
  • E-vadeli Dolar hesap faiz oranı %3.40 olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank Mevduat Hesap Özellikleri

Vakıfbank mevduat faizi açmak istiyorsanız, 750 günlük hesap açtırabilirsiniz. Bu süre sınırı içinde şubelere gitmeden, Vakıfbank müşteri hizmetleri üzerinden hesap açabiliyorsunuz. Vakıfbank mevduat hesabı açmak istiyorsanız haftanın her günü ve saatinde bu işlemi yapabilirsiniz.

Vakıfbank mevduat hesabınızda acil nakit ihtiyaçlarınızda para çekebilirsiniz. Bu çekme işleminden sonra paranızın faizi bozulmaz. Aynı zamanda istediğiniz zaman para yatırabilirsiniz.

Vadeniz bittiği zaman bankaya yenileme talimatı vermezseniz vade sonunda e-vadeli hesap otomatik olarak tekrardan açılacaktır. Hesap otomatik açıldığında ise o günkü faiz oranları ile işlem yapılacaktır. Eğer hesabınızı kapatmak istiyorsanız bankaya talimat vermeniz gerekmektedir.

Diğer bankaların mevduat faizlerini merak ediyorsanız Mevduat Faizi Hesaplama sayfamıza gidebilir veya yüksek faizli hesap açtıran Enpara Mevduat Faizi yazımızı okuyabilirsiniz.

Vakıfbank ARI Hesap 2019

Vakıfbank’tan hesap açtırmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği hesaplardan birisi Arı Hesap’tır. Vadeniz işlerken bile para çekimi ve para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Bu süreçte yaptırdığınız vade bozulmaz ve para kazanmaya devam edersiniz.

Arı hesap sahibi banka müşterileri internet bankacılığı üzerinden yapacakları bazı bankacılık işlemlerinde komisyon ödemezler. Bunların başında EFT ve Havale işlemleri gelmektedir. EFT ve Havale işlemleri için ücretsiz işlem yapabilirsiniz.

Vakıfbank Arı Hesabı Türk Lirası, Dolar ve Euro olarak açabilirsiniz. Her birinin uygulanacağı faiz farklıdır. Türk lirasında faiz oranı ile Euro ve Dolar hesabı açamazsınız.

Vakıfbank Arı Hesap açmak istiyorsanız Vakıfbank internet şubesine girerek başvuru yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı veya Vakıfbank mobil şube ile bu işlemi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm para birimleri için geçerli olan limit 1.000’dir. 1.000 TL, 1.000 $, 1.000 € olarak hesap açılışı yapabilirsiniz. Vakıfbank Arı hesap hoş geldin faizi 100 gün sınırı vardır. 101 günlük vade açmak isterseniz tanışma kampanyasından yararlanamazsınız. Arı Hesap kullanan banka müşterilerinden hesap işletim ücreti alınmamaktadır.

Vakıfbank Hiper Hesap 2019

Vakıfbank hiper hesap döviz türlerinde hesap açıp daha sonra türk lirası hesabına çevirebileceğiniz bir hesap türüdür. TL, Euro ve Dolar arasında dönüşüm imkanı veren bir hesaptır. Bu hesabı açmak istiyorsanız sadece Vakıfbank şubeleri üzerinden hesap açılışı yapabilirsiniz.

Vakıfbank hiper hesap 32 gün ile 45 gün arasında açabileceğiniz kısa vadeli bir hesaptır. Hesap açmak için en az 50.000 TL en fazla ise 250.000 TL miktarınızın olması gerekmektedir. Bu hesapta gecelik faiz işlenmektedir. Hesabı açtığınız zamanki verilen faiz oranı vade bitesiye kadar sabit kalır ve aynı miktarda günlük olarak para kazanırsınız. Vade süresince para yatırma ve para çekme işlemi yapamazsınız.

Yukarıda sizlere Vakıfbank Mevduat faizi hakkında bilgiler verdik. Daha detaylı bilgi için www.vakifbank.com.tr adresine girebilir veya banka şubelerine giderek sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Bir önceki mevduat yazılarımızdan olan Akbank Mevduat Faizi hakkında bilgi almak için sayfamıza gidebilirsiniz.